Sevgilim 4 ayrı zamanda içime boşaldı. Hamile kalmaktan korkuyorum. yardımcı olur musunuz?

Evet soru gayet net sanırım. sadece yardımcı olabilecekler bilgisi olanlar cevap versin lütfen.

Güncellemeler:
ilk kez onunla birlikte oldum. bu bir şeyi değiştirir mi? kanama olmadı ama. esnek olma ihtimali var.
Artik test yapsam dogru sonuc alir miyim? Bilgili olanlar yazsin lutfen. Guncelleme icin kusura bakmayın.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• hamile olma olasılığın ne yazık ki yüksek. ne zman aralıklarla içine boşaldı. adetinden ne zman sonra birlikte oldunuz

0|0
    0|0
    • epey sonra hatta 1 hafta sonra gelebilir. ama ayrı günlerde oldu bu ay içinde :/

• 5 hafta olmadan testler sonuc vermiyormuş

• hastaneye git adamlar bir haftalığı görüyorlar için rahat olur hiç çoktan. ama şunu söylim bu saatten sonra içine boşalmasın hatta sevgilinden uzak dur. çok istediğinde mastla kendini idare et

Erkekler Ne Diyor 19

• Dört ayrı zaman derken farklı gün mü?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun isin baya zor

1|0
    0|0
  • Bence bu aşama çoktan geçmiş de, isimler sözlükleri var, onlardan edin. Gerçi senin gibiler çocukları hiç acımadan aldırıyor ama.

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı kullandın mı içine boşaldıktan sonra sevgilin?

0|0
    0|0
    • hayır.

• sevgilim elinden geleni yapar biliyorum. ama korkuyorum da.

• O zaman korkmana gerek yok. Sizin kaderinizde böyleymiş deyip ailenizi kurun. Sevgilin bir iş bulsun çalışsın. Kıt kanaatte olsa geçinin, tencerenizde aşınız pişsin. Gerisi önemli değil.

• Amina mi bosaldi

0|0
    4|0
  • Herhangi bir önlem almadan mı yaptınız?

0|0
    0|0
    • evet

• offff.

• Umarım hamilelik olması durumunda bir çözümünüz vardır.

• Korunmadın mı

0|0
    0|0
  • evet ciddi derecede hamile olma riskin var ama ne demişler kendi düşen ağlamaz..

0|0
    0|0
  • adini dusundunuz mi peki?

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün. bu saatten sonra biz napalım

0|0
    0|0
  • e hadi artık çocuğa dayısının adını bırakın benim adımı yani ebedullahX-(

0|0
    0|0
  • yani adam garantiye almis baksana kac daldrmis. hadi gecmis olsun güzel im bebeğe isim ara

0|0
    0|0
  • Sen kızlık zarını mı soruyorsun hamilelik durumunu mu

0|0
    0|0
  • Cocuklara isim dusun sen

0|0
    0|0
  • Hamile kalmaktan korkuyorsun ve içine boşalmasına izin veriyorsun bu nasıl korkudur? bence korkmuyorsun sen korksaydın zaten içine boşalmasına izin vermezdin.

0|0
    1|0
  • Korkuyon dort bosaltion korkmasan iceriyi gol yapacak adam

0|0
    0|0
  • sevgili iyi kullanıyor seni :) erkek olursa kenan kız olursa kezban koyun

0|0
    0|0
    • kullanıyor mu?

• gerçi sende onu kullanıyorsun seks yapmayı seviyorsunki evlenmeden yapmayı göze almışsın karşılıklı verişme gibi :)

• Yüksek ihtimal

0|0
    0|0
  • korunmuyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Son adetin ne zaman oldu ve adetinden sonraki ilişkilerde içine ne zamanlar boşaldı. Tarih olarak yazman lazım. Duruma göre daha özel sorular sorup sana birşeyler yaptırmam gerekebilir. Dilersen özelden ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • yardımına ihtiyacım var sanırım.

• Korunsaydınız hangi zamanda yaşıyorsunuz siz?

0|0
    0|0
    • bunu bende söylediğimde sen benim seks objem değilsin. olacaksa olsun evleniriz diyor. Ama ailem o kadar geniş mezhepli değil. korkuyorum

• O zaman bir an önce evlenin

• E korunmadiysaniz tabi hamile kalırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...