Genital Bölge epilasyonu yaptiran varmi? (Kizlar buyursun)?

Genital Bölgesini epilasyon yaptiripta gerçekten malum bölgede hiç tüy çikmiyor diyebiliyormusunuz? Yoksa boşa mi gitti onca para :S Ne kadar sürdü ve ne kadar memnun kaldiniz.

Güncellemeler:
Epilasyondan kastim Lazer.. ömür Boyu kurtulmak için.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi omur boyu tüy sorunu olmayacak diye birseyi yok söyleyen yalan söyler ayrıca piyasada yapan ama eğitimi deneyimi yeterli olmayan bir çok insan ve yaptıran hüsrana uğrayan insan çok ve hiç bir jinekolog lazer genital bölgeye tavsiye etmez yumurtalarınızın verimi düşer bilginize

1|0
    0|0
    • Kizlar buyrun dedim ama erkeklerden gelen tek düzgün cevab.. sadece merakimdan sordum... her ay gidip birine orami burami açmam açamam.. ama uzun süreli bir kutuluş evlilikte ve doğumlarda rahat edebilme. açısından fena olmazdi...

• Hak veriyorum ama kısaca şunu söyleyeyim allah hiç birseyi sebepsiz yaratmamıştır o tüylerin bir nedeni var emin ol

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu konuda böyle kalıcı kararlar almayın , hayatınıza girecek kişiler doğal olmasını isteyebilir

0|0
    1|0
  • ben yaptırdım yinede çıkıyo azda olsa

0|0
    0|0
  • Çokmu çabuk çıkıyo ki sende acaba? Ağdayla uğraşması zor galiba?

0|0
    0|0
  • çok kaşındırıyor ya bence alma sonra daha sert çıkıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben lazer yaptırdım. çok memnunum. hiç çıkmıyor şimdi

0|0
    0|0
  • 2 yıl gittim ama bitti

0|0
    0|0
    • Kaç yil geçti üzerinden ve hangi lazer türü?

• Hiç cikmiyor yani. cidden bebek teni gibimi :O inanamiyorum. bu geçen 2 yilda doğum. oldumu doğumda hormonlar değisiyormus çikiyormus yenden filan diye duydum

• doğum daha önceden oldu. ama bebek yüzü gibi oldu ben çok memnunum yalnız başka cihazlar bu sonucu vermiyormuş diot derim kesinlikle

• 8 seans gittim. Yarisi bitti ancak

0|0
    0|0
    • Her ay mi gittin birde hangi lazer çeşiti kullandin.

• Nd yag dı makine. Göztepe medical park a gittim her ay evet

• :) inş ömür boyu kurtulursun canım yarisi gitmiş ne mutlu sana ;) tşkler adress tavsiyesi için ama yurtdişindayim :))

Yükleniyor...