Birlikde olamiyoruzzzz )) :(?

Arkadaşlar ben yeni evlemdm bir ay falan olucak. Ama birlikde olamıyoruz.. ben kasiyorum kendimi vajinismus diyolar bu olaya ancak bir kere oldu ama. ondan sonra yine ayni.. cok skiyorum cok korkuyorum ondan galiba
baya bir denemedk geçen yine denedik ama bu sfer eskisi gibi kasmadgmi fark ettim ama yinede oluyodu bu kasilmalari ne önler. Yani nasil rahatlarm? bir ilaç bir hap gbi bişey var mı yardm edin ne olur :(

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla aşacakmışsın gibi geliyor. Bak ilk denemeden daha az kasıldım diyorsun. Korkacak bişey yok ki girecek çıkacak girecek çıkacak. Bir süre sonra kendin isteyeceksin. Zevk almaya bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkek beceriksiz olunca olur tabi boyle.
    Hatunu once bir hazırla be.
    Direkt dalıyor mu napiyor o?

0|0
    0|0
  • bebe yağları var onlardan kullanın eczanede satılan kayganlaştırıcılardan daha iyi. hem masaj gibi olur biraz kaygan da oluyo daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Hanımefendi takıntı yapmayın bir çok çift aynı durumda siz burada atıp tutanlara bakmayın siz eşinizi istiyor arzuluyormusunuz önemli olan bu

0|0
    0|0
  • 2 kadeh votka iç, o seni sakinleştirir... sonra eşinde iyi oral yaparsa bırak kasmayı vakumlu pompa gibi çekersin içine...

0|0
    0|0
  • Doktora git bir krem veriyor hafif uyusturuyor etkisi yarim saat falan suruyor, ondan sonra zamanla alisiyorsun zaten merak etme

0|0
    0|0
  • Senin istekli olman gerekiyo bu konuda ilac kullanabilursin. ya da bu tar filimler izle ve oyle deneyin

0|0
    0|0
  • Bence ön sevismeyi uzun tutun vücudunuz bir rahatlasin kendinizi o duruma hazir hissedin sevisin deli gibi zaten daha sonra ister istemez isticeksiniz sende kasmassin ama burada erkeğe büyük görev düşüyor

0|0
    0|0
  • millet sevgilisiyle rahat rahat yaparken sen neden sinir stres yapıyorsun anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende hep. onu düşünüyorum ama demekoi bende bir sknti var:(

• sakin ol bunu bir oyun gibi düşün utanma sıkılma olayın büyüsüne bırak kendini hatta başka bir şeyler düşün o an.

• Doktora git kesin çözüm.

0|0
    0|0
  • Eşin işi bilmiyor nokta net.

0|0
    0|0
    • Banada oyle geliyo tecrübesi yok ondan zorlanıyoruz ama. bende kasiyorum

• be kardeşim eşin hiç mi p*rno film izlememiş ya :S bence eşinizde de sıkıntı var

• @mavercik aynen bencede.

• psikolojik tamamen şeker kız kafanda korkuyu sil gerisi kolay

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • at mesaj yardımcı olim

0|0
    0|0
  • çözüm basit aslında

0|0
    0|0
  • hıc yapamadınmı

0|0
    0|0
  • hemen olmaya bilir ben eşimle ilk bir hafta sıkıntı çektim

0|0
    0|0
  • iyice kafayı bul eşinde kaydırıcı kullansın
    rahat rahat olur merak etme
    geçmiş olsun
    ( ya da bir psigoloğa gidin )

0|0
    0|0
  • O tamamen kafanda biten bişi on sevişme surenizi uzun tutun bide sana karşı biraz nazik olsun geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güçlü ol ve korkma psikolojik güç ile yenebilirsin

0|0
    0|0
  • En fazla ne olabilirki boyle dusun

0|0
    0|0
  • rahat olman lazim baska bir cozumu yok. Kendini ona birak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...