2 penisim var, bayanlara soruyorum özellikle, sizce bu bir avantaj mı yoksa Dezavantaj mı?

Soru gayet net. Dünyada sayılı insanda olan bir durum Amerika da 5,5 milyon erkekten sadece 1 erkekte görülebilecek bir vaka adınada diphallia deniyor.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Biz bir tane olani doyuramazken iki tane senin allah yardim etsin kiza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ilk defa duydum ilginc netten baktm smdi bana pek cekici gelmedi yani. Zorlugu olmuyo mu

1|0
    0|0
    • Hayır olmuyor, hoşuna gitti şimdiye kadarki partnerlerimin.

• evet aynı anda işiyorum, garip gelmesi normal çünkü bunu 10 milyon insandan sadece biri görebiliyor

• Hmm anladım

• Oha diyorum :D merak ettim

0|0
    0|0
  • Hayal gücünü mekeyim senin

0|0
    0|0
    • hehe belli kim akıllı sen anca milleti ye

• peki tek tek kullana biliyomusun? nasil oluyo? pek anlamadim.

0|1
    0|0
    • Altlı üstlü tek tek kullanabiliyorum.

• Avantaj değil. Bence bir kusur.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilinen bir vaka , ama Türkiye'de böyle bir durum olsa doğduğunda hastahanede olmasan bile bu durum bir rahatsızlık olarak görülüp hastahaneye gidilirdi. Hastahaneye gidildiğinde ise Dünya'da sayılı olduğu bilinen ve Amerika'da ortalaması bile alınmış bu duruma Türkiye'de ilk ve tek diye bir manşetle bir haberle tüm dünya Literatürüne yer etmiş olurdun. bu nedenle pek inandırıcı gelmedi soru dostum. Sinirlenebilir eksileyenilir ya da şikayet edebilirsiaöa gerçek olsa eminim duyulurdu Türkiye'de böyle bir şey..

1|1
    0|0
    • :D çok mantıklı yazdığını düşünüyorsun değil mi? Sana şöyle diyeyim O Amerika'da ki vakaların hepsi medyaya benim iki aletin var diye reklam yapmaz. İkincisi bu olayların haber olabilmesi için öncelikle ailemin izni olmalıydı, böyle durumlarda sen reklam yapmak istersen yaparsın, istemezsen kimse zorla senin reklamını yapamaz. Sen diyorsunki biz Türkiye'de olan bütün anormallikleri gazeteden haberlerden öğreniyoruz. Komik olma, bu ülkede olupta senin bilmediğin binlerce anormal vakalar var.

• Bunu avnataj olarak düşünmen garip. İstisnai bir kusur ve rahatsızlık bu, ayrıca farklı komplikasyonlara bağlı mortalite riskin yüksek. Daha dikkatli ve düzenli bir hayat yaşaman lazım. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Avantaj avantaj birisini karsindakine birisini kendine sokarsin, cifte zevk iste

0|0
    0|0
  • Harbi mi l*n :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...