Kapat

Kasık mantarı tekrar tekrar nüksediyor?

Kasık mantarıma travazol krem iyi geliyor ama krem kullanmayı bir hafta bıraksam tekrar kaşınmaya başlıyor, çok kötü bir illet genital kasık mantarı çözüme kavuşan var mı bu rahatsızlıktan?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman krem düzenli kullanın. Kaşinti fazla ise steroidli bir kremle kombine kullanin. Çamaşırları iyi yıkayın veya değiştirin. Pamuklu çamaşırlar alın.

Kasiklari temiz ve kuru tutun. Havlulari sizden başka kimse kullanması n. 1.5-2 ay düzenli zaman ve kişisel bakıma tertemiz olursunuz. Kaşinti azaldı diye kremi ve kişisel temizliği bırakmayın. En az 1 ay devam

0|0
    0|0
    • Evet hatam kaşıntı bitince krem aklıma gelmiyor lakin prospektüste 2 haftadan uzun kullanöayın diyor, kişisel bakımda hassasım nerden bulaştı bilmiyorum 4 sene oldu nerdeyse bu mantar

• Evt geçti sağolun

• 3 günde geçmez Zalain ' e devam

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tatli kasinmasi cok kotu oluyor. Birde pis kokusu olusuyor. Camasirlari kaynatin makinayw camasir suyu koyup yikayin. Bol pantolon giyip mwntwrlu bolgeyi kuru tutun. 1cm buyuklugundeyken birkac gunce bir karis olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Koku oluyor artı kaşıyonca aynı kir kalkar gibi birşeyler kalkıyor deriden, çamaşırlarıda yüksek ısıya atacam.

• benim de öyleydi başka cildiye uzmanına git 5-6 tane doktor mantar mantar dedi ilaçlar iyi gelmedi sonra bir kadın "gül" dedi öyle bişey varmış bir sürdüm kremi 5 dkda geçti bidaha çıkmadı.

0|0
    0|0
    • Eczaneden mi aldınız?

• Çok sağolun araştırdım gül hastalığını ama benim sadece kasıklarda vücudun diğer bölgelerinde yok gül hastalığı yani madalyon hastalığı başka yerlerede atıyormuş , doktora gidersem bu durumu söylüyecem, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• Rica ederim geçmiş olsun

Yükleniyor...