Hamile kalma olasılığım var mı?

2 yıldır kimseyle ilişkiye girmemiştim adet durumum çok düzenli 24 günde bir olurum. geçen ay 26 ekimde hastalandım ve 31 ekimde cinsel ilişkiye girdim dışarı boşaldı ama bir damla içeri gitti dedi kalktım suyla yıkadım. dün sabah önce kahverengi sümüksü akıntı geldi sonra hafif bir iki damla kan gece hiç bişey gelmedi sabah kanamam başladı ama o kahverengi akıntı beni korkuttu biraz hamilelik olasılığım var mı sizce?

Güncellemeler:
normal adet günümdü zaten dün ve bugün

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir damla sperm bile hamile olmaya yetiyor. O kan reglin kalıntısıdır iki hafta bekleyip test yaptırarak doğru sonuç alabilirsin

0|0
    0|0
    • şu an kanamam var regl oldum.

• 30Unda bittyse sıkıntı yok hamile değilsin o kahverengi akıntı her kadında gelebilir. Bu kimilerinde doğal kimilerinde hastalık habercisi olabiliyor. En kısa zamanda bir kadın hastalıklarına gidersen çok iyi olur.

• Eic için teşekkür ediyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• İki hafta sonra test al bak diyen zihniyetler var yaa neden bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirirler bilmemki

0|0
    0|0
  • en iyisi test yapman ya da sağlık kuruluşunda test yaptırman içini rahatlatmak amacıyla

0|0
    0|0
  • bısıy olmaz bı damladan sperım bellı bı noktası var oraya ulasmadıgı surece hıc bısıy olmaz

0|0
    0|0
  • Hamile değilsindir için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • evli misin

0|0
    0|0
  • hamileysen çocugun odunu mertcan koy

0|0
    0|0
    • başka düşüncelerim var kusura bakma :)

• denk geldi

• bu kadar iyi denk gelmişse kesin hamilesin, buarada kürtajda yasak evli degilsen napcan

• Biz kızları s. çmaz, tuvalete gitmez diye hayal ederken neler neler çıkıyor.. Tiksindim ya :)

0|0
    0|0
    • sen hayal etmeye devam et o halde erkeklerle takılıyorsun herhalde

• Küçük ablası idare et öğrenecek daha herşeyi öğrenecek

• :D :D :D olgun abimiz gelmiş

• yoktur korkma
    adet olmuşsun zaten

0|0
    0|0
  • imkan dahilinde

0|0
    0|0
  • Var tabi niye olmasn. Gozle goremeyecegin kadar kucuk bir spermle hamile kaliosn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hamile kalma ihtimalin yok daha yumurta rahme yerleşmemiştir bile tam olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...