Neden birbirimizi kabullenemiyoruz?

Misaller vermek istiyorum ne demek istediğimi anlıyabilmeniz için. Örneyin çok açık giyinen kızlar için yazılar yazılıyor boşverin nasıl isterlerse nasıl rahat ediyorlarsa öyle gezsinler onlar onun doğru olduğunu öğrenmişler ailelerinden yada bakire bir kız ile evlenmek isteyen erkeklere isde zar beyinli örümcek kafalı kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz felan deniliyor ne alaka hem bu dediklerinizle zaman gecdikçe insanın fikirleride deyişmekoi zorunda neden saygı duymuyorsunuz herkes aynı düşünseydi zaten dünyada sorun kalmazdı dimi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• farklılıklarımızı kabullenemiyoruz. Mesela dediğin gibi bir kızın bekaretine takılmış durumdayız. İnsanların tercihlerine saygı duyamıyoruz. Bir erkek bakire bir kız isterken haklıdır, isteyebilir. Çünkü bu onun "tercihi"dir. Başka bir erkek bir kızın bakire olmamasını kafasına takmaz, takmayabilir hakkıdır. bu da onun "tercihi"dir. Fakat iz insanlar olarak saygı duyamıyoruz bizim için bizim görüşümüzde olanlar haklı diğerleri haksız.. Ama hayır kesinlikle böyle birşey yok, herkes kendi tercihini kendisi belirler. Yoksa insan olmaktan bahsetmek biel mümkün olmayabilir:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dünyada hiç bir ikili insanın fikirleri diğerleriyle uyuşmaz. Çünkü her insanın düşünce yapısı farklıdır. Bu dediklerin ise zamanla evrim geçirmiş, asimle olmuş bir hayatın evrim geçiren insanlarının yapmış oldukları hareketlerdir.

Çok açık giyinen kızların halleri çok kişiyi ilgilendirmez aslında. Bunun yanlış olduğunu düşünen insanlar burada sadece uyarıcı görevindedirler kınayıcı görevinde değiller.

Diğer meseleyi ise tamamen çağdışılık olarak değerlendiriyorum. Bakireliği bozulmuş bir bayanın hoş görülmesi durumu, ya dul kalması, ya tecavüze uğraması ya da çok önceden yapmış olduğu bir hatadan ötürü pişmanlık içinde kalmasıdır. Bu durumların mazereti vardır. Ancak bunu medeniyet olarak görüp, bu tür bir kızlığın çağdaşlık olduğunu savunmak ta çağın dışında kalmaktır.

Yani netice olarak kimse kimsenin yaptığını onaylamadığı için sorunlar çıkıyor : )

0|0
    0|0
  • Hiç bi zaman bi bayanın dekolte vb giyinmesine ön yargılı olmamışımdır, dinle pek ilgim olmadığı içinde destek veririm ama kıt kafalısın Açık dediğin yani dekolte vb giyim tarzını seven kızlar bakire değil mantığını nasıl çıkartıyorsun. Aman sabahlar olmasın

0|0
    0|1
    • Ben acik olan birinin bakire olamicagina yazmadimki isde bunuda demeye calisiyorum öyle demis olsam hemen kit kafali sözünü yemis oluyorum

• Hem bende acik biriyim o zaman senin anladigin gibi olunca bende bakire olmamis oluyorum ne alaka of delirttin beni surda ik dk. Da

• Peki anladım, delirtmek istemedim :D neyse pardon iyi günler

• ben bir bayanın açık giyinmesine karşıyım bunu yüzüne söylemem ama sevmem ben. bana ait bir insanın vücüdunu başkasının görmesini istemem. ben bakire biriyle evleneyim de varsın bana taş devrinde yaşıyorsun desinler

0|1
    0|0
    • Aynen baskalarinin dediklerine takilmamamiz gerekiyor ama baskalarinida tercihleri yüzünden kücümsememiz gerekir

• adı üstünde başkası umrumda değil yani

• o zaman herkes rahat gıyısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...