Evlenilecek kız, ellenilecek kız

Acaba bir erkek ne kadar çok kız ellerse evlenmek için o kadar ellenmemiş kız mı arıyor ?

Titizlik hastalığına yakalananların genellikle gizli kriminallerden çıkması gibi, evlenmek için en saf kızları arayanlar da en hızlı çapkınlardan mı çıkıyor ?

Nihayette ulaşılan ''bekaret'' zarı, eski günahları örten bir ''masumiyet şalı'' işlevi mi görüyor ?

Elimde bu konuda bir araştırma yok.

Ama ''bekaret saplantısı'' konusunda var.

0|1
94

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar çok kızı ellerse o kadar ellenmemiş kzı aramanın çeşitli sebepleri olabilir

1)Çok ellenen kızların,pörsüdüğü kanısına varmıştır

2)Ellemekten bunalmıştır.Ellemeyerek kendisine sürpriz yaratmak istiyordur.Daha heyecanlı olacağını düşünüyordur.

3)Çok görmüş,çok geçirmiştir(?).Hiç beklenmeyen kişilerin neler yapabildiğini görmüştür.

3)İnsanların %93,476537 gibi iki yüzlüdür.Ben yapayım ama benimki yapmasıncıdır.

Bekaret zarı ise hassas ellerinden daha doğru sonuç veren bir kontrol aracı olduğu için zara takıyordur.Eller dokunulup dokunulmadığını ayırt edemeyebilir ancak zar varsa bir aşamaya kadar güven uykusuna dalabilir.

Zar beyinlilik diyoruz.Bu konulara fazla takılmıyoruz.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bu konuyu araştırdım sevgiliysem cinsellik olsun diyor peki eşin sevgilisiyle cinsellik yaşamış olabilir mi diyorum yok diyor bayan kardeşinin sevgilisi ile yaşamasına izin verir misin diyorum ona da yok diyor.ama sevgilisiyle yaşamalı bu erkeklerin paradoksu ne böyle

0|0
    0|0
  • Onun bunu bırak ben sana birşey söyliyim bi laf vardır köyün ellenmişini almayan başka köyün s*kilmişine kalır ...

0|0
    0|5
  • dediğin gibi erkekler var evet sayıları da azımsanacak kadar değil hani.. ama, yine de böyle psikozlar geliştirmiş bir erkeğin çok da iyi bir eş olacağını sanmıyorum... kadınına çok da sağlıklı yaklaşmaz ve çok da mutlu etmez bence... ki görüyoruz zaten.. evlenene kadar el üstünde tutup evlendikten sonra eski alışkanlıklarından kopamayan çok erkek var...

0|0
    0|0
  • tek söyleyeceğim şey her haltı yemiş adamın gidip bakire kadın araması kadar bencilce bişey daha yok.

0|1
    0|0
  • Freud'un rüya tabirlerinde anlatılıyordu bu. Aslında erkeklerin bakire kadın istemelerinin sebebinin onların sadakatine duydukları güven olduğunu söylüyordu. Mantıklı geldi.

Ha ama bunu saplantı eden adama da güvenmezdim...

0|0
    0|0
  • Herkes layığını bulur buna göre davranın beyler.

0|1
    0|0
  • Sonuçta hepsi kız.

0|0
    0|0
  • sen nasılsan evleneceğin kişide senin gibidir tencere kapak misali yani:)

0|0
    0|0
  • Yazık gerçektenn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...