Bekar biri hastanede gebelik testi yaptırabilirmi?

Soru başlıkta.. Küçük biyerde yaşıyorum ve tek özel hastane var, orada test yaptırmak istiyorum desem sıkıntı olurmu gizlilik açısından?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Özel hastahanede herşeyi yaptırabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Hastane devlet de olsa özel de olsa senin müsaaden olmadan bilgilerini hiçkimseyle paylaşamaz

0|0
    0|0
    • devlete güvenemiyorum

• Korkmaa bir şey olmaz :)

• ya sizi rahatsız ediyorum bidaha ama bişey sorcam
      bugün okudum devlet hastanesinde sonuç poziif çıkarsa aile hekimine bildiriyolarmış, var mı böyle bişey ya?

• Kesinlikle sorun olmaz ama önce isterseniz eczaneden test alıp yapıp ayrıca gebelik belirtileriniz varmiki

0|0
    0|0
    • Şimdi şöyle anlatıyım. Normalde adetlerim düzensiz, o yüzden doğum kontrol hapı kullanıodum ilişkiden 5 gün öncesine kadar. tam birleşme olmadı içime de boşalmadı zaten ama netten okudugum kadarıyla zevk suyuylada hamile olunabiliyomuş. belirtiler var ama o belirtiler adet belirtileriyle aynı o yüzden anlayamam

• Sorun olmaz. Gebelik testi için evlilik belgesi aranmaz. Yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir sorun olmaz. Diğer bir arkadaşın dediği tek sorun küçük bir yerde yaşadığından hastanede seni görebilecek bir tanıdık sima çıkması. Onun dışında hastane özel bilgilerini vermez.

0|0
    0|0
    • tanıdık yok çalışan ama muayene için gelen olabilir tabi. ama sonuçta muayeneye giricem kim bilecek onun için olduğunu. teşekkürler

• Tanıdık birisi görmezse kimse tutup aman bunun çevresine test yaptırdığını yayalım diye uğraşmaz

0|0
    0|0
  • neden gebemisin yoksa

0|0
    0|0
  • Kimse özel bilgini paylaşamaz.

Ama gittiğin hastane de bir tanıdık ya da seni takip eden bir erkek olması durumubda zor durumda kalırsın.

0|0
    0|0
  • hayır olmaz da test aletiyle dene evinde

0|0
    0|0
    • o kesin sonuc vermiomuş bu kanda bakılan hem kesin sonuç veriyor hemde adetim daha gelmediği için çubuk testte bakamam

• o zaman sen bilirsin hastanede gizliliğini belirt ne olur ne olmaz geçmiş olsun

• saol

• bekar olduğunsan eminsen niye yaptırıyosun?

0|0
    0|0
  • Eczaneden gebelkk testi alin kesin ve kolay cozum

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaptırabilirsin ama düştüğün durumu da göz önüne alacaksın

0|0
    0|0
  • eğer 18 yaşından küçüksen inşallah öyle bir hata yapmadın ailene haber verilir

0|0
    0|0
    • hayır 28 yaşım

• ya birkaç bişey yazıcam ama direk burada ben yazamam

• bende gizliden çıkmak istemiyorum :/
      gizli yapıp yazın dilerseniz. olurmu?

• yaptırır isim girişi yaptırmazsın olur biter.

0|0
    0|0
    • İsim girişi mecbur yapılıyor, kabul etmiyolar kimlik olmadan, neyse negatif çıktı

• ilk kez mi ilişki yaşadınız i, korunsaydınız keşke

• evet ilkti korunmadık işte ya hata bizde tabi

• Yok canım olmaz saglık ocagında bıle gızlı tutuluyor

0|0
    0|0
    • küçük yerde yaşıyorum canım ya sağlık ocağına gitmek tehlike biraz

• yok canım doğru söylüyorsun zaten. insan bazen nefsine ve şeytana çabuk kanıyor

• Aynen

Yükleniyor...