Ayrılmakla yanlış mı yaptım?

arkadaşlar bundan önceki sevgilimi annem hiç ama hiç istemiyordu akrabalarmzin oturduğu yerde yaşıyordu sevgilim. birgün bna onu gay olduğunu söyledi ama pasif gay yani ben kcukken adı çıkmış çocuğun söke oldum mahvoldum neden ayırmak için böyle birşey desin kadın dmi ? bu kdr acımasız olabilirmi sizce_? ben onu çok sevmiştim inanın psikolojm bozldu farklı gözlerle baktm hep ona neyse bnu ona anlatamadım yine devam ettik cnkgü davranışları herşeyi inkar ediyordu bu durumu. daha sonra ilişkimizi babam öğrendi. bi arkadaşına sormuş erkek arkadaşımı arkadaşıda babama bunu söylemiş. ben en sonunda dayanamamıştm gittim söyledim çocuğa yeminler etti yok byle birşey gel hepsiyle yüzleşirim dedi ama ben pek inanamadım. ateş olmayan yerden duman çıkmaz dmi arkadaşlar? çocuğun maddi durumu baya kotydu annem hiç istemedi hiç... bu yüzden yapms olablrmi sizce. sizce yanlışmı yaptm ayrılmakla cnku hla onu içimden atamadım bennn...

Güncellemeler:
arkadaslar lütfen biraz dha yorummmmm gercekten harika bi site mükemmel düşünceler :(
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN AİLEMDE HERKES ÜSTÜME GELİYO SEVGİLİM HAKKINDA HALA BUNU SOYLUYORLAR COK KOTÜYÜM CANIM COK YANIYO O KADAR AĞLADIMKİ EKRANA BAKAMIYORUM YOKMU BUNU OGRENMENIN YOLU YOKMU

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıklar olsn be.eleman getir yüzleşelim demiş. Ailenin sözüne kanıp elemanı terketmişin. Senin sevginden ne çıkar ya, senin aşkın 1 depo benzin bile etmez. Kendinden utan

2|0
    0|0
    • cok haklısın cok ne diyeyim ki.

• Soran ne yalan söyliyeyim ben de böyle düşündüm. Geri dön.. Affederse.

• şahsen aynı durum benim başıma gelse yalnız ölürüm ama yinede affetmem bana güvenip inanmayan biriyle asla görüşmem

Erkekler Ne Diyor 4

• sonuçta ayrıldınız.birde bu tür dedikodular hiç hoş değil doğru olsa bile.kesin maddi açıdan söylemişlerdir.insan kendi kızını tanımazmı sende inanmışsın olmuş bitmiş.yapabileceğin birşey yok.ben şahsen onun yerinde olmak istemezdim birde böyle çirkin birşeye inanan bir kızla beraber bile olmak çok kötü.onun yerinde olsamda dönmezdim

1|0
    0|0
  • " bi arkadasına sormuş erkek arkadaşımı arkadaşıda babama bunu söylemiş. ben en sonunda dayanamamıştm gittim söyledim cocuğa yeminler etti yok byle birsey gel hepsiyle yüzleşirim dedi ama ben pek inanamadım. ates olmayan yerden duman cıkmaz dmi arkadaslar? cocuğun maddi durumu baya kötydü annem hic istemedi hic... bu yüzden yapmş olablrmi sizce. sizce yanlışmı yaptm ayrılmakla cnkü hla onu icimden atamadım bennn..." söylediklerine istinaden verebileceğim cevap yeterince sevememişsin demek ki.

0|0
    0|0
    • ki eğer buraya yazdığın yaşın doğru ise daha bi oldun düşünmen gerekirdi liseli ergenler gibi değil

• yok öyle birseymi diyorsunuz yani :(

• yani şöyle düşünün sizin hakkınızda da lezbiyen dedikodusu çıkarsalar sizde gerçekten lezbiyenseniz " kim diyorsa çağır yüzleşelim " dermisiniz göz var nizam var... kimse bile bile lades demez

• zamanla ıcınden atarsın onu

0|0
    0|0
  • Şimdi bu durumda sen çok zenginsen ve çocukta paranı yiyecekse ancak biraz mantıklı olabilir söylenilenler. Yoksa adam madem gay seninle ne işi var?

1|0
    0|0
    • kcük yasta yasamıs boyle birsey oyle soylemstı annem. yoksa süreklı değlmiş. pasif olarak :(

• Ben böyle birşey duysam üzerini örtmeye çalışırdım. Tabi annen seni koruma içgüdüleriyle hareket ediyor normal bu davranışları ama diyelim ki var öyle birşey. Belki de tecavüze uğramıştır. Sen hiç mi tanımıyorsun olgun bir bayansın bence birşeylerden şüphelendiğin için inanıyorsun sende bu laflara.

• aslında biraz var gayet kalıplı bi erkek ama onunla cıkmadan once yürüyüşleri garip geliyordu bi ara ama bu kilodan kaynaklanıyordu sanırım. ayrıca face hesabında bu tür 1 2 insan ekliydi. ve telefonla knuşurken duymuştum onu değişik bir kahkaha aynen söyle ahahhayyy ve seviyorum seni demişti telefondakine. daha cıkmıyorduk ! ... :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Annen böyle birşey yaptıysa vebalini nasıl öder bilemiyorum.. Gözümle görmeden asla inanmazdım ben, senin iyiliğin için söylediklerini varsaysak bile, bunu senin görmen, hissetmen önemli, bilemiyorum..

1|0
    0|0
    • yukardaki yorumumu oku bende hissetmiştim biraz bu yüzden oldu sanırım :(

• Bunlara bakılıp birşey çıkarılırmı orası tartışılır, şimdi aklına sokulduğu için öyle şeylerde geliyor olabilir aklına ama yine de zor durum bilemiyorum..

• sevginin arkasında dursaydın bu soruyu sormuyo olurdun şuan

1|0
    0|0
  • ohaaaa... ama birşeyin ispatı yokken böyle bişey yapmanı doğru bulmadım açıkçası.bunu sana diyenlerden ispat iste.

0|0
    0|0
    • ispatları yemin etmek !

• edicem. üniversite tercihlerimide yaptım ama yinede onu tercih edicem. 5 krusumuz yok ve bend kaçmam karşısında öldürebilicek bi baba ya sahibim ve ben yinede onunla gdicem:) herseyi onunla ysamak istyorum onu ysamak

• çok güzel bu duygular :) dilerim hakkınızda hayılısı olur :)

• Çocuğa inanmalıydın. İstemeyen anne baba herşeyi yapar. Tecrübeyle sabit.

0|1
    0|0
    • tamam hepsi kabul ama babamın arkadası neden böyle birsey söyledi neden?

• Rica ettim.

• kesinlikle katılıyorum

Yükleniyor...