Kucagina oturdum?

Gizli Üye
Sevgilimle ders çıkışı sinemaya gidecektik ama seans gece 12 de olunca sonra gideriz dedik evde takılmaya karar verdik.

Onun ev arkadaşı evde degildi film izlerken dizine yattım. Sonra tam ayaga kalkiyordum ki yüzüm ona dönük bir şekilde beni kucağına oturttu. Başını alnıma dayadı ve seni seviyorum bitanem dedi. Çok romantikti ama penisini hissettim resmen çok utandım kızardım falan. Benden utanma dedi. Sonra yemek yedik falan ama önü hep kabarıktı. Kac yillik sevgilim ilk defa böyle bir sey oldu. Ne yapmaya calisiyor?
Kucagina oturdum?