Jinekolojiye gitsem bu gittiğimin kaydı aile hekimimize gider mi sağlık ocağına? öğrenmem gereken bişey var lütfen yardım edin? +1?

18 yaşından büyüğüm. Mantar enfeksiyonundan şüpheleniyorum. ailem kızlarda olmaz diye tutturdu. Ama bilmedikleri bişey var ben daha önce ilişkiye girdim. Devlet hastanesinde gidersem doktora sağlık ocağında aile hekimimize bilgi gider mi? ya da ailemin bir şekilde haberi olur mu? bir yerde okumuştm aile hekiminin herşeyden haberi oluyo diyodu da. Bide lütfen bana kızarcasına yorum yapmayın. ilişkiye sadece bir kişiyle girdim oda nişanlım. Ama ailem bilrse çok kötü olur

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• ailen bilirse neden kötü olucak ve ailen bilemez hayır mantar için hastanedeki kadın hastalıkalrına git sizin kızlık zarınıza bakmazlar..

1|0
    0|0
    • peki gittiğimde ne diyicem? mantardan şüpheleniorum dersem kızıyo doktorlar sen şikyetini anlat tanısnı biz koayrız falan diyolar

• sende sağolasın çok çok geçmiş olsun ve sıkıntı etmeyin kısa zamanda geçeek ihmal etmeyin bir an önce gidin ilerlemeden.. iyi geceler :))

• teşekkürler iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Aile hekimine gitme o cunku bilgisayarina kayit yapiyor baska bir hastaneye git sen isini garantiye al sonucta nisanlinla yapmissin

1|0
    0|0
    • devlet hastanesine gidicem zaten. ama ordan kayıtlar gidiyomuş diye duydum

• Anladım tamammm çok sağol

• Rica ederim

• yeni kanuna göre gidiyormuş geçmiş olsun nolduki..

1|0
    0|0
    • gidiyomuymuş ya. Kaşıntı varda mantar olabilir diye düşünüyorum.

• :)))

• doktorlar arasında böyle bir şeyler paylaşılmaz. sen jinekoloğa git ve verdiği kremleri kullan.

1|0
    0|0
  • kızlıgın gitti mi peki

0|0
    0|0
  • sağlık ocağınada gizli kullanıcı olarak gitseydin :)

0|0
    0|0
  • o konuda sıkıntın olmasın. aile hekimin gebeliklerde haberdar oluyor. doktor oturupta aramaz ama gebelik varsa sisteme girmek zorunda.

Bu arada mantar sadece cinsellikle oluşmaz. havuzdan tutta, terlemene kadar birçok sebepten oluşabilir. düşün 400-500 çeşit mantar var.

0|0
    0|0
  • Bilemedim :/

0|0
    0|0
  • o cocuk seni bıraksa asıl o zaman ne b0k yiyecen ben onu düşünüyorum bu kadar basitleşmeyin

0|1
    0|0
  • Hasta mahremiyeti diye birşey var, hiçbir bilginiz paylaşılmaz içiniz rahat olsun!!! Mantar kızlarda da olur, kaşımayın ve biran önce doktora gidin, olağan günlük akıntınızda değişme var mı? Renk, koku ve kıvam olarak?

1|0
    0|0
    • evet var. aşırı fazla geliyo. kıvam koyu bir kıvamı var bir arkadaş başka bir soruda kremşanti gibi demiş :D öyle ona yakın bişey. kokuda bazen oluyo bazen olmuyo ve renkte beyazımsı

• Açtım atın mesaj, hemen kapatayım

• kapatın

Kızlar Ne Diyor 6

• gıt ecz sor bu durumu onlarda bılır.
    ya da x bır yerdekı saglık ocagınada sorabılırsın
    ya da hıcbırını rıske atma ozele gıt kıy parana.

1|0
    0|0
    • o kadar param yok :D

• nısanlından ıste o zaman... yarın obur gun evlenıceksınız. sakınca yok... ama dedıgım gıbı sırf bu bılgıyı ogrenmek ıcın sor sorustur bırılerınden.

• Jinekologa git sikayetlerino soyle o sana mantar olabilir diyecek ama istersen kultur alalim ordan diyecek muayne edelim mi diyecek istemezsen ettirmezsin direk ilac istersin canim rahat ol sen istemedigin surece vajinadan bakmazlar

1|0
    0|0
    • direk ilaç almk sakıncalı olmaz mı? yani doğru teşhis olabilir mi

• Tamam canım çok teşekkür ederim

• Rica ederim, gecmis olsun

• Merak etme soru falan yasamazsin.

1|0
    0|0
  • Kızlarda da olur. Gayet normal bir durum endişe etme kalkıp doktora da gitmene gerek yok. Bana bir mesaj atarsan bir krem önericem 3 günde geçer gider. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hasta gizliliği ön planda olur. merak etme bilgi gitmez

0|0
    0|0
  • mantar herkesde olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...