Bayanlar aşağıdaki fantaziler için fikriniz nedir? Katılıyor musunuz?

Kadınların ilk 10 seks fantezisi

Çoğu zaman bir tabu olarak görülse ve sosyal açıdan onaylanmasa da hemen hemen bütün kadınlar fanteziler kuruyor. Araştırmalara göre kadınların en çok kurdukları 10 fantezi şu şekilde sıralanıyor.

1. HAYALLERİMDEKİ YABANCI

Pek çok kadın, gizemli bir yabancıyla karşılaşmanın ve sadece seks yapıp ayrılmanın hayalini kuruyor.

2. DAHA ÇOK, DAHA İYİ

Grup seks pek çok kadının hayallerini süsleyen fantezilerden. Bunun temelinde ise, pek çok kişi tarafından hayran kalınma, beğenilme isteği yatıyor.

3. ARTIK PATRON BENİM

Çoğu kadın hayallerinde partnerine hükmediyor hatta ona eziyet edip, isteklerini yerine getirmesi için yalvartıyor. Bu fantezi ise ilişkide daha dominant olma isteğinden kaynaklanıyor.

4. SEYİRCİ TUTKUSU

Yaptığımız her davranışın etrafımızdaki insanlar tarafından kabul görmesini ve takdir edilmesini istediğimiz böyle bir dönemde seks sırasında da izlenmeyi ve belki de alkışlanmayı istemek çok normal değil mi?

5. EMRET YAPAYIM

Bazı kadınlar için partnerlerinin onları yönlendirdiği ve yatakta bir şeyi nasıl yapması gerektiğini söylediği bir cinsel birleşme son derece uyarıcı nitelik taşıyor.

6. BİR BAŞKA KADIN MI? NEDEN OLMASIN!

Çoğu kadın, gerçek hayatta kesin bir dille reddetse de, bir başka kadının yumuşak tenine dokunmanın nasıl olacağını merak ettiğini ve hayallerinde bunu denediğini itiraf ediyor.

7. İYİ BİR BAHŞİŞİ HAK EDİYORUM

İşte yine, gerçekte çok ciddi tabu olan bir konu; bir striptiz dansçısı hatta bir fahişe olma hayalini kurmak! Uzmanlar, bu fantezinin genellikle iyi kariyerli ancak stresli ve sıkıcı bir iş hayatına sahip kadınlar arasında yaygın olduğunu belirtiyorlar.

8. İKİ KİŞİ VE BEN

En sık rastlanan fantezilerden birisi; aynı anda iki erkek, hatta bazen iki kadın tarafından şımartılmak! Bunun kökeninde ise ilgi ve şefkat ihtiyacı yatabiliyor.

9. BİR GECELİĞİNE ERKEĞİM

Bir geceliğine olsa da bir erkeğe dönüşmek ve bir penise sahip olmak. Size çok yabancı ve tuhaf bir fantezi gibi mi geldi? O zaman büyük çoğunluğun içinde değilsiniz.

10. BİR BAKİRE GİBİ

Kadınların kurmaktan en çok hoşlandığı fantezilerden biri de; tekrar bakire, her şeyden habersiz bir kız olmak ve ilk geceyi tecrübeli, yakışıklı bir erkekle geçirmek.

Cosmopolitan

Güncellemeler:
paylaşımınız için çok teşekkürler.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• 9 numara hariç, hiçbiri ekstrem örnekler değil aslında. evet, büyük ölçüde doğru tespitler.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ya kadar hepsi benim fantezim :)

0|1
    0|0
    • grup sexe bakıs acınız ne diye soru sorsam sitede paldır kuldur doversiniz beni :D

• anlıyorum. samimi paylaşımınız için teşekkür ederim.

• ben siz yapmak istediniz demek istemedim zaten ben bu soruyu sorsam olumlu cevap alamam demek istedim orada neden yanlış anlaşıldım anlamadım

• 1,5,7,10:) hastasıyım hayatınnn

0|0
    0|0
  • 1,2,7 hariç gerisini düşünmem.

0|2
    0|0
    • eğer uygun bulursanız iki sorum var:

1 numarada erkekle aranızda duygusallık olması gerekir mi? yoksa sadece seks odaklı bir hayal mi?

2 numara grup seksle ilgili, burada tek bayan birkaç erkek mi, yoksa bir kaç bayan bir erkek mi fantaziniz.?

• hayır bir kaç erkek birkaç bayan toplu grup gibi..

1. ise tanımadıgım ama an itibariyle elektrik aldıgım.

• samimi paylaşımınız için teşekkür ederim.

• 1. 1.sırada ve tek gerçekleştirmediğim fantezim...

2., 4, 6, 8, 9 aklımın ucundan geçmez...

3, 5, 7, 10... zaten sık sık yaşadığımız fanteziler... tespitlerin yarısı doğru benim için...

0|2
    1|15
    • 1 numarada o erkekle aranızda bir duygusallık olması gereklimi, sevgi, ilgi gibi. yoksa sadece seks odaklı bir hayal mi? yani duygulardan uzak, sadece biz erkeklerde olduğu gibi mekanik ve fiziksel bir cinsel rahatlamaya yönelik bir hayal mi?

• rica ederim :)

• 1,8,10

doğru, diğerleri bana uymuyor.

0|3
    1|13
    • 8 deki " hatta bazen iki kadın tarafından..." kısmı da dahil mi?

• arkadaşa eksi verebilirsiniz, buna müdahale edemem. o sadece samimi olarak fikrini söylüyor. ama incitmeyelim nolur.

Erkekler Ne Diyor 4

• zaten erkeklerın fantazileri 10 maddede özetleyemezdiler :) ama bazı maddeler gercekten kadınların cok isteyeceği turden seyler

0|0
    0|0
    • peki arkadaşım sence hangi maddeler kadınların çok isteyeceği türden?

• soruyu sorana büyük bir artı güzel soru +1

0|0
    0|0
  • Sitede ne cevherler varmış yazıyorsunuz cevapları ama yap deseler kaçınız yapar bu maddeleri acaba :) ?

0|0
    0|0
  • Ne oluyor bayanlar bu fantazilerle ilgili soru sordugumuzda asla olumlu yanıt almazken burda bi anda iyi bir bahsis olayı bile dogrudur diyenler cogunlukta gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...