Sevgilim cok merakli?

Ben akinti coklugu sebebiyle ve devaminda pek cok kadinsal rahatsizliktan dolayi jinekologa gidiyorum e haliyle erkek arkadasimda ne yin var diyor. Kisir olma gibi bir durumum soz konusu ve bana noldu diyince sanane diyip geciyorum. Anlatmali miyim? Bilmem lazim sen benimsin vs diyor surekli ama iste anlatamiyorum. 2 yillik sevgiliyiz bir sekilde soylesem mi yoksa ilerde beraber mi gorsek ne olacagini?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kısır olduğun kesinleşirse söyle bence

0|0
    0|0
    • Haklisin yok yere boyle bisey konusmanin geregi yok ama iste soruyor kendiaiyle paylasmadigim icin kiriliyor

• Doktor bir rahatsızlıktan şüpheleniyor kontrol amaçlı gidiyorum diyebilirsin

• En iyisi haklisin

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlatmalısın..
    Böyle iki tarafın da hayatını etkileyecek konularda dürüst ve açıksözlü olmak gerek..

0|0
    0|0
    • Ya iyide henuz boyle birsey yok

• Nasil vajina yoklugu be

• yok işte.. bildiğin yok.. dıştan varmış gibi ama içi yok..
      penisi sokmaya çalışıyorsun girmiyor.. duvar örmüşler sanki..

Böyle bir şeyi hangi erkek kabul eder ki? Hangi akla uyup evlenmeye kalktı anlamıyorum.. Şerefsiz..

• Söyle şimdiden ;)

0|0
    0|0
  • çok özelini paylaşma herkes ile

0|0
    0|0
    • Ne alaka beni taniyor musunuz sanki?

• o arkadaşına kısır olma ihtimalım var deme umarım olmaz da eğer aranıza soğuklukkırgınlık girerse olumsuz luk yaşarsınız

• yalan gizli saklı işleri ilişkiye sokmayın söyle hakkı yok mu bilemeye

0|0
    0|0
    • Yalan mi? Yalan birsey yok ileride olma durumum var sadece olmayan birseyi soylemek sacma geliyor.

• Bence söyle. Öğren yani seni seviyormu bırakıcakmı bırakmıcakmı diye flan

0|0
    0|0
    • Bir kere konusu acildi aman cocukta neymis sen ol yeter demisti. Bir de kesin bir durum yok tedavi goruyorum.

• Olsun öyle diyo ama konunun ciddiyetininde değil. Öyle konusurken arada de ki Çocuğumuz olmasa beni yine sevicekmisin falan öyle yokla yinede

• onunda bilme hakkı var oturup konuşun anlat derim...

0|0
    0|0
    • Henuz boyle birsey yok kaldi ki sevgiliyiz yani nisanli falan olsak neyse. Bir de kisir degilim ama tedavi goruyorum. Simdiden soylemem sacma olmaz mi

• Bu senin görüşün tabiki bilemezsin karşindaki kişinin senin hakkında neler düşündüğünü ama yinede son karar senin elbette...

• Söyle gitsin
    Çouck yüzünden ayrılacağına ilerde
    Şimdi ayrılır

0|0
    0|0
    • Yok bir kere konusu acildi cocukta neymis sen ol yeter demisti ama bilmiyorum

• Dert değil boşar diyo yaa :D hadi git kumda oyna

• Peki abi.

• söylemelisin

0|0
    0|0
  • anlat

0|0
    0|0
  • anlat bence nolcak ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• söyle tabiki akıntıyı flan deme de de ki yumurtalıklarımda sıkıntı var bilmem ne ilerde sorun olusturablir gbi anlat yüzeysel olarak yazık çocuga

0|0
    0|0
    • Kisirlik su anda yok ve ileride olursa olur. Olmayan birseyi yok yere soylemem sacma degil mi? Ve bir sekilse konu acildiginda aman cocukta neymis sen ol yeter demisti yani dusuncesi bu biliyorum.

• olsun sen yine de basit bir şekilde anlat bide 2 sene olmus bilmeli bir kaç ay olsa neyse dicem ama hem destek açısından hem de bilmek açısından söylemen daha doğru bence

• kadınsal problemlerim var onla alakalı doktora gidiyorum de çok detaya girmek istemiyorum canım falan de oda didiklemesin daha fazla kısırlık konusuna girsen bir dert girmesen bir dert allah ol dedikten sonra olmayacak şey yok.

0|0
    0|0
    • Aynen oyle ve kisir degilim henuz tedaviyle duzeltmeye calisiyoruz bozuklugu. Olmayan birseyi soylemek sacma geliyor.

• kesinleşmeden söyleyip kendinden uzaklaştırma kesinleşsin söyle kalırsa senindir giderse hiç olmamıştır.

• Söyle canım nolcak.. Neden bu kadar kasıyosunki.. Yanındakı erkek bılmelı bence.. Çok meraklı değil senın ıcın endişeleneyo. Al karşına konus

0|0
    0|0
  • sadece bir ihtimaldir, doktorlar fazla kötümserdir ama anlatılmalı derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...