Kizlik zari bozulmus mudur?

Bir kiz arkadasim var evlenecek. Kucuckken ufak kulak copunun ucunu sokmaya calismis. Simdi tutustu tabi acaba kiz degil miyim diye sizce nolmustur? Yani yapisini bilenler yazarsa sevinirim. Doktora gidelim diye tutturdu bende bulasmak istemiyorum yaninda gitmek yani. Tahminler neler

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bozulmamıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne yaptığı önemli tam olarak. Jinekoloğa görünmesi rahatlaması açısından en iyi çözüm.

0|0
    0|0
  • Kulak çöpü ile yorulmaz kolay kolay. Yırtılsa canı yanması lazımdı. Canı yanmamışsa sorun yok diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Neden gitmek istemiyon

0|0
    0|0
    • Ya ne isim olabilir bir sorun ciksa orda bende vardim bu riski goze alamam ailemde boyle birseyin icinde olmami istemez

• Sen sadice yardima gidicen senin ne sucun olabilir

• bozulmaz ama
    en iyisi doktora gitmesi

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum

0|0
    0|0
  • o açsın sen bak bakalım gözükür zar duruyorsa

0|0
    0|0
    • Ben hic anlamam ve o sekilse munasebetimiz de olsun istemem yani. Kulak copunun pamuklu kismi bozmaya yeter mi

• yok ya sanmam bozsun o duruyordur kızlığı

Kızlar Ne Diyor 1

• Kan gelmiş mi acı olmuş mu. Jinekoloğum ben o anı anlatırsa birşeyler söyleyebilirim. Onun dışında özelden yazarsanız yardımcı olabilirim. Görmek lazım çünkü.

0|0
    0|0
    • Kan geldigini hatirlamiyor. Acida olsa nilirdim diyor ama eminde degil yani kulak copunun ucuyla azicik denemis sadece.

• O kadar ince birşey zarı komple delmiş olamaz fakat duruma göre belki zedelenmiş olabilir. Endişe edilecek bir şey değil yani pek.

• Peki tesekkur ederim iletecegim.

Yükleniyor...