Bir kız arkadaşımin adıyla yazıyorum. Bakarsaniz sevinirim?

Kiz arkadaşın hesabi olmadigi icin benim hesapla sormami istedi. Kendisi cinsellik bakiminda cok titiz. Vajinasini ellediginde bile imreniyor. Hatta banyo yaparken bile eldiven takarak temizliyor. Ne kadar kendisi dokundugu zaman iğreniyorsa bir erkeğin dokunmasiyla bile iğreniyor. Öpüşmek de dahil buna. Kisacasi seksten igrenen bir vaka var karşımızda. Ne olursa olsun.
Sorduğu soru ise: bundan nasil kurtulabilir.
Not: sevgilim degil
Dip not: dalgaya alicaklar yazmasın.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bndede aynı srun var hatta p*rno ixle gecer dedıler agıza alma falan mıdem kalktı bır hafta yemk yıyemedm psikoga goturdu nısanlım onunda faydası olmadı yani buna cozum yokkk

0|0
    0|0
    • Gerçekten zor bir durum. Allah acil şifalarmi versin ne diyim bilemedim

• Igreniyo ama sikişiyo. Nasil iş la bu

1|0
    0|0
    • Diyorum kiz seksten imreniyor sen s*kisiyor diyorsun. Yapmadi hic hayatinda

• Sana anlatiyor ama bunlari tuhaf.. piskolojik bir sorun olabilir bir randevu alsin bakalim neymis

• Arkadaşım oldugu icin anlatabilir. Tamam iletirim tavsiyeni

Erkekler Ne Diyor 3

• ellerini iyice yıkasın ondan sonra istediğini yapsın ya da bilinç altına ben zaten temizim diye düşünsün herşey psikolojik

0|0
    0|0
    • Soruyu iyi okusan. Kız cinsellikte bile imreniyor

• Hayatında ya * ya da sik görmemiş garibim. Bu dünyada yaşamıyor. Once kendi vücudunu sevmelisin daha sonra reaksiyonlar kalkacak emin ol. Kendi kendini tatmin etmeyi ogrenirse gerisi kolay olur. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Psikolog yardımı ile. Cinsel tiksinti bozukluğu.

0|0
    0|0
    • Evet bildirdim kendisine yakin zamanda gidicek zaten

Yükleniyor...