Eşinizde böyle birşey olsa ne yapardınız?

Eşinizin cinsel organında peyroni diye bir hastalık var kesin ameliyat olması gerekiyor ama ameliyatta riskli tekrar erekte olamayabilir riskli işte ne yapardınız bırakıp gidermiydiniz yoksa yanında durup ona sahip çıkarmıydınız?(Ciddi yorumlar olsun)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki yanında olmaya devam ederdim. Hastalıkta sağlıkta diye boşuna yemin etmiyoruz. Ve seven herkes böyle düşünür emin ol. Sonuçta hastalık kimin başına geleceği belli olmaz.

0|0
    0|0
    • olumsuz düşünelim risk oldu sen cinsel ilişkide tatmin olamadığın adamı ne yapacaksın?

• teşekkür ederim. ama olması gereken bu diye düşünüyorum. eğer kendine seçeceğin eş gerçek bir eş olursa hiç kafanı yorma, strese girme derim. her hastalık psikolojiyle bağlantılıdır. unutma. Bende fena bir hastalık atlattım :)

• Teşekkür ederimm :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yanında durup yardım ederdim elbette hastalık sonucta onun bir sucu yok öyle olmasını o da istemezdi

0|0
    0|0
    • olumsuz düşünelim risk oldu sen cinsel ilişkide tatmin olamadığın adamı ne yapacaksın?

• İşte böyle ben şimdi 19 yaşındayım ve bu hastalığı geçiriyorum ileride ne bo kk yiyeceğimi kara kara düşünüyorum.

• Sağlık önemli.. Tedavi olmasını isterim ve bu sıkıntılı süreçte onunla olurum. Benzer şey benim de başıma gelebilirdi, mesela göğüs kanseri olabilirdim allah korusun..

0|0
    0|0
    • Sizin gibi kızlar olduktan sürece bizim gibi yiğitlerde olacaktır teşekkür ederim

• Eşimse sıkıntı yok ama sevgilimse ayrılırim

0|0
    0|0
    • ee peki sevgilinde var saklıyor neyse boşver ya.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sahip cıkacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...