Bekaret, giyim ve yaşam tarzları hakkında sorulan sorular ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Alakalı ya da alakasız bir sürü soru ya da cevap kaldırılıyor fakat günlerdir kadınların bekaret, giyim stili ya da yaşam tarzları hakkında,kişisel özgürlükleri ilgilendiren konulara izin veriliyor ve daha da kötüsü bu konularda bakire olmayan ya da giyim tarzı olarak daha modern bir tarz benimsemiş kadınlarımız rencide ediliyor.Bu sorular ve verilen birçok cevabın aynı kişi ya da gruplarca ayrımcılığa yönelik provokatif sorular ve cevaplar olduğunu zannediyorum.Yönetim bu tehlikeli ayrımcılığın ve provokasyonun farkına bile varamıyor.Neden?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• ben sallamiyorum. kimse sallamasin. ailelerimiz farkli yetistirmis. sitede caddebostanda, etilerde, nisantasinda, fulyada oturan da var; umraniye, fatih, eyupte oturanlar da var. gayet dogal bir durum. ilk bahsettigim kesim zaten azinlik, ki hep azinlikti. o yuzden uzerime gelinmesini garip karsilamiyorum. engelliyorum gidiyor.

0|1
    0|0
    • aynen ben de engellemeye başladım yani başta romantik bir uzlaşmacıydım ama artık ümidimi tamamen kestim uzlaşabilmek imkansız.

• güzel taktik deneyeceğim :) sağol fikir için

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Sitenin en önemli konuları, soruları bunlar. Özellikle kadın milleti kontrol edilmeyi, edilgenliği marifet zannediyor.

0|1
    0|0
    • ne kadar acı.erkelerin geri kalmışlığı ve adeta bu durumu lehlerine kullanmak istemelerini tasvip etmesemde anlarım ama kadınların 80 senedir erkekler ile her konuda eşit olduklarını içlerine sindirememelerini anlayamıyorum ve bu durum ne kadar kötü bir şekilde etkiliyor ülkedeki kadın erkek ilişkilerini.

• Laf anlatmaya çalıştığında hoş olmayan tepkilerle karşılaşıyor insan. Kendilerini yok etmek istiyorlarsa etsinler

• ben de zaten önceleri biraz olsun aydınlanmaları için fikir vermeye çalışıyordum ama bir süre sonra baktım olmuyor oldukları gibi kabul ettim onları artık bu tip konulara cevap ya da yorum bile yapmıyorum hatta çok saçmalayanları engelliyorum.kendi kendilerine kendi kafalarında ki erkekler ve kadınlar ile kendileri çalıp kendileri oynasınlar.Demek ki böyle bir yaşam istiyorlar...

• '' tehlikeli ayrımcılığın ve provokasyonun'' Bunun en alası da yapılıyor, o yüzden fazla ince düşünme derim tavsiye.. Ayrıca bu bahsettiğin konu her iki taraf içinde geçerli, o yüzden oku ve geç, yoksa kafa yormakla kalırsın, fazla ciddiye alma..

1|2
    0|0
    • peki uyacağım tavsiyenize zaten artık bu tarz soruları cevaplamama hatta okumama kararı aldım kendileri çalıp kendileri oynasınlar

• En güzelini yaparsınız, zamanla anlarsınız zaten demek istediğimi..

• Haklısın.

0|1
    0|0
  • Konularda cinsellik de var. Bu yuzden kişi özgür olarak istediği soruyu sorabilir. Bu bir ayrımcılık değil

0|1
    1|1
    • bir kadın bakire olmadığı için ayıplanıyorsa hatta hakarete uğruyorsa bu bal gibi ayrımcılıktır.Hem mesela aldatma ile ilgili olan bir soru kaldırılıyorsa ve böyle kırıcı ve rencide edici sorular kaldırılmıyorsa bu ayrımcılık ve daha da kötüsü çifte standart değilmidir?

• evet onlara da yaklaşık bir buçuk saat önce aynı soruyu mesaj ile sordum ama lütfedip üstün körü de olsa bir cevap verme inceliğinde bulunmadılar

• Elbette döneceklerdir sana sabret biraz. ya d tekrar gönder

• Lafı ağzımdan aldın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence tum sorular sacma

0|1
    0|0
Yükleniyor...