Erkeksi erkek kavramı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bundan bir kaç ay önce Japonya'daki kızlar hakkında bir haber okudum. Bu şirin kızlar, "erkeksi erkek" kavramı üretmişler.

Son zamanlarda Japon kızları, kendi ulusunun erkeklerinden yeteri kadar ilgi göremedikleri için çok şikayetçiler. Hatta bir çoğunun eşcinsellik sorununun olduğunu söylüyorlar. Buna bağlı kalarak kendileri de lezbiyen oluyorlar. Ama aynı ilgiyi göremediklerini söylüyorlar. Bilindiği gibi Japonya Türkiye'den vize istemiyor. PEki ne bu erkeksi erkek kavramı? Erkeksi erkek dedikleri erkekler, kızlardan hoşlanan, aynı zamanda ilgi duyan, otoriter, sert, sevmesini bilen ve onurlu erkeklerdir. Diyeceğim o dur ki bizim sağlam Türk erkeği tayfasını toplayıp bir ziyaret edelim.

Zihniyet bakımından kesinlikle uyuşuyoruz.

• Hentai mı diyosun kanki? Gidek la daha ne bekliyoz!
    12% (1)14% (1)13% (2)Oy Ver
  • Kyoto'dan bir geyşa bulacam!
    12% (1)14% (1)13% (2)Oy Ver
  • Türk kızlarından sıkıldım artık! Hepsi yağ çuvalı gibi ve birçoğu sorunlu!
    0% (0)29% (2)13% (2)Oy Ver
  • Biz Türk Erkeğinden daha sağlam erkeksi erkek mi var? Gidelim!
    0% (0)43% (3)20% (3)Oy Ver
  • Erkekler işte! Hangi ulustan olursa olsunlar hep aynılar...
    76% (6)0% (0)41% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Merak ettiğim bir nokta var. Bazı entellektüel arkadaşlar biraz rahatsız olmuş. Bir erkek kullanıcı kızların tercihine benzer şekilde başlık açmış. Yani ben! Peki ya bazı kızların ya da her ne oluyorlarsa, onların açtığı vajinal başlıklar hakkında doya doya yorum yaparken aklınıza gelmiyorda bu başlık mı ahlaksızlık niteliği taşıyor?
Türk kızları vs. Japon kızları rekabetini başlatmış bulunuyorum. Ama E şıkkı malesef önde :))) C ve D ise yarışıyor. Ha iki tane de hentaicı var :D

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• insan o sirin kızlarla öpüsmeye bile kıyamaz narin okadar güzellerki uzaktan seviceksin onları

0|1
    1|0
    • Haklısın dostum. Ama çok uzaklar kendileri biraz yaklaşmam gerekiyor. Hatta bir tanesini alıp, cebime koyup yanımda taşıyacam. Çok şirinler :))))))

Kızlar Ne Diyor 5

• hadi hemen toplaın bavulnzu gidin burdan istemiorz biz böle erkek :)

0|1
    0|0
  • japon erkekleri türk erkeğinin on katı sert ve otoriterdir. japonların aradığı o özellikler olamaz. belki iri yapılı kuzey erkeklerini istiyorlardır. sonuçta türk erkeği de el kadar japonlardan pek bir farkları yok.

0|0
    0|1
  • türk kızı türk kızı diye sonra çook ağlarsınızda iş işten geçer

0|0
    0|1
    • Ağlamak mı? Şu vize yok ya bi japonya'ya gitsem valla çok gülecem :D

• O işin şaka tarafı Sharap :D Japonya'ya gidecek olsam tatil için giderim. Haftalık izin 22 saat maximum! Sonra Japonya her önüne geleni ülkeye almıyor. Japonya'da ne izniydi o barınmamıydı neydi? İşte o izin için en azından 3 yıl Japonya'ya gidip gelmek gerekiyor. Sonra Japonya'da bir kariyer peşinde isen Japoncan bir lisedeki Japon kadar akıcı olmak zorunda. Kendileri için çalışacak vasıflı kişileri seçecekler. Akıcı değilse bile 1-2 yıl hızlandırılmış olarak Japonca öğrenmelisin.

• iyi japon kızlarıyla mutluluklar sana

• Erkekler işte!hep aynılar.

0|0
    0|0
  • Belki de bu lezbiyenliğin üzerini örtme çabası da olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzak dogu ülkelerinde bayanlara olması gerktigi gibi davranılıyor.Buradaki gibi aşırı bir ilgi yok.En azından bu mantık hiç yok ''Türk erkeği tayfasını toplayıp bir ziyaret edelim''

0|1
    0|0
  • cyi işaretledim ayrıca mademjapon kızları şikayetçi gelsinler teklife açığım

0|1
    0|0
  • japonya'yı fethedelim

0|1
    0|0
    • Bide mod olucan kaldırma bastım şikayeti..

• Ne için şikayet ettiklerini merak ediyorum. Şu haber başlığını arasam iyi olur. Kaynak olmadan tatmin olmuyor birileri. Hem söylermisin Kronik arkadaşım, kızlar vajina hakkında iğrenç başlıklar açıyorlar onlara ne diyorsun çok merak ediyorum!

• sen takılma arkadaşım biz iyiyi kötüyü görüp ayırt edebiliyoruz bas engeli geç. millet görmüyor ne saçma ne değil kural neyse uygularız istediği yere şikayet etsin.

• o dediğin her ülkede var

0|1
    0|0
Yükleniyor...