Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz?

bakirelik sizin için ne kadar önemli?

akire olmayan biriyle evlenir misiniz?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• İki kişinin arasında olan birşey birbirini seven iki insan bu bakir,bakirelik konusunu önemsemiyorlar.Nitekim çevremde de bu şekilde evlenen insanlar var .Bİrbirine güvenen insanların problem etmeyeceğini dşünüyorum.Valla bir de bir kızın erkeğe bakirmisin yada erkeğin kıza bakire misin diye soru soranla karşılaşmadım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu devirde hala buna takan erkeklerin olması çok üzücü... namusu 2 bacak arasında gören zihniyet aynı zamanda şortla yada mini etekle bi kız yanından geçtiğinde öküz öküz bakan zihniyettir !

2|1
    0|2
    • Allahını seversen ne alakası var bu ikisinin? siz bakire değilsniz diye iyice sapıtmaya başladınız valla

• Bu istatistiği nasıl tuttunuz merak ediyorum. Bacaklara bakanlar bekarete takan erkeklerdir. Bacaklara bakmayanlar bekarete önem vermez. Yanlarına gidip anket mi yaptınız? Nasıl bir mantık işleyişidir bu. Bekarete önem veren erkekleri eleştirin yeter. Dozu kaçıyor. feraym'da çok kaçırdı dozu. Nedir alıp veremediğiniz? Bu kadar hakaret niye? feraym'a yazdığım yorumu okuyun lütfen.

• ufaklık çok fırın ekmek yemen lazım

• Farketmez benim için.

1|1
    0|0
  • Bakir olsun oh mis.

0|1
    0|0
  • bakir bi erkekle evlenme konusunda kararsızım :/ dur durak bilmez yorulmaz doymaz bi de heycandan dolayı iktidarsız olursa temelli z.çtık yani :D çok sıkıntı oluyor içime

1|0
    0|0
  • erkeğin bile tazesini alırım

0|1
    0|1
  • Evlenmem, lezbiyen değilim. Ama bakir olmayan bi erkekle bi ihtimal evlenirim. Neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Bakir erkek isterim ben banane.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer kişiliği güzelse ve anlaşıyorsam evlenirim. Bekaret sorun değil.

4|0
    1|0
  • Bakirelik sadece bayanlara mı has bir şeydir.

Bazen bu sözü ve anlayamıyorum. Evet bayan da bir " Zar " vardır, bu gittiği zaman bakireliği bitmiş manasına geliyor. Oysa unutmamak gerek, yaptığından gerçekten pişman olmuş bir bayan belki sadece zarsız kalır, ama erkek eğer hayasızlığına devam ediyorsa " Arsız" kalır. Her ne kadar bir harfi fazla olsa bile, erkeğin durumu daha utanç verici olması lazım.

Hakkı ile yaptığından pişman olup, ya da elinde olmayan nedenlerden dolayı bakireliği bozulmuş bayan ile evlenmekte hiç bir sorun görmüyorum.

2|0
    2|0
  • evet evlenirim.

1|1
    1|0
  • Bekaretini kaybetmiş biriyle neden evleneyim?

Sorun bekaretini kaybetmiş olması degil benden baska birini bekaretini verecek kadar sevmiş olması.

(Tabi eger tecavüz gibi kötü durumlar varsa o ayrı)

1|0
    1|0
    • hee çok ayrı. yidik

• Yok sormak istediğim bakir değilsin ve bakire istiyorsun ya aradaki bencilliği bulmaya calısmıstım. Ben cevabımı aldım tesekkür ederim :)

• Ben teşekkür ederim.Ama dipnot olarak ekleyelim.Hiç türk bir kızla ilişki yaşamadım ve hepsi kadındı.

• evlenirken bakir olmayan bir erkeğin karşı tarafta bunu arama hakkı yok bence

0|1
    0|0
    • Klasik bir mantık hatasıdır bu. Bir insan, uzun boylu olmayabilir ama eşinin uzun boylu olmasını isteyebilir. Zeki olmayabilir ama zeki olmadığı için zeki biriyle evlenmeyi istemeye hakkı yok mudur? Ona göre günah olan bir fiili işlediyse, o günahı işlememiş bir insanla evlenmek istemesi yanlış mıdır? Katil katille evlensin. Kısa kısayla. Aptal aptalla... ? Bakir değilsen bakir olmayanla evlen... Biraz garip bir mantık değil mi? Bekaret erkekte de kadında da eşit önemde olmalı. Buna katılıyorum.

• bakıs acına göre mantık hatası ama satır arasında bence mantık hatası yok. Hata nerde sen bakir değilsin ama evlenirken bakire kadın arıyorsun hata burda.

• ben şahsen evleneceğim kadını bekliyorum bazılarına şaka gibi gelebilir ama daha bir kızla çıkmadım karşımdakininde buna layık olması gerekir :D

1|0
    0|1
  • Evlenmem ...Nedenlerini vaktimin bol olduğu bir günde anlatabilirim..

1|0
    1|0
  • evlenebilirim benim için takıntı sebebi değil...

2|0
    1|0
  • Öyle şey mi olur ya :S bakire olcek anemmmmmmmmm :P Tübe tübe :D

2|0
    1|0
  • hayır

1|1
    1|1
  • kalbi kapalı olsun başkasına yeter yoksa geçmişin önemi yok

1|0
    1|0
  • önemli tabiki o yüzden evlenmem

1|0
    1|1
  • öyle bir şey kısmet olmaz inşallah. bilemem ki . ama bakire olmasını isterdim . ben bakir değilim.

0|0
    0|0
  • normalde bakire birisini istiyordum lakin son zamanlarda anal.. nese devam edemicem .s

0|0
    2|1
  • pis bi insanla kimse evlenmek istemez.

başkasıyla yatan kadını kadını kaldıracak mide

evlendikten sonrada kadını aldattığında pek ala o mide kaldırabilecektir.

kadının gözü açılmış bi kere senden önce onlarcasını test etmiş, bi de duygusal. sen olmasan öteki direk aklına gelecektir. yada ilişkileri sürdürmede laşkalaştığı için en ufak sarsıntıda başka gözler arayacaktır. yırtmıştır bi kere ar damarını.

kaldı ki isatistiklere bakın, kendini evleneceği adama saklayan kadının yuvası mı uzun ömürlü

yoksa kucak kucak gezen bi bayanın evliliği mi daha uzun ömürlü ?

0|0
    3|0
    • katılıyorummm

• şöyle düşün o zaman bi kadın 28 yaşına gelmiş bakire.. evlendi ilk kocasının oldu.. ama 1 sene sonra ayrıldılar.. olay sadece bi imzamıdır? o imza kadının durumunu piskolojisini hafifletir mi ? bence hayır. evlenmeden öncede insanlar duygusal seyler yasamak ister. o an onu yaşamak ister. ondan sonra hayatına giren adam onun geçmişini düşünmemeli. onu olduğu gibi sevmiyosa zaten gercekten hiç sevmemiştir.. evliliğin uzunluğuda kadının gecmişte yasadıklarıla ölcülmez

• hayır.sen konuyu bambaşka yere çekerek olayı meşrulaştırmaya çalışıyosun.eğr kadn bn 28 yaşıma kdr arımla namusmla kocamı bekledm.anck eviliiğim istediğim gibi gitmedi ayrıldım derse. ben onun alnndan öperm.ama yk ortada ne evlilk var ne nişan. üçüncü kişinn ble bilmediği bi gizli saklı ilişkide adamn dedkleri yada kadınn arzusuyla başkasınn altına yatılıyorsa k.bkma bu ikisi aynı kefede değrlendirlilemz. kadna drler hani sn sevdiğn adama aittin ona mahremini açtın, neden şuan bana bakyo o gözlr

• bakire olmayan kadın bana haram !

3|0
    4|0
Yükleniyor...