Vajinal enfeksiyon ve kisirlik?

Arkadaslar ben jinekologa gittim aşırı akintim ve beyaz-sari renkli oldugu icin korktum. Enfeksiyon dedi bir ilac verdi 1 yil once kullandim gecmedi tekrar gittim kizsin bakamam dedi. Onemli birsey olmadigini korkmamam gerektigini soyledi bugunlerde birkac kisi kisir yaptigini iddia etti boyle birsey var mi?

Güncellemeler:
Heey bakar misiniz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• gecmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• naslı bakamam der doktor bayan seç başka git

0|0
    0|0
  • Kizsin bakamam derksn?

0|0
    0|0
  • deneyince görürsün artık

0|0
    0|0
  • Başka doktora git bence ama sanmam kısırlık yapsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl önemli birşey değil dedi yaa. İhmal edilecek bir konu değil ki bu. Evet çok ileri safhalarında gebe kalmayı engelleyecek duruma gelebilir. Öyle olmasa bile özgüvenini düşürmüyor mu? Kaşıntı yapar çok akıntı yapar kokulu falan.

Tam olarak hangi ilacı verdi nasıl kullandın bana mesajla yazar mısın lütfen.

0|0
    0|0
    • İlaci 1 yil once kullandim kokulu degil cok aknti herkeste olur ileri boyutta degil seninki dedi kiz oldugum icinde alttan bakamadi birsey var mi diye. İlaci kullandim hap seklinde bir ilacti gecmedi. Gecmediyse hastaliktam kaynaklanmiyordur oyle olsa gecerdi seninki dedi.

• Burdan yazsaniz olmaz mi :(

• Olmaz çünkü ilaç ismi falan yazcam sonra burdan gören herkes gidip onu kullanmaya falan kalkacak. Birisine bir sıkıntısı olacak sorumlusu ben olacam vesaire. Tereddüt ediyorum o yüzden ilaç tavsiye etmekten. Eczaneye gidip vajinal mantarım var bana krem verir misiniz de diyebilirsin.

• Evet ilerleyen zamanlarda kısır yapabilir çözüm bulunamazsa. Ama ilaç kullanıyorsun ve doktor da dert etme demiş, sıkıntı olacağını sanmam :)

0|0
    0|0
    • İlaci 1 yil omce kullandim ve ise yaramadi.

• Başka bir ilaç vermiyor mu? Ne olacak

• Vermedi. Korkulacak boyutta degil temizligini yap dedi gecti

Yükleniyor...