Artık neden bekaret önemsenmiyor?

Günümüzde karşılaştığımız 5 kızdan 4 ü daha öncesinde ilişki yaşamış yargılamak için söylemiyorum kendi seçimleri fakat son 10 yılda neden bu kadar yoğunlaştı sizce?

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Artık erkekler şöyle düşünüyor ;en azından bi oral yaptırırım ,sonra öpreim koklarım .bunları yapıyorum ya normal ilişkiye razı ederim .hem cinsellik olunca daha bi tutkulu oluyormuş .dha heyecanlı oluyormuş.kıza gider bunun normal olduğunu ,başkasıyla istemediğini ,onu istediğini söyler .sonra belli bi süre yüzeysel sevişme tarzında devam ederler.sonra dayanamazlar ve olur.kızların çok büyük kısmı bana daha da bağlanacak diye yapar .tamam zevk de vardır.sonra aksine adam bağlanmamaya ,soğumaya başlar .o da bunun olacağının farkında değilidr .sonra erkek rahat sıkıldım der ,soğudum der ,kavga başlayınca da sen de istedin der.ki kız da ister.kız ağlar depresyon .sonra biri çıkar karşısına ,genellemiyorum ama biri beni kandırdı der .ağlar felan .adam seviyorsa affetmiş gbi yapar.ama sevgi bitince kavgalar hep bu yöne evrilir.adamın içi içini yer.

sonra da boşanmalar arttı.başka nedeni de olabilir ama bu da bir neden .ben yapmadım ve ayrıldı çok da tın ,alın sevişgen sevişgen diyorsunuz ,sevişsin istiyorsunuz o zaman kız olmayan biri iyi işinizi görür.bilgili olur fena mı ?istediğiniz bu değil mi?

4|6
    0|1
    • Sona doğru batırmışsın

• cok buyuk konusuyorsun kleopatra bende bakire bir kizim ama inancim anlayisim kendime herkesin anlayisi farklidir kimseyi yargilayamazsin basina gelirse asik oldugun adam sana bunlari yaparsa o zaman hatirlarsin bu dediklerini

• sağol selen bende cok buyuk konusuyordum hatta en yakın arkadasım için , ama benimde basıma geldi, bende bekaretimi evlenecegım adama saklıyordum ama oldu işte selenin dediği gibi cok buyuk konusuyorsun sen... buyuk lokma ye buyuk konusma

• sadakat ask sevgi yokta ondan.. kendini hayatinin askina adamis sadece onun olmak isteyen kac erkek kac kiz var? ben asik olmadigim sevmedigim beni sevmeyen bana sadik olmayan bir adamla bunu paylasmayi dusunmuyorum. cunku sekste askin bir parcasi benim icin sevdigim adamla beni birbirimize daha cok baglamali.

1|2
    0|0
    • en iyi cevep verilmiş, daha neyi bekliyorsun soran

• aynende oyle tatlim kesinlikle. bende uzak durmaya bakiyorum kimseye guvenim kalmadi bu yuzden. umarim hayatimizin askini bulup mutlu mesut yuva kurabiliriz.

• Umarım ,ummaktan ve beklemekten başka bir yol yok

• sen 25 yaşında olduğun halde bakir değilsen kadınlardan da bekaret bekleme. ayrıca bekaret ile cinsel ilişkinin arasında dağlar kadar fark var.

kadınlar ilk cinsel ilişkiye girdiklerinde eğer zar esnekse kan gelmeyebilir. kadın bekaret kıskacı altında her türlü denemeye giriştiği halde (arkadan vs.) hala bakire olabilir. (bazen düşünüyorum da siz erkekler kandırılmayı hak ediyorsunuz.)

soruna gelince bence insanlar artık neyin doğru olduğunu anladılar. 3 günlük dünyanın tadını çıkarıyorlar.

