Normal mi yoksa şanslı mıyım? (Herkes baksın)?

Arkadaşlar az önce 1.5 saat'e yakın bir sürede ara vererek 5 kere masturbasyon yaptım yapsam hala olabilir bu normal mi yoksa şanslımıyım yalan felan değil gerçekten.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim kaç yaşındasın bilmiyorum ama insan genç ise içinde ki hormonal durumuna bağlı olarak bu durum gayet normal. Ben bile 33 yaşındayım senin dediğin gibi 3 5 kere yapabilirim ama sağlık açısından yarın sana bu erken boşalma sertlik sorunu olarak geri döner... O yüzden takma kafana belli yaşın genç, şunu söyleyebilirim sana evet gece de bir kaç kez birlikte olduğunda kadın daha fazla mutlu olabilir ama işin sırrı onu farklı yollarla mutlu etmektir ona tatmin duygusunu yaşatamıyorsan istersen 100 kere 1000 kere ilişkiye gir hiç bir şey değişmez. Buda demek oluyor ki şanslı değilsin sadece yanlış bilgilere sahipsin...

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım. Kafama takmıyorum ve evet O sırları biliyorum merak etme, siz durumu tamamen farklı anlamışsınız. Gereğinden fazla derinlere inmişsiniz yani soru ile alakası olmayan yerlere, genede teşekkürler...

• Ağlasam mı? Gülsem mi? Karar veremedim. @Soran Sana mutlu hayat diliyorum ama ne yazık ki zor... Umarım bir gün ''Algı'' ne demek ''Deyim'' ne demek bunları anlayabilecek olgunluğa erişebilirsin -ki hiç sanmıyorum- o zaman karşılaşırsak konuşmamız devam eder. Lakin bu şartlar da değil daha fazla rezil etmeni istemiyorum kendini @soran p*rno yerine git kitap dergi ya da gazete oku o zaman beni anlayacaksın... Bu son görüşümdü. Mutlu günler...

• p*rno izlemiyorum :) eyvallah sanada..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Haftada 2 yi geçme kardeşim. Normal değil ama şanslı da değilsin.

0|0
    0|0
    • Hocam zaten haftada 1 gün yapıyorum o zamanda biraz hıncını çıkartıyorum gibi oluyor. Şans işini şu yönden sordum hani kadınlar falan 1. 2. den sonra duran erkeklerle mutlu olamazlarmış ya o yönden cahilliğimi mazur görün.

• Estağfurullah. Haftada bir defa yapıyorsan sıkıntı yok tabiki. Ama yinede skor önemli değildir kadınlar için. Duygusal ve kaliteli tek sefer yeterli olacaktır ;)

• Evet bir defa yapıyorum. Çoğu öyle diyor bizde şaşırdık artık ne yapalım diye :) duygusal'ım ve kalitelidir yaptığım :) teşekkürler..

• dikkat et birden gidersin

0|0
    0|0
  • Abazasin.

0|0
    0|0
    • Aynen acayip derecede abazayım

Yükleniyor...