Duygusallık mı cinsellik mi ?

kızlar özellikle sorum size şimdi yeni biriyle çıkmaya başladınız varsayalım iki tarafta birbirinden hoşlanıyor bi süre sonra sevgiye dönüşüyor aradan 3,4 ay gibi bi süre geçiyor bu süre zarfından sonra erkek cinselliği açmaya başlıyor ve artık belirgin belirgin ima ediyor sizi arzuluyor sizi seviyor size aşık ancak 3,4 ay sonunda sizle ilişkiye girmek istiyor... Bi diğeride şöyle... Yine yeni biriyle çıkmayla başladınız aynı şekilde iki tarafta birbirinden hoşlanıyor zamanla sevgiye dönüşüyor.Aradan 1,2 yıl geçiyor bu süre zarfında cinsellikle alakalı hiç bişe yapılmıyor ve konuşulmuyor siz tahrik etseniz bile erkek arkadaşınız kesinlikle yanaşmıyor cinselliğe. Cinsellik yok ama sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyor çabalıyor. Kısacası evlenene kadar size dokunmuyor öpmüyor bile.. Soru şudur yukarıda ki erkek tiplerinden hangisiyle beraber olmak isterdiniz hangisi sizin gözünüzde farklı bi yere sahip olurdu.Ayrılsanız bile hangisini unutamazdınız ? Kısacası Duygusallıkmı Cinsellikmi ? Samimi Cevaplar bekliyorum...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• 2 cısı olsa keske onu hayatta unutamam cunku gercekten benı sevdıgını bılırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cinsellik olmazsa olmazı evliliktedir flört döneminde hiç yaşamasam bile neden diye sormam

0|0
    0|0
  • ikincisi ciddi olan insan kıza dokunmaz bile cunkı turkıyede bu tıp kız ıstenıyor ona zarar vermem ıstemez kendısı acık goruslu olsa bıle kız da acık goruslu olsa bıle cok ıstıyosa hemen evlenır yani

0|1
    0|0
    • Ciddi olan insan bunu sevdiğiyle yaşamak ister, Sevdiğine dokunmak ister. Eminim o kadar süre sonunda bahsi bile geçmiyorsa kız erkeğin hakkında iyi düşünmez bence. Bir sorun vardır gözüyle bakar... Öyle evlenmek kolay değil. Lafla olmuyor öyle. Maddi imkanı olmayan bir insan nasıl evlensin...

• artı 1 veriyorum..çok doğru seyler söylemiş.kızların kulak vermesini tavsiye ederim.

• harika bir yorum pelinnn

• evlenmeden asla yanlış bir şey yapmam kesinlikle emotion yani ama 2.si kadaar da değil en fazla öpmeli aşkın güzelliklerini yaşatmalı ne bileyim sürekli ellerinden tutmalı falan

0|1
    0|0
  • Duygusal olmayan cinsellik hayvanca.

0|1
    0|0
  • 1. ile.

0|0
    0|0
  • 2. erkek tipini yani duygusallıgı tercih ederim bizde 3 sene sonra yaşamıştık cinselliği:)

0|0
    0|0
  • Duygusallık yoksa bu iş olmayacaktır :D Sizi karı koca ilan edemiyorum açıkcası :D

0|0
    0|0
  • ikisinide istemem ortası yokmu bunun ya

0|0
    0|0
  • 1 diyorum

0|0
    0|0
  • ben 1.si ile olmak isterdim, ya neden cinselliği kullanılmak olarak goruyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • senin ne olduğun belli, değil gizli kujllanıcı

• madem öyle neden gizli cevap veriyorsun.sende biliyorsun kaşarlık olduğunu çünkü.

• hastır lan

Erkekler Ne Diyor 3

• herşeyin bi yeri var ikisinden birini tercih etmek gerekmiyor ikisi de birbirini tamamlıyor ben ikisini de istiyorm

0|0
    0|0
  • duygusallık :P

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada daha iyi oluyo hem insan olduğunu hissediyosun hemde hayvan

0|0
    0|0
Yükleniyor...