Daha hymen (kızlık) muayenesine giden var mı?

Doktor bu muaynesi yaptı mı reddetti mi *

Can acısı oluyor mu ? ve muayne esnasında kızlıgına zarar gelebilir mi

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• reddedenler var.çünkü biz doktoruz milletin saçma sapan seyleriyle uğraşmak zorunda değiliz diyorlar.haklılarda.fantezilerinizin.cinsel isteklerinizin sorumluluğunu alamayacaksanız rahat durun.sonra yok yırtıldımı bilmem ne olmasın.ben doktor olsam bende bakmam.miilllet s...kişip s...kişip hele bi bak patlamışmı diye baktırıyor.yıllarca ben bunun için mi okudum..

kızlık önemliyse sahip çıkın önemsizse bunlarla uğraşmayın derim.

0|1
    0|0
    • doktorun görevi hastalara bakmaktır.

• muayeneye gidenlerin yüzde 99 u o amaçla gitmez ama.istisna onlar.

• Birliktelik yaşayıp , Doktora gidip kızmıyım diye soracak kadar cahil değilm neyin nasıl olduğunu biliyorum. %99 gibi bi rakam vermeniz ne mümkün , doktor musunuz ? değilsiniz. Kişinin kendi mahremiyeti kimseyi ilgilendirmiyor bence

Erkekler Ne Diyor 5

• Canın filan acımaz.Zara zarar gelmez.Doktor yapıyor çünkü muayeneyi.Özel bir doktora gidersen rahatça olursun.

0|0
    0|0
  • Biraz soğuk olabilir :D

0|0
    0|0
  • Sen birşeyler yapmadıysan neden korkuyorsun

0|0
    0|0
  • kimileri reddediyormuş...özellikle muhafazakar görüşlü hekimler..ama acı hissedilmiyor..

0|0
    0|0
  • acı olmuyor dıye bılıom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doktor, iyi aydınlatan ışık tutuyor ve dudakları bezle tutup açıp bakıyor acıtacak hiçbir şey yapmıyor kızlık kontrolünde

0|0
    0|0
  • gttim sadece acıp bakıyo ve acınca nefes aldığını hissedyorsun.) bi muaynehane 100 lira istemezsen kayıtta yapmıyor.

0|0
    0|0
    • Özel hastaneye gidicem , konuyu söylemedim ama jinekoloji ücreti 37 tl dediler.

Siz özel muayneye mi gitmiştiniz ?

• ewt muaynhneye giittm ama hastanede kayt altına alınır soyleyeym sigortan faln varsa ilerde gittiğin e devlet sifresiyle görüleblr

• Babamın üstünden sigorta görünüyorum. Sadece poliklinik yazılır , bölüm yazılır diye düşünüyorum.Bunun için muayneye geldiğim hasta haklarınca gizli olması lazım. Özel muayneye verecek param yok :) benim acil yarın gitmem gerekiyor çünkü daha 6günlük düşünce içindeyim. yeni olduğunu bileyim eğer öyle bir şey varsa diye

• bişey olmaz korkma :) özel sandalyesi var uzanıyorsun sandalyenin şekli bacaklarını iki yana açmanı gerektiriyor :)) internette görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Acı olması mümkün değil çünkü o bölgede acı verebilecek hiçbir şey yapamaz tehlikeli bölge malum

0|0
    0|0
Yükleniyor...