Orgazm olmuş mudur?

Sevgilim bakire olduğu için sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve kız arkadaşımın ayağına kramp girdi. Bunun sebebi kendini çok sıktığı için olabilir mi? Orgazm olduğunu buradan anlama şansım var mı?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• bende de bi kere öyle olmuştu kendini çok kastığın için oluyo we zevkin doruklarındaykennn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle bir kontrol kalemimiz henüz icat edilmedi

otur sıfır

0|0
    0|0
  • bence olmuştur..

0|0
    0|0
  • kendini kasmaktan olmuştur. ama aynı yolla ben de çok orgazm olmuştum. ama krampla bağlantı kurma. ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • olmamıştır ama zevk almıştır. o kadar kolay değil orgazm

0|0
    0|0
  • orgazm sırasında vücuda çok şey olur ama ayağa kramp girmesi listede yer almıyor maalesef...

2|0
    0|0
    • aslında orgazım sırasında fazla kasları fazla kasmaktan olabiliyor bazı bayanlarda.Tabiki bu arkadaşın ayağı kasıldı orgazm oldumu düşüncesinden bağımsız bir durum :D

Erkekler Ne Diyor 7

• orgazm pekı bunlar oldumu= yüzde kızarma,ilk defa orgazm oluyosa lastik gibi kasılma,dudaklarını ısırma,kasıklarını sıkıp bırakma.ve daha ilerisi titreme,gögüs uçlarının sertleşmesi bunlar olmuşsa evet orgazm olmustur ıllakı cınsel bırleşme olması gerekmıo boşalması ıçın operken bıle olabılır basıma geldı (bu operkenı odun gıbı opmeyle karıştırmayalım :=)))) )

0|0
    0|0
    • teşekkrler runaway35 kasılma titreme ve memeuçlarında şertleşmeyle oldu

• zorlamayla olmaz arkadaş kramp girmiştir sen de tesadüfen üstündeymişsin

0|1
    0|0
  • kendisine sormalısın.

0|0
    0|0
  • Yok birader kıza çok yüklenmişsindir kramp girmiştir.

0|0
    0|0
    • hahaha katiliyorum,

orgazmde ayaga kramp girmesi fazla dogal bisey degil

• Yani ben orgazm olurken kramp giren bi kadın görmedim. Orgazm olan kadının davranışları daha farklı oluyor emin ol.

• kadin kendini sIkmIstIr, belkide rahat yatmiyordu

• klitoral orgazm yaşadığı için klitorisi iyice hassaslaşmış ve kendini çok sıkmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Kramp mi girdi sevgilin futbolcu mu yoksa kosarken mi yaptiniz

0|0
    1|0
  • orgazm sırasında kadının ayak baş parmaklarının biri veya ikisi yukarı doğru kalkar. buradan anlayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...