Kız knklar yardım edin yakında evlenicem?

Yakında. Evlenicem ve özel bölgemi sürekli almak zorunda kalıcam. Ağda canımı çok acıtıyor ve jiletle alıyorum. Jilet hızlı çıkartıyor. Tahriş ediyor Eşimin alınmamış görmesini istemiyorum jilette dedipim gibi tahriş ediyor. Lazeremi gitsem sadece bikini bölgesine ihtiyacım var. bir yöntem varmı? Lazer yaptırmanın fiyatı nedir bir yöntem söyleyin lütfenn

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden almıyor muydunuz? Ağda zamanla kararma yapar, en ideal çözüm lazerdir. Doktor kontrolünde olan bir merkezde yaptırabilrsiniz.

0|0
    0|0
    • Jiletle alıyorum :(

• Siyah evet. Lazer yaptırsam nekadar sürede kurtulurum be kadar para öderim

• Tek bölge 60 - 100 TL aradı değişir, paket olarak anlaşırsanız daha uygun olur. Ancak doktor kontrolünde olan bir merkezde yaptırın... Kıl yapınız kalın ve siyah olduğu için kısa sürede azalmaya başlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki de alınmamış seviyor , lazer gibi kalıcı bir işmyapmadan fikrimi al bence

0|0
    0|0
  • Lazer yumurtalarınızın verimini düşürür hiç bir jinekolog tavsiye etmez bilginize

0|0
    0|0
  • fazla pahalı degil lazer ama agdayı denyebilirsin evde

0|0
    0|0
  • en iyisi lazer nişanlım yaptırdı şimdi hiç uğraşmıyor. fiyatları yapan yere göre değişiyor. bence arayıp sormanda fayda var.

0|0
    0|0
    • Nişanlıma sordum bu konuyu ama izin vermedi napiyim şimdi

• nişanlın galiba o işlemi erkeklerin yaptığını düşünüyor. eğer öyle ise yanılıyor çünkü kadınlar o işlemi gerçekleştirmekte. buna alternatif başka bir yolda bilmiyorum neyazıkki.

• bence ağdaya alıştırsan kendini ii edersin ya da bir kuaföre git kendin alamıyorsan yöntemini bilmiyorsan ya da en son lazer yaptırıcaksın

0|0
    0|0
    • Kuaförden utanırım :(

• Kendim almak istiyorum ama çok canımı acıtıyor napsam bilemedşm ya

• bak internette araştır canımın fazla yanmaması için ne sürebilirim önceden ayrıntılı bilgi alırsın

Kızlar Ne Diyor 1

• lazer hem kararmada olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...