2|1
    3|5
    • engeli yedin byy

• catelya azıcık utan ve sus artık herkes sustu sen hala böğürüyorsun

• Hayatın tadını çıkarmak için cehennemi görmezden geliyor salaklar bence

3|8
    4|1
    • Kimseyi fikirleriyle yargılayıp salak kelimesini kullanamazsın?

• pekiiiii sen evlilik dışı ilişkide annene babana saygıda kusur etmediğini mi düşünüyorsun?

• kuzenim bakire anne va babasının azına sıcıyor,

• cnku ınsanlar aılesınden yeterlı terbıye gormemeye basladı.. bı nebze gevseklık

2|4
    2|0
  • bu site sakinleri nerde yaşıyo ciddi anlamda merak ediyrm neden benim etrafımdaki insanlar bu sitedekıler gibi değil?

1|3
    0|0
  • dejenere olduk fazlasıyla o yüzden.içten içe çürüyor toplum.neredeyse bütün değerlerimizi yitirdik.ahlakı,edebide unuttuk dolayısıyla.herkesin kendi tercihi ama bu kadarı da nedir artık onu bende bilmiyorum.erkekler de çok bozuk sadece kızlar için söylemek yanlış olur.her iki tarafta bir an önce aklını başına almalı kanısındayım.batıya küfrederken biz batıdan beter olduk yani.

0|2
    0|2
  • dünyanın sonu yaklasıyor olabılır nı dersınız cunku zına artıyor eskısı gıbı değil hcbrsey ama herkes kendınden sorumlu demı yanı

2|1
    0|0
    • aman kardeşim herkes kendinden sorumlu diyerek sakın bulaşma o işe daha küçüksün dikkatli davranmalısın

• haklısın ve neden attı dıye sordun ya dunyanın sonu yaklastıkca zına falan artacakmış bılmıyorum ne kadar doğru kardesm

• Cinsel iliski yavas yavas tabu olmaktan kalkiyor. Bana sorarsan ondan. Isteyen evliligi bekler, isteyen beklemez. Ikisi de bana sorarsan normaldir=).

1|2
    1|2
  • erkekler neden son 10 yılda abazanlaştı peki ?

3|0
    1|6
    • soruya soru ile cevap vermemeyi anneniz öğretmedi mi?

• kızkacıran msn nesn amk pici beni tanıon muda senin gibilern diyon anana bacına nsl baklmasını istiyosn öyle yp elin kızınaa.sizin gibi picin bacısına abazalk ypsnlar inss

• 10 yıl önce sizin giydiğiniz kıyafetleri ünlü denen kişiler giyiyordu şimdi hepiniz aynı şeyleri giyiyosunuz. erkekler de sizin vucudunuzun açıklığını görünce tahrik oluyor ve hooop en yakınına gidiyor veya buna benzer şeyler işte.. anlamaman için özürlü filan olman gerektiğini düşünüyorum.. bende erkeğim etkileniyorm:D

• günümüzde karsılastıgımız 20 erkeğin 20side daha önce ilişki yasamıs onlarda neden bu durum yogun peki?

2|0
    2|6
    • tek taraflı sormadım zaten aynı şey bence de kız erkek eşit bu konuda

• bana dün dünyanın nasiyatını verdi yok cok gunahmıs vs, adam megerse imasızmış ya burada cogu sey, tartısma cıkarmak için soyleniyor, sana mı kalmıs benim imanımı sorgulamak salak...

• 20 erkeğin 20'si ha? saçmalığa bakın, nasıl bir genellemedir böyle, erkekleri seks makinesine çeviren temelsiz genellemelerden birisi daha

• Benim kanaatimce evliliklerde boşanma arttıkça ''evlendiğin ilk gecesi için erkeğim için'' saklanan bekaret inancı da arkadan öncen file vermeye başladı..

0|1
    0|0
    • mantıklı aslında

• ya da artık evlilik olmazsa olmaz değil şimdiki kızlar için,1980 li yıllardaki kızlara göre

• yani evet.Şahsen bi erkeğin sorumluluğunu almak çok zor ya mesela en basitinden plaja gidicektik erkek arkdaşımla bütün eşyalarını bana verdi cüzdan sigara telefon vs vs. benim çanta şiştikçe şişti yuh didim yaa bide öyle bir tavır içindeki 5 senelik evliyiz sanki :D

• Herkesin kendi tercihidir kimse kimseyi yargılayamaz.

2|0
    1|8
  • bu arada otisabi var okuyun kızlar ,karikatür ama ,güvendiğiniz kişilerin nasıl olduğunu görün .

0|0
    0|0
  • Kültürel değerler ve dinden uzaklaşmış bir nesil var bnim sevgilim herkes yapıyor bizde yapalım nolcak demişti herkese göre yaşancaksa bunlar ohoo. herkesin kendi tercihi tabi

0|0
    0|0
  • Bence çok tezcanlılar her seyi tecrübe edinmek istiyorlar,sence?

0|0
    0|0
    • Bu işin tezcanlılığı yok nefsi kontrol edememek var bunun sonucuda iman zayıflığından

• Aile terbiyesinden olduğunu düşünüyorum

• evet haklısında ailede işin içinde olmalu terbiye utanma duygusuda olmalı

• hayatın zevkini çıkarmaya başlamışız demek ki.erkeklerinki sorgulamama nedenin nedir?

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• 5 de 4 mü? Kızların %20 si mi bakire yani? Hadi oradan. Bence o derece değil oranlar. Bu büyük bir iftira.

Son 10 yılda zinanın yoğunlaşmasının sebebi siyaset. "Dindar" diye "dinciler" bu ülkenin başına oturdu da ondan. Zina suç olmaktan bile çıkartıldı mesela... Niye? Millet birbirinin peşine düşünce siyasileri biraz daha rahat bırakıyorlar. Ahlakı olmayan insanlar siyasetçilerin ahlaksızlığına daha bir göz yumar hale geldi. Başımızdakilerin dinsiz olduğunu sırf ahlaksızlığın 10 yılda artmasından anlayabilirsiniz...

0|2
    0|0
    • aslında mantıksal bir yaklaşım zina neden suç değil geniş pencereden düşünmek lazım

• Geniş pencereden düşünürsen, elin avrupalıları,amerikalıları gelip de Türkleri daha iyi becerebilsin diye... Suça bulaşmasınlar diye. Budur.

Bir de evlilik yaşı ekonomik nedenlerde yükseldi. 20 lerin başında evlenmeli insanlar. Yoksa bu olaylar kaçınılmaz bir hal alıyor...

• Keşke ekonomi izin verse de dizginler ellere alınmadan evlenilse bence de

• İman eksikliği ve Allah korkusunun olmaması. Herm erkekler hem de kızlar için söylüyorum. Ayrıca Avrupalıyızı ya hani modern olacağız ya o yüzden onların yaptığı her şeyi yapmak zorundayız. Onlar Müslüman olsaydı biz de Müslüman taklidi yapardık işte ama maalesef gel gör ki kafir taklidi yapıyoruz. !

5|5
    5|1
    • En iyi cevap olmalı :)

• Evet gayet iyi biliyorum.Orada yazılan muta nikahı,hülle vs boş yere yazılmadı.Bunları bozuk niyetli olan herifler kılıf bulmak için çıkardı.Siz islamı kadının bacakları arasında aramasanız,toplum olarak çok daha ileride olacağımızı da biliyorum.Neyse,ben kaçar.Kısır tartışmalara girmenin faydası yok.

• sevgili zombie verdiğin örnekler islami kaynaklar değil. islamdan konusacaksan lütfen ayetlerdeden ve "sahih" hadislerden örnek ver. birilerin yaptığı saçma dini uydurmaları dine maledip islamı eleştirme.

• modern olacagız ya bu bişey degil daha küveti süt ile doldurum buzlu bademle fantezi yaşayacagız hey allahım daha neer görecegiz

4|2
    0|0
  • Erkekler kandırma konusunda çok başarılılar, evlilik düşüncesiyle sevgilisiyle birlikte olan sonra sevgilisinin ayrılık isteği karşısında korkuya kapılan kızların sorularını burada da sık sık görüyoruz.

3|1
    1|0
  • sokakta durdurup sorsan cinsel birliktelik için "aa ayıp, evlenmeden olamaz" diyen insanların bu durumda olmasının tek açıklaması var; ahlaksızlık. hadi bi de iğrençlik diyelim.. cinsellik konusunda rahat olan, ilişki yaşamayı ahlaksızlık olarak görmeyenlere lafım yok, onlar daha dürüstler.

0|2
    0|0
  • Aileden baskı gören, ailelerin sebep olduğu ya da sağladığı korumacı sosyal ortam yavaş yavaş ortadan kalkınca ve sosyal hayat da buna teşvik edince sürekli baskı ve kendini kontrol ile yetişen kızlar da ister istemez kabak çiçeği gibi açılmış oldular...

1|1
    0|0
  • erkekler ben evlenmeden herşeyi yasarım evleneceğim kızla ama yeterki başkasıyla yaşamamıs olsun değilde kendisiyle yaşamasında kötü gözle baksa ,kızlar ellerine bile dokundurtmazlardı..erkeklerin çakallığından kaynaklanıyor durum

0|1
    0|0
  • bana göre hiç bir zaman önemli değildi o deri parçası...

0|0
    1|3
    • KıZ kardeşinde de önemsemez misin?

• önemsemem kardeşim hatta 20 sinin üzerindeyse ve hiç doğru düzgün bir sevgilisi olmamışsa kadınlığından şüphe ederim...Aha kapı aha sapı...

• en büyük sorumlusu internet ve telefon.

0|2
    0|0
  • Ya sen neyin davasındasın a m k s*kişmeye geldiğinde yapmışsın etmiş sin şimdi pişamanım cart curt diyosun dine bağlıymışssın gibi konuşuyosun has*ktir ordan yap et ondan sonra zina! Lan i*ne sen bakir misinki kızlardan bakire olmasını bekliyosun! merak etme herkesle birlikte sende yanacaksın bari milleti sorgulama.

0|0
    0|1
    • anasını sıktıgımın oglu cevap verme ozaman ?

• Bıde ben senın kız kardesının herkeze verdıgınden bahsetmedım genel konustum senın kız kardesın senı ılgılendırır dostum

• o oran yanlış. kızlar birey olma yolunda ilerliyorlar, aile baskısını atabiliyorlar üstünden, bu yüzden de kendi tercihlerini uygulayabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • toplumdaki bekaret baskısı nedeniyle erken boşalma yaşıyor erkekler..iyi düşünün haklı olduğumu anlayacaksınız

0|0
    0|0
  • Bunun nedeni üniversite ve abazalaşan erkekler

1|0
    0|0
  • "din önemsenmiyor" denmiş ama İslamcı bir hükümetimiz var, sorunun cevabı din değil. Kadınlar özgürlüğü cinsel keyif sanar oldu da ondan, cahillik ve özentilikten başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Amerikan Pastası gençliği...Onun jenerasyonu şu an telef olmuş durumda.

0|1
    0|0
  • motor ve motorcular çoğaldı

0|0
    0|0
  • daha da kötü olacak. millet başı kapalı diye alıyor . bazısı açığından daha edepsiz çıkıyor.

0|0
    1|0
    • dünya benım etrafımdakiler kadar değil ama bu sitedekiler gibide değil

• bu sitedekileri neden baz alıyorsun? genel olarak düşün. genel olarak bozulma var. dizilerimize bak . eskiden rtük yokken tv lerde erotik yayınlar varken bile bu kadar edepsizlik yoktu. çünkü gece 3 4 de yayınlanırdı. şimdi öpüşme sevişme çok sorun değil. balkon altlarında parklarda çok rahat oldu her şey.

Yükleniyor...