Hastahaneye kızlık zarı diktirmek için gittiğimi anlar mi

sevgilimden ayrıldım ve bi başkası ile birlikteyim ve kadın olduğumu bilmio ama kızlığa önem verio ya adetliyken ilişkiye gircem onla kızlığım sende bozuldu diyecem yada kızlığımı diktircem ama kızlığımı diktirdiğim hastahanede sevgilim kayıtlara baktırırsa ve hastahaneye kızlık diktirmek için gittiğimi anlar mi

0|0
16|47

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bu karar sana kalmış ancak kızlık zarı diktirme ameliyetı evlenmeden yada ilişkiye girmeden 2 gün önce yaptırmalısın ve hemen ilişkiye girmelisin 4 günün sonunda dikişleratar degişen bir sey olmaz. hastane kayıtlarında kızlık zarı diye yazmaz jinokog muayenesi yazar

mesela adet gecikmesi vagina ile ilgli yara falan dersin

adetli ilişkiye girmek bilmiyorum nasıl yutturursun sonucta acık pempe bir kan görmek isteyecekdir. koyu bir kan bilmiyorum umurım halledersin.

eger o kisi ile mutlu olacaksan yuttur derim ama girecegin her ilişkide bakireligini alanı hatırlaman ve o kisinin aklından cıkmaması meselesini atlatman kolay olmayacak gibi

her seyin hayırlısı umarım en iyisi olur senin icin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Yaptın ettin... Peki ya adalet ne olacak?

İlişkinde mutlu olabileceğini sanıyor musun?

Senin olmayan bir şeyi "çalarak" mutlu olamazsın. Evet o kişiyi "çalarsın", senin yaparsın. Ama o kişi asla senin olmayacak. Sadece yanında olacak. Doğrusu çalmadan, olduğun gibi seni sevmesini istemek, sağlamak... Yada en iyisi, geçmişinde hatalar olan, kendin gibi birini bulmak.

3|3
    0|0
  • sevgilinizi şimdiden daha ilişkininz başında kandırmaya başlarsanız ilerisi zaten çok parlak olmayabilir. Yalın, saf,şeffaf bir ilişki yaşamayacaksanız zar diktirmenin bir faydası yok zira beyindeki zar yırtılmışsa , kalbin zarıda yırtılır. Bu kadar zahmetli bir plan yapmak yerine oturup sevgilinizle açıkça konuşun zaten sizi gerçekten seviyorsa zarı marı çok önemseyecğiniz sanmıyorum. Yeterki siz samimi olun ona karşı. Zaten siz bunu ona söyledikten sonra sizden ayrılacaksa varsın ayrılsın, size değil bekarete öenm veriyorsa bırakın gitsin. Şahsen ben sevgilimin gelip bana bunu açıkça söylemesini isterim ve ilişkime devam ederim ama beni bu şekilde kandıracak bir kadını zaten 1 sn yanımda tutmam çünkü başta samimiyetsiz birisini hayat boyu yanımda tutup kimbilir kaç kere enayi durumuna düşerim...Aklın yolunu bulmanız dileği ile...

0|1
    0|0
  • bunu buraya yazarken ulan ben ne şerefsizim diye hiç düşündün mü ?

3|4
    1|0
  • Peki bir şekilde sonradan öğrendii.Ne olacak o zaman?Hayatı sana zindan eder.Bakire olmadığın için değil.onu enayi yerine koyduğun için.Sen o kişiyi aptal enayi yerine koymaya utanmıyor musun?Sırf sadece evlenebilme güdünü tatmin edebilmek için böyle davranıyorsun.Sen ve senin gibilerden iğreniyorum.19 yaşına gelmiş bir insansın 5 yaşındaki çocuğun davranışını sergilliyorsun.Dürüst ol.Şimdi sana çok daha ağır şeyler yazmak isterdim ama burası müsait değil...

2|2
    0|0
  • Hastaneler bilgi vermez bu konularda.Bence zarı diktirme.Başka çzöümlerde var bu konuda.

0|0
    0|0
  • bir fermuar taktır bence senin için daha rahat olur çokda kazançlı olur bakireyim diye kendini nice erkeklere pazarlarsın yalancı o* seni

2|1
    2|1
  • Böyle kaşarlık yapıp kendini elaleme satana kadar evlenene kadar bekleseydin gelinliği giymeyi hak etseydin olmaz mıydı ? Sence sen o gelinliğe kendini yakıştırıyor musun ? Sadece merak ettim ?

2|3
    2|0
  • Adet gununde iliskiye girecegini anlamayacak kadar salaksa onu hayatta anlamaz :D he bu arada allah belanı versin :D

1|4
    2|0
  • çin malı dikiş yaptıracağına gerçeklerı soylemek daha akılcı..

1|1
    0|0
  • niye diktiriyorsun ki madem yaptın dürüstçe söyle. bundan ayrılınca eğer yapmış olursan tekrar mı diktirceksin?

1|2
    0|0
  • çocuğu kandırmaya çalışıyorsun . senin namusun dikiş tutmaz canım... sen zarını da diktirsen nafile çünkü namus 2 bacak arasında değildir.

0|1
    1|0
  • mesela düşün şimdi 2-3-4 vaya kaç taneyse işte erkekle beraber oldun eşinle bi ortama girdin dünya küçük o yattıgın adamlardan birisi o ortamda, adam arkdaşlarına doğru döner derki şu kucağında çocuk olan kadın varya 2 sene önce benim kucağımdaydı şimdfi evlenmiş bide çocuğu var yazık adama, illa gelcek kulağına yurtdışında evlen.

0|1
    0|0
  • al karşına konuş ve dürüst ol, bu dürüstlüğünü anlamayan biri ise zaten ondan sana yar olmaz, dürüst olmak hiç bir zaman kaybettirmez

0|0
    0|0
  • jinekologlarda öyle cihazlar varki hangi gün hangi saatte kaç defa ilişkiye girmişsin çıkarıyorlar dua et seni götürmesin

1|0
    0|0
  • benim bi normal kız arkadaşım hep söylerdi a.olanın dini olmaz diye.bu kızlar şeytan: webte yaz bu soruyu bir sürü kız dolu diktiren diktirmek isteyen, istemediğin kaadar,gideceğiniz yerleri tavsiye eden yazılar bile var.

0|1
    0|0
  • Sevgilini kandırdın diyelim ki..Kendi Ruhunu vicdanını nasıl kandırıcan peki.. Diktirerekmi? Adetliyken mi ? soruyorum sana...

0|1
    0|0
  • ıyy adetliyken ilişkiye girecen ha:((( yeminle öyle bişey olduğunu öğrense çocuk kusar:(

ha bi de karşıdaki çocuğun aptal olması gerekiyor, çünkü sadece zar ve kanla belli olmuyo kızlık:p

0|1
    0|0
  • Bugun kandirdin hadi sonra ne yapacaksin? Kizlar ne seytansiniz he erkeklerde boyle bisey olsa yuzune gozune bulastirir.d

0|1
    0|0
  • hastanelerde kızlık zarı dikmek yasak

0|1
    0|0
  • işe bak arkadaş bn senn ... inşallah oda kullanır bırakır seni

2|1
    1|0
  • adetliyken ilişkiye girecek çoçuğun midesini merak ederim bu arada kızlığını diktirsende sevgilin nasıl öğrenicek polismiki hastane kayıtlarına ulaşsın

1|0
    0|0
  • özel muayenehanelere git. belki biraz pahalıdırlar ama garanti. ama şu da var. hastaneye gittiğini söylemezsin sen de... ayrıca hastanelerde 3. kişilerle bilgi paylaşılmaması gerekir..

0|0
    0|0
  • ne gerek var vicdan boyutundan nasıl kaçacaksın?

0|1
    0|0
  • Eninde sonunda öğrenecek evlenince veya bir zaman kesin öğrenir yalancının mumu yatsıya kadar derler bence söyle bu gerçekten kaçamazsın

0|1
    0|0
  • Yani hak etmediğin bir erkekle evliliğini yalanların üzerine kuracaksın. Vicdanın rahat olacakmı peki?

1|0
    0|0
  • hayır tabiki baktıramaz. hastane bilgileri gizlidir tabi çok iyi tanıdıkları yoksa. ama sence bu doğru mu. böyle bişey yaparsan bir ömür bunun vicdanını çekersin. bence anlat ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu tür bilgiler kişiye özeldir.Ve kişiye özel olduğu için senden başka kimse erişemez helede bu kişi sevgilinse yani bence bu konuyu bir sıkıntı olarak görmemelisin

0|0
    0|1
  • çift dikiş yaptır sağlam olsun :)))

0|0
    0|0
  • bu kayıtları saklı tutuyolar sanıyorum. birde senin o hastaneye gittiğini nerden bilecekse.

kayıtların saklı tutulması gerekiyo. eğer kayıtları verirlerse tazminatla artık zenginsin.

0|0
    0|0
    • zaten kadın hastalıkları dıye gecmıyo mu kayıtlara

• yani de açıklama olarak yazılan şeyi saten erkek arkadaşın anlamaz ki.

• kız ol yada olma kadın hastalıklarına gitmiş olman normal değil mi?

• Sen şimdi o çocukla evlenirsen ne olacak.? Dürüst ol seni öyle kabul etmiyorsa yol alsın...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 16

• Kayıtları bir cırpıda vermezler ama diktirdiğinde yine belli olacaktır sıcak bir duşa girdiğinde kızlığın yeniden kanamaya başlar sıcak suda duş almaman lazım önce ikincisi ilişki esnasında yapay kızlık zarından kan gelmeyede biliyor yahut gelen kanın rengi daha koyu oluyor. eğer sevgilin bilgili biriyse gelen koyu kandan ya sana kızlığını diktirdiğini soracaktır yada adet gününde olup olmadığını

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok böyle şeylere bence kendini nasıl kandırıcaksın adamı kandırdın diyelim. illede yapıcağım diyosan ne alaka neden durduk yere gidip senin hastane kayıtlarını incelesin ki adam. bide hangi hastane yaşadığın şehirdeki bütün hastaneleri arayıp senin sağlık geçmişini mi sorgulatıcak. nerden gelir aklınıza böyle sorular?

0|0
    0|0
    • o diilde oruçluyuz yahu sen orda yuvarlıosun :D

• hahaha 12 temmuz da çekildi o resim ayrıcaa o bir akşam yemeğiydi. hem o balık hiç güzel değildi benim bile resme bakınca canım çekmiyo.

• olsun bea balık candır. her türlüsünü yuvarlarım yanına bi soğan bi cola yeter . ;) (oruç işte:D )

• yalan söylemenin bi manası yok dürst ol ilerde çok vcdan azabı duyarsn ve mutlaka bı yerden cıkar yaptgının cezası cocuguna eşne yada sana..

0|1
    0|0
  • bence iliskiye girme bununlada :( diyelimki diktirdin ve kizligini bozan ben im sandi,

ya buda seni birakirsa sonra tekrar mi diktirecen...

seni oldugun gibi kabul edemiyen kisiyle hic birlikte olma zaten,

ve anlayamadim bakirelige onem veriyorsa senle niye iliskiye girmek istesinki,onem veriyorsa beklemeyi de bilcek diye dusunuyorum...

iliskiye girelim diyen senmisin o mudur bunu anlayamadim.. kizliga onem veren erkek kiza saygi duymasi lazim ve iliski evlilikten once istememsi lazim

0|0
    0|0
  • hastayhane bılgı vermez boyle konularda ama neden saklama geregı duyuyorsun kı ona saygın yok anladık da kendıne de mı yok?

kendını bununla mı avutacaksın.

0|1
    0|0
  • kızlıgını verdiğin kişiyle neden ayrıldın seni bırakacagını düşünmedn mi

0|3
    2|0
    • zaten kızlar önce kızlıığını verir sonra erkek bıraktımı seviyodum der sıarım böle sevgiliye

• dürüst ol sadece eminim seni gerçekten seviyorsa bu durum aranızda kalacaktır önce karşındakine bakınca vicdanın rahat olmalı

0|0
    0|0
    • gercekten sevse bıle bu olay yuzunden bırakan var sevgılısını

• herşeyi baştan anlatmalısın arkdaşların başına geldi ve evlenip mutlu oldular zihniyet bacak arasında değildir beyin o. olmasın o önemli

• herşeyi en baştan bilmek gerekmez mi. sonradan öğrenirse onun yalancı olduğunu bu yürümez bence.

• bu bilgiye ulaşaması zor.

0|0
    0|0
  • anlamaz.böyle bir bilgiyi hastane vermez. bence hayatına giren kişiye her zaman dürüst ol. bir şey yaptıysan da her zaman arkasında dur. seni kabul edecekse olduğun gibi kabul etsin

0|1
    0|0
  • Hastanede değil özel muayenehanede yaptırmalısın bunu. Kafanın rahatlığı açısından.

Not: Zar diye ölen erkeklerin bunu hakettiklerini düşünüyorum.

2|0
    1|9
  • doktorlar hic kimseye neden orda bulunduğunu söyleyemez. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • kadın olduğumu biliyor diyorsun.Ayrıca dürüst ol bence yalan üzerine ilişki kurulmaz

0|0
    0|0
  • gizli tutuluyor bu konular

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabilirim canım...

1|0
    2|3
  • Yine ewlenmeden birlikte olacak msn?

0|0
    0|0
  • sizin gibi kadınlar için de eşitlik falan istediğime inanamıyorum.

0|3
    2|1
Yükleniyor...