Erkekler de masturbasyon suresiyle evlenince ki bosalma sureci ayni midir ben bunu merak ediyorum?

Yani diyelim masturbasyonla 3 dk bosaliyosak evlenince de mi boyle olucak yoksa masturbasyon suresi ayni degiller midir

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Belli olmuyor..
    Mastürbasyon 4-5-6 dakika sürerken, ilişkide bir saate yakın boşalmadığım (ve "yoruldum artık bitsin" diye düşündüğüm) zamanlar oldu..

hava atmak için uydurmuyorum emin ol..

0|1
    0|0
    • anladım valla sağol :):):) ben mast iki kere yapıyorum üç günde bir falan bazen çok tahriş oluyor etrafı soyuluyor siz de oluyo mu öyle bir sıkntı

• peki bir saatlik sürede tempo nasıl oluyor

• ya nasıl anlatayım, bildiğin seks hızı işte.. :D
      zaten mastürbasyondaki gibi aşırı hızlı yapmak mümkün olmaz.. bedeni hareket ettirmek kolay değil.. hız saniyede iki üç vuruş falandır heralde..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayni degiller mastda surtunme daha cok uyarilma fazla bu yuzden erken bosalma oluyo. Ama kadininki kaygan oldugu icin surtunme fazla degil ve bosalma suresi daha uzun oluyo

0|1
    0|0
    • İyi ya rahatladim ya diyirum acaba sikinti mi var :):) sizin mast kac dk suruyoo

• Değil abi manyakmisin öyle olsa sağlam evlilik kalmaz :)

0|1
    0|0
    • Hhahha rahatladim :):)

• Hahhajhaha sagol aydinlattin bizi :):)

• Napayim üzüldüm bir arkadaş var o yüzden bunalima girdi adama baya terapi yapmak zorunda kaldik arkadaşla :) çünkü bu tarz konularda bunalima girince erkek çok takiyo sonra kaldiramiyo falan dedim hayatin mikilmesin

Yükleniyor...