Jinekolaga gitmem gerekiyor ama korkuyorum kızlar bir bakarmisiniz?

Vajinamda hafif şişlik ve agri var uzun zamandır doktora gitmeye cekiniyorum bekarim ama kız degilim demekten cekiniyorum bide o çatal denen sandalyede mi muayene ediyorlar bilgi varirmisiniz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sağlığınızı dikkate alın bekaretiniz kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
    • Tsk

• tekrar ediyorum korkuların at özelinden kimene iyleştiğin haberin alırız inşallah

• Haber veririm bu yorumun altına yazarim

Erkekler Ne Diyor 7

• kızım korkulacak şeyleri sen atlatmışsın. en korkulacak şey erkeğin çatalına oturmaktır. hem dinen hem kültürel hem sosyal açıdan en korkulacak şeyi rahatça yapmışsın.
    doktordan korkmak hem saçmalık hem salaklık. neden korkuyorsunuz yahu. ne yapacak dooktor zikecek mi sizi? ne var yani. onca ailenizin korumasını ucuza saydınız allahı hiçe saydınız korkmadınız doktor ne ki?

1|0
    1|1
  • Geçmiş olsun... Şişlik hangi tarafta? yani hangi yönde

0|0
    0|0
  • Bakire olmamak çekinilecek bir durum değil ki

0|0
    0|0
    • Onlar sorunca cekiniyorum:/

• Saçmalama lütfen ya, çekinilecek bir durum değil bu. Kaldı ki onlar doğru tedavi içim gerçeği bilmek zorunda.

• sağlık sorunu sonuçta çekinmene gerek yok bence akşama kadar neler görüyolar neler...

0|0
    0|0
  • benım jınekolog arkadaslarım var ben saglık sektorunde olduqum ıcın cok tanıdıgım doktorlar var yardımcı olurum ıstersen muayne olmadan da buradan hallederım sıkıntını yanlıs anlama asılmıyom sana

0|0
    0|1
  • evet o sandalyede muayene oluyo malesef :S profılımde hakkımda bolumume bakarmısın :S

0|0
    0|2
    • :( ben cok korkuyorum ondan

• Ok tsk

• rica ederım 20 dakıka kadar daha netteyım

• Kiz dion erkekler neden gelioz biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet canım temizlen git.
    Sağlık bu aksatma.

1|2
    0|1
    • Off ya o sandalyeden korkuyorum

• Kadınım diyeceksin bu kadar... gerisi onu ilgilendirmez o işini yapmaktan sorumlu... insan yargılamaktan değil.

• Umarim öyledir :/

• Doktorun kendisine kalmış birşey çok korkuyorsan ona oturtmadan da muayene edebilir fakat ona oturduğunuzda herşeyi çok daha rahat görüyoruz o yüzden korkmayın o kadar şu muayene sandalyesinden kızlar.

Şişlik tam olarak nerede?

0|1
    0|0
    • aynen bazen sedyedede bakılabilir ama sonuçta yapılacak işlem aynı o yüzden oturulan şeyin pekte bir önemi yok ayrıca sedyede daha çok can acır

• Kremle tedavi ediliyor olmadı minicik bir cerrahi operasyon.

• Umarim kremle tedavi ederler ben geç kalmadan bir kaç gün içinde gideyim

• bakire değilsen evet orda ayrıca korkulacak bişey yok zaten doktorun senin ne yaşadığını takacağını sanmam hergün yüzlerce insan geliyo sana bişey demez yani hem ayrıca şişlik varsa mecbur gitmelisin burdan sana kimse yardım edemez ki sağlık sorunları uzaktan baksanda anlaşılmaz

0|0
    0|0
    • sadece temiz gitmen yeterli o sana tedavi söylicek sadece yargılamaz yani

• utanma, git. ben gecenlerde gıttım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...