Adