Hamilelik riski var mıdır?

herkese iyi akşamlar
kız arkadaşımşa 8 ekimde ilikiye girdik, 14 ekimde adet oldu.
bu ay normal şartlarda adet olması gerekirken ortalama 4 gün gecikti.
şimdi sormak istediğim şey ilişkiye girdikten 6 gün sonra adet gördüyse hamilelik riski nedir ve bunun dışında 1 ay sonra adet gecikmesinde hamilelik rüski var mıdır?

Güncellemeler:
yok mu cevaplayacak birileri

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Korumasiz Icine mi bosaldn

0|0
    0|0
    • boşalma kesinlikle olmadı ama insanın içine kuşku girmiyor değil.

• erkekten gelen sperm dışındaki zevk sıvısı diye tabir edilen sıvının içinde de bir miktar sperm yer alıyor. o yüzden kuşkulanıyorum. bir de bunun üstüne adet gecikmesi yaşanında iyice soru işaretleri doldu

• Test yaptirin. Benmde şu an öyle bir riskim var adet olur muyum bilmiorm benm ki daha riskli. 3 gün içinde belli olacak. Siz yine sevgilisiniz ben sevgilim olmayan biriyle yaptm bir daha da görüşmedik baskasiyla da olmadım. Hamileligin her belirtisi var. O kadar korkuorm ki. Hamile olmazsam benm yeniden dogusum olacak ama hamile isem intihar edebilirm. Psikolojm çok bozuk. Keşke senin gibi bunları dusunebilecek bir erkekle olmuş olsaydm

Kızlar Ne Diyor 2

• O haltı yerken düşünseydiniz

0|0
    0|0
  • sağlık ocagına gitsin ya da hastaneye kan testi yaptırsın. eczanedeki alınan kesın sonuc veermıyor. ayrıca hamile olan biri ilk 3 4 ayında aynı sekılde hastalığı devam edebilir oyle tanıdıgım cok var oyuzden test yaptırı n içiniz rahat olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adet olduktan sonra tekrar ilişki oldu mu?

0|0
    0|0
  • hamileler adet görmezller

0|0
    0|0
    • sayın gizli kuşkulandığım durum ilişkinin adet dönemine yakın olması

Yükleniyor...