Kızlar Bir Baksanız Sevgilim bana ne demek iştemiş?

Sevgilimin regl olması epey bir sancılı geçiyordu doktora gitti doktor normal demiş, doğumdan önce böyle ağrılar olur demiş?
Bu sancıların doğumdan öncesi ile ilgili ne alakası var ve bu ağrılar sizdede varsa nasıl başa çıkıyorsunuz?

Güncellemeler:
Başk cevap?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Doktorun söyledikleri dogrudur. regl sancisi herkeste ayridir. bazilari yataktan kalkamaz. ama dogumdan sonra sanci azalir. bndede asiri vardi. sicak su torbasini karnima koyardim nadiren agri kesici. evlendim agrilar biraz azaldi ama normal dogum yapsaydim dahada azalabilirdi. cünkü kan rahimde pitik pitik olur bazen ve aktikca agri yapar. kizlarda kizlik zardan dolayi daha az ve yogun aktigi icin agri daha fazladir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğumda vücudundaki fazla olan çoğu pis kanı dışarı atacak ve rahatlamış olacak şimdi o pis kan orda birikiyor ve ağrı yapıyor o yüzdn öyle demiş

0|0
    1|0
  • Ağrıyan karın bölgesine sıcak havlu koysun... O ağrı normal bence. Genelde tüm kızlarda oluyor.

0|0
    0|0
  • sıcak havlu ve sıcak su asla karına koyulmaz. Ayrıca adet döneminde gelen kan pis kan değildir yumurtlama olmadığı için gelen kandır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• doğum derken ki kasti doğumda rahim genişliniyor o yüzden ama artık millet sezeyan yapıyor yai onunda bir etkisi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...