Sizce ne olmuş olabilir? kızlık zarıma bir şey olmuş mudur?

http://i.imgur.com/59CAg3Z.jpg?1 arkadaslar bugun botumun bağını çözmeden fotograftakı sekilde cıkarmaya calışıyordum vajinama agrı gibi bişey girdi boyle agır bişey kaldırırsın da beline anıden bir agrı gelir ya kopcak gibi o şekilde. daha sonra da bacagımı actıgımda falan küçük abdestimi yaptıgım yerde aynı sekılde agrı gibi bişey oluyodu uyudum kalktım gecti. bacaklarımı o şekilde zorlamamdan dolayı oldugaliba. şimdi de çok hafif bir agrı var. acaba kızlık zarıma bu yuzden bişey olmuş olabilir mi? cunku danscılarda balerınlerde falan kızlık zarı bozulabiliyormuş o tarz bişey olmuş olabilir mi :/ lütfen ciddi cevaplar verin

Güncellemeler:
normalde bazen kasıntı oluyo enfeksiyonla ilgisi olabilir mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen dansçı veya Balerin misin

0|0
    0|0
    • hayır ama hep agır bişey kaldır falan derler benımkıde kaslma gibi bişi oldu korktum

• Sen ne kullanıyon neyin kafası bu? 8 yıldır içiyorum böyle kafa yaşamadım

Erkekler Ne Diyor 5

• Olmamistir.. kaslarin gerilnistir.. kasinti mantarda oluyor diye biliyorum..

0|0
    0|0
  • kızlık zarı içine bişey girmeden bozulmaz

0|0
    0|0
  • Üşütmüştür o

0|0
    0|0
  • Kan var mı kan

0|0
    0|0
  • olmaz öyle bisey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üşütmüşsündür bir de kaşıntı oluyorsa hafif bir enfeksiyon geçiriyorsun demektir. Sık sık idrara çıkma ihtiyacı veya çişin yokken bile varmış gibi hissediyor musun?

0|0
    0|0
  • imkanı olabilr mi :D

0|0
    0|0
  • adetim yaklaşırken benim de kasıntım oluyor böyle bir ağrı giriyor. Senin de adetin yaklaştığı için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • ben bale yaptığım dönem yırttım zarı ama bu kadar basit bir hareketle yırtamazsın korkma, ters hareket yapmışsındır kasılmıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...