Penis boyu önemli mi?

Arkadaşlar benim soru sormama izin verilmediği için Arkadaşımın hesabından yazıyorum. 19 Yaşında bir kızım ve evlenmeyi düşünüyorum. Ama geçenlerde şöyle bir haber gördüm: http://goo.gl/gcGWJC

Türk erkeklerinin ÇOĞU böyle mi. Özellikler kızlar sizce ne kadar Olmalı. Kafam çok karıştı.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin çoğu böyle mi değil mi bilmiyorum, bilime güveniyorum sadece.

Hamile bırakabilmek için 6 cm zevk verebilmek için ise 10 cm'lik bir penis yeterlidir. Sıradan bir kadında vajina derinliği anüs tarafından ülçüldüğünde 7, klitoris tarafından ölçüldüğünde ise 9cm derinliğindedir. Ve sinir uçları bu derinliğin ilk 3cm'sinde yoğunlaşmıştır. Her ne kadar vajina esnek bir yapıya sahip olsa da 15cm sonrası acı verecektir özellikle erkek kaba bir şekilde ilişkiye giriyorsa. Kalınlık boydan daha önemlidir, vajinayı "dolduramayan" uzun bir penis zevk vermeyecektir.

En ve boyun "yeterliliği" ise kadına bağlıdır, kilolu, kasları gevşemiş bir kadının zevk alması için daha uzun ve kalın bir penis gereklidir, zayıf ve kegel egzersizleri yapan bir kadın ise daha dar bir vajinaya ve sıkı kaslara sahip olduğu için daha ince bir penis bile doygunluk hissini verecektir.

Ama hepsinden önemlisi cinselliğin yaşanma şeklidir. Cinsellik sadece bacağı açıp içine girmek olarak yaşanırsa dünyanın en tatmin edici penisi dahi olsa doyurmayacaktır. Cinsellik fizyolojik bir eylemin çok ötesinde duygusal bir birleşmedir de. Sizi duygusal olarak tatmin edecek bir partnerin aşırı uçlarda olmadıkça penis boyunu umursayacağınızı sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kızım takmayın kafanızı böyle şeylere. insan üzerinde yani vücudunda yüzlerce uyarı noktası var. ama vajina kanalı içerisinde yok. insanların içerisinde hiç bir uyarı noktsı olmayan bir deliğe girerken ölçü derdine düşmesi bana kalırsa eşeklik.
    yahu bütün uyarı noktaları dışarıda. Yüce Allah bir tasarım yaparken sizin kadar düşünce özürlü mü. tövbe haşadeğil. içeriye ulaşamama sorununu o da bilyor ve tüm uyarı noktalarını dışa yapmış.
    lafın kısası sevimeyi öğrenmek lazım. yani vücudun 100 lerce noktasından bir kısmını bilip kullanmak lazım. içine gir çık işlemi sadece gebe bırakır mutlu etmez. bunu anlayın artık man kafalılar. man kafalı dediklerimde işi gücü bırakıp kendinden bile utanmadan eline metre alıp sikini ölçenlere. yeter artık gına geldi.
    insan olun adam olun sevişmeyi öğrenin. marifet ölçüde olsa insana gerek yok. eşekler bayram ederdi. yeter ya

0|0
    0|0
  • Ben buradayım...

0|0
    0|0
  • Her zaman gurur duyarım. ((: sende evlen bir an önce

0|0
    0|0
  • harun abi çok kompleks yapma :( onu kompleks yapan kızdanda hayır gelmez zaten :(

0|0
    0|0
  • Vay yalanını s...

0|0
    0|0
Yükleniyor...