Kızgınım kırgınım...

kimseyi yargılamak istemiyorum ama artık sinirlerim iyice bozuldu niye herkes bu yaşta bakiremisin hala diye soruyo bu sitedekiler soru sorunca noldu bakire olmak günah mı ayıp mı oldu ?sizin gibi düşnenler yüzünden doğru düzgün adam kalmadı ortada ben anlamıyorum erkekler sevgilsini onu bunu becermek isterler evlenilecek kız deyince bakire arar bi yandan da bakire kız görünce dalga geçerler...şu rahat kızlar da en büyük sorun erkekler onların biraz da gazinla rahat rahat takılıyolar ...düzgün bir insan kalmadı mı hiç isyan ediyorum evet artık nerde duracağınıza karar verin

0|0
15|27

En İyi Erkek Görüşü

• Burasi nasil bir site anlamadim 3 gundur girip bakiyorum nerdeyse turkiyenin butun kasarlari buraya toplanmis yok sevgilime oral yok anal ayiptir yahu, sen onlardan olma guzel kardesim yasin kac bilmiyorum muhtemelen kucuksun 29 yasinda bir abin olarak benim sana tavsiyem boyle insanlardan uzakdur erkekler bakirelik olayina takilir kimse kendinden once birisiyle dusup kalkmis birisiyle evlenmek istemez isterim diyende yalan soyler o an kari kiz pesindedir benim icin sorun degil canim der corbasina bakmaya calisir. Sen sen ol kendine dikkat et.

7|8
    2|2
    • Üstadım güzide yorumların içni seni takdir ediyorum.

Ayakta alkışlıyorum. En iyi cevap olarak seçilmesini başlık sahibinden rica ediyorum.

• ben her konuda yardımcı olurum kim haksızsa

• iste yorum budur daha da ustune laf solenmez +1

Erkekler Ne Diyor 26

• Sen özel birisin öyle düşün bir de.Herkesi genelleme istersen.Sana saygı duyanlarda var merak etme.Burda fazla birşey yazmak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatını yaşar ve herkes kendinden sorumludur.Bu platform da bakire olmayan kadınlar da sık sık yargılanıyor ve hatta hakaretlere uğruyor.Saygı bekliyorsanız sizin gibi olmayan,sizin gibi düşünmeyen,sizin gibi yaşamayan kişilere de saygı göstermek zorundasınız kaldı ki kimse sizin gibi olmak zorunda değil ve sizin inançlarınızı paylaşmak zorunda da değil.siz bakir ya da bakire olmayanı yargılarsanız,yaftalarsanız,namus bekçiliği yaparsanız birileri de çıkar sizin bakireliğinizle alay eder.Bakirelik ve bekaret ile ilgii açılan konuların tamamı yargılamaya yönelik ve gereksiz konulardır bu bir tercih meselesidir ve özgür bir ülke de yetişkinler kendi özelleriyle ilgili tercihlerini yapabilmekte özgürdür.Sızlanıp şikayet etmeden önce kendinize bakın ve özeleştiri yapın biraz.Uzlaşma empati ve saygıyla sağlanabilir...

0|0
    0|0
  • bu sitede evliside var duluda bakireside hepsinden var yani

ben açıkça bu siteye zaman öldürmek geyik muhabbeti için giriyorum burdan kendime bakire bir sevgili bulmak derdinde değilim

net ortamında evlenecek birini aramam ilk gördüğümde çarpılmam lazım ondan sonra teklif ederim sonrası olursa olur almazsa yapacak bişey yok

bakiremisin diye soranlar geyik muhambeti için sorarlar sizde gizliden zaten makara olsun diye ya evet veya hayır dersiniz burda kimse kimseyi tanımaz

hiç bir erkek yolda gördüğü birine sen bakiremsin diye de soramaz

millet kendisini tatmin etmeye çalşıyor açıktan soramadığı sorular net ortamında soruyor ne var bunda

cüretkar cevaplar verenler de var wuuuuuuuu deyip geçiyoruz cesaretinden dolayı da kutluyoruz

beni tanıyan kaç kişi var burda sıfır

bende kimseyi tanımıyorum

bugün varım yarın yokum o kadar

yani kızman bence yersiz

0|0
    0|0
  • millet elini kurandan cekti unutuyoruz artik dinimizi dolayisi ile iliskiye girme normal geliyor hatta girmedigin zaman ayiplanacak doneme geldik dalga geciyorlar... Hayirlisi kiyamet alametlerinden biriside bu ya allah sonumuzu hayirli etsin gidiyoruz cehennem denen cukura

1|0
    0|0
  • Siz o konuşanlara aldırmayın bence, bakire olmak yada olmamak tamamen sizin tercihinizde, tasarrufunuzda olan bir olgudur, bu olgu kimseyi ilgilendirmediği gibi, kimseninde bu konuda konuşmaya hakkı yoktur. İnsanların görüşleri tamamen kendilerine ait olduğu gibi, size özel olan bu konuda hele hele baskı yapmaya kimselerin hakkı yoktur. Beğenmeyen gidip bakire olmayanını bulsun.

0|0
    0|0
  • Yazdıklarında gercekten çok mutlu oldum cok dogru yaklasmıssın ben 28 yaşındayım bende bakırım gurur duyuyorum erkekler icınde bu durum yadırganıyor olsada olsun ben kımsenın namusuna göz dikmedim paraylada bısey yasamadım sevglımde olmadı denedım kısmet olmayınca olmuyor olsaydi kötü nıyetle bakmazdım böyle hayata hem cınslerım ot gıbı yasam deselerde bu bıraz ınsanın iradesıne hakım olabılmesı sabır edıyoruz ınşallah senın gıbı bır eş nasibım olur..

1|0
    0|0
    • ıns arkadasım ne guzel...

• Teşekkür ederim hayırlısı günden güne azalıyor böyle düşünen dilerım kısa zamanda karsıma cıkarda mutlu bır yuva kurarım

• Rahibe Teresa detected.

1|1
    2|1
  • Canım benim erkeklerin çoğu bakire değilsen onunla da yatacaksın sanıyor. Öyle de aptal hemcinslerimiz var maalesef...

Bakire olman da biriyle sevişmen de senin tercihin olacak ve yalnızca senin özel hayatını ilgilendirecek. ne sevgilin, ne de eşini daha önce yaşadıkların ilgilendirmez.

O yüzden sadece kendinden sorumlu olduğunu unutma...

0|0
    0|0
  • Kafana takma millet artık iyice kudurmuş,ben erkek olmama rağmen 20 yaşındayım ve hala bakir'im kendimi de evleneceğim kadına saklıyorum zihniyetindeyim kim ne derse desin ister köylü ister kro desin ama ben gurur duyuyorum nasıl eşimin bakir olmasını istiyorsam kendim de öyle bakir'im

1|0
    0|0
  • Bu kafa avrupada senelerdir var.Mesela avrupa da insanlar bakire kızları istemezler birşey bilmiyor derler.Yani ne olmuş oluyor Türk insanı benlik olarak kabul etmesede avrupalıdan bir farkımız.Sen doğru yoldasın emin ol senin haklarına kimse dokunmadığı sürece sende herkesi olduğu gibi kabul etmek zorundasın yapıcak bir şey yok...Bakirelik 1cm bile kalınlığı olmayan bit zarla alakalı değildir.Ben hep insanın kalbi skişmsin yeter derim mesela..

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığına eminim. Ha analı seven bakireyim diyorsan, gizlide alexis texas; görünürde imam- azam'ın kızı rolüne bürünüyorum diyorsan bir şey diyemem.

25-29 yaş aralığındasın, karşına çıkanları keklemekten vazgeç!1

1|1
    1|0
    • He analı seven bakire he.

• Şimdi sen hiç bir erkekle cinsellik namına bir şey yaşamadın öyle mi?!

dsfghjklşdsfghjklşifdghjklşfdghjklşi,

• ahlaktan terbiyeden aile den ve dinden uzak bir gençlik den ne beklenir ki sen umudunu kesme iyi olmaya çalış ve dua et iyi insanlarla karşılaştır benı dıye ınan kabul oluyo

1|0
    0|0
  • erkek tek bir kızın bakireliğini almalı, o da eşi olacak kişi olmalı. hakkını önce kullanan sonra eşinden birşey beklemesin

0|0
    0|0
  • maalesef çok haklısın erkeklerin bayanlara bakış açısı kötü herkes yatağın peşinde ve bu yüzden evlenilecek erkekte kızda kalmadı en büyük sorunda bu galiba

0|0
    0|0
    • benı anladıgınız ıcın tesekkur ederım bana soruyolar nıye evlenmıyosun dıye adamlarla tanısıyorum 2 gun sonra sex ıstıyor ben bu adamla nasıl evleneyım soyleyın?

• Gerçekten bakire olabilirsin ama bu soruda gerçekçi olduğuna inanmıyorum...Kim bakire olanla dalga geçiyor ki? Bence biraz abartıyorsun...Sonuçta Amerikan Pastasında değiliz dimi? Harbi sen nerde yaşıyosunda dalga geçiyolar merak ettim?

0|0
    0|0
    • gecıyolar senın ruhun buanlmıstır bılmem soru sorunca aptallar sen ıyı takıp etmıosun demek kı benım gıbı samımı yok şu an burda merak etme samımı degılmısım:Spehhh

• Merhaba canım kardeşim,

İnsan nerenin yolcusu ise o yolun yolcusu ile birlikte olur.

Şayet sen Allah yolunun yolcusu isen mutlaka o yolun yolcusu ile hayatını birleştirirsin.

Ta ki doğru istikamette gidesin..

0|0
    0|0
  • bakire kız arayan erkek te bakir olmalı.aksi takdirde bunu demeye hakkı olmamalı.sen o kızdan bu kıza koş yat hepsiyle evlenmeye gelince de bakire ara ohh ne ala memleket.

0|0
    0|0
  • saçma .s

0|0
    0|0
  • Bakiremisin ya bu yasta cidden :( olsun be duzelir zamanla

0|0
    0|0
  • boşver moralini bozma aramızda düzgün insanlar var ama ıste bulmak sorun :))

0|0
    0|0
  • yaş kaç onu koru

0|0
    0|0
  • sen gayet düz yoldasın arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bakiremisin ?

0|0
    0|0
  • takdir ederim seni

0|0
    0|0
  • başkalarının altına yatan kadında erkek te gelip adamlıktan ahlak dersi vermekten uzak dursun.

sen edebinle yaşamışsın. ne mutlu sana, umarım seni mutlu edecek, biri karşına çıkar.

seni küçümseyenler de dalga geçenlerde defolu mal kullanmaya mahkumdurlar. onlar rezillikleriyle mutlu bi şekilde yaşasın. hiç adam sınıfına bile koyma onları.pislikler gidin başkasını ısırın Allahın yobazları. bi tek bakireler mi kaldı!

1|0
    0|0
  • sen oldugun gıbı dvranmaya devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Herkes de bi yorum sen takma.kendin bi bakış açısı belirle.ben böyle olucam çünkü ...de .kim nederse desin.kimi erkek bakire olmalı illa ve illa der ,kimisi de aa öuhafazakr ,geri kafalı bu devirde bakirelik ne der.sen kimseyi tanıma böyle kapalı kal derler.sevgilisiyle ya da bi talihsizlik sonucu bekaretini kaybedenleri ayrı tutarak söylüyorum ,o*rsplgn adı ne zaman modernlik olmuş.o modernlik modernlik diyenler yarın bi gün 30 lu yaşlarına gelince bekaret bekaret diye inleycekler .başkalarına iyi görünmeye çalışma ,zaten herkes bi kusurunu bulacak nasıl olsa boşver

0|1
    0|1
    • o*rsplgn adı ne zaman modernlik olmuş.o modernlik modernlik diyenler yarın bi gün 30 lu yaşlarına gelince bekaret bekaret diye inleycekler

tebrik ediyorum seni ağzına sağlık.. modernlik özgürlük çağdaş yaşam diye diye milletin kızını ors... oğlunuda i*ne kopuk yapmaya çalışıyorlar...

• yani sözüm ,başına bi talihsizlik sonucu gelenlere değil.sözüm umursamayıp ,bunun güzel bir şeymiş gibi gösterilmesine .erkekler de 30 lu yaşına gelince onlar da bakir kişi isteyecek .ya nasıl bi bakş açısı olursa olsun hatta Amerikalı olsun ,sevgilisinin eşinin kız olduğunu duyunca mutlu olmasın?.bunlar kızları kandırmak için uydurulmuş basit yalanlar.sevenleri ayrı tutuyorum yine de ...

• Ben bu dünyadan ümidimi kestim zaten artık öbür dünya için yaşıyorum

1|0
    0|0
  • hep bizim yuzumuzden rahat rahat takiliyorlar :D napalim sana laf edilmesin diye kimse sevismesin mi simdi?

bunu demek istemedigini tahmin ediyorum. normal cevaplayacagim.

bekaret mevzunda sana laf edilmesinden rahatsiz oluyorsan, o tarz tartismalara girme. bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • sen niye takiyosunki tatlim onlari okumicaksin bile oyle insanlarin yazdiklarini

1|0
    0|0
  • Herkes layığını bulur boşver o bu ne derse desin

1|1
    0|0
  • bosver bencede sacmalık sen kendine guven ve nasıl davranmak ısıtıyorsan oyle yasa sakın onlarıda dınleme bos bos konusuyorlar senın saygın var:)

0|0
    0|0
  • seni çılgın:D

0|1
    0|1
  • kıyamammmm canım sen kim kızdırdıysa teket teker kırarım onların kafasını ben sen merak etme

0|0
    0|1
  • Çok haklısın tatlım sevgili falan yalan işler oldu

0|0
    0|1
  • dengesiz çok boşver

0|0
    0|0
  • Dengesiz onlar ya. Daha bugün bir yoruma "hiç ilişkim olmadı evlendikten sonra yaşamak istiyorum" diye bir yorum yaptım birisi de hakaret içerikli bir yorum yazmıştı. Bakire olsan ayrı dert olmasan ayrı dert

0|0
    0|0
  • ben bi erkekle konuşuyodum nette ve bakire olmadımı söyledim benle yatmak için izmire geldi şaşırdım küçük bi yalan söylemiştm halbuki erkekler bi bakire olmayan kız bulsamda becersem diye bekliyolar sanırm :D

0|1
    1|0
  • Uçkuruna düşkün insanlardan uzak durucaksın.

Kendini harcatmayacaksın , kendine yazık etmiceksin.

Bırak dalga geçen geçsin sen kendin için yaşıyorsun.

Senin fikrin senin düşüncen.

1|0
    0|0
  • asla doğru bildiğinden şaşma! sen doğru olanı yapıyorsun.sen değil onlar utansın-gocunsun..ben hem cinslerimi anlamakta cidden zorlanıyorum artık,yaş aralığı 18-24 ama hatun yemediği bok kalmamış,sevgilisini yatakta nasıl delirtecekmiş onu soruyor benzer soruyu 1 ay sonra yeni sevgilisi için soruyor! evli bir kadın sorsa aynı soruyu anlarım,hatta takdirde ederim utanma,arlanma kalmamış.çoğu kez düşündüm yapılan yorumları ve soruları karşısında bunlar nasıl bir aile de yetişti hangi kültürle Türkiye demi ? diye..

1|1
    0|0
  • ben bakire değilim, ama erkekler artık bakire aramıyorlar bile, artık sosyal statü daha onemli onlar için, zaten aramaya hakları da yok bakir yok ortada , ama kafanı boyle bos işlerle yoracagına baska seyler dusun , mesela birseyler icat et, ülkeni geliştirecek ilerletecek fikirler bul, bırakın su bekaret mevzusunu ya ...

1|0
    0|5
    • tesekkür ederim değerli yorumunuz için tabiki, erkek kadınla yatıp kalkıyor daha sonra bakire kız arıyorsa o ahlaksızdır...

Yükleniyor...