Korunma hakkında sorularım var?

1. erkek prezervatif takmasa ve içine boşalmasa yine de risk olur mu?
2. kadın doğum kontrol hapı kullanırsa risk 0 mı olur
3. doğum kontrol hapını sürekli kullanmanın zararları var mı vücuda

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1. cevap
    evet risk vardır. boşalmadan önce gelen zevk sıvı içerisinde de sperm taneleri vardır. risk vardır
    2. cevap
    kadın doğum kontrol hapları güvenli koruma yöntemlerinden ama risk her zaman vardır. hiç bir korunma yönteminde %100 güven yoktur. en ideal korumada bile %3 risk vardır.
    3. cevap
    doğum kontrol hapları zaten aksatmadan düzenli alınmalı. bir gün bile aksatılmaz.
    bu hapların zararı yok YARARLARI vardır. vajina içerisindeki polip, kist ve myom gibi kitle oluşumlarına engel olur. böyle kitleler varsa da tedavi eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. prezervatif takmayıp geri çekilse de risk var o son çekilme anında azcık bile olsa sprem kaçsa içeriye hamile kalabilirsin çok deneyimli olursa erkek ve o an içeriye kaçmadan çekerse birşey olmaz...
    2. sorun hakkında birşey bilmiyorum
    3. doğum kontrol hapı sürekli kullanıldığında kısırlık yapıyor kadınların yumurtalıklarını kurutuyor

0|0
    0|0
  • 1. Olur
    2. Sanırım 0 olur
    3. hormonları etkiliyor sanırım :) Adet düzensizliği olur diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
  • 1. evet
    2. hayır
    3. evet neticede doğum kontrol hapı hormon dur

0|0
    0|0
  • Spiral taktir evlumisin bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • Olur
    Olur
    Var

0|0
    0|0
    • doktor veriyosa peki hapı?

• her türlü içe boşalma sakıncalı yanii

• Sakincali demek değil elbette. Ancak hayatta da olduğu gibi riski 0 yapamazsın. Yoksa bende seviyorum içe boşalmayı. Orgazmların en güzeli

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 Evet risk vardır çünkü erkeklerden gelen zevk suyundada sperme rastlanmaktadır.
    2 doğum kontrol hapında risk %1 dir.
    3 Vücudunuza uygun bir doğum kontrol hapı kullanmanız için kullanmaya başlamadan önce jinekoloğa gitmelisiniz. Doğrum kontrol hapı adeti düzenler. Daha kısa sürede bitmesini sağlar. Daha hafif adet dönemi geçirirsiniz. Tüylenmeleri azaldır. Bazen iştah açıp kilo aldırdığı söylenir fakat kişiden kişiye değişiyor bu durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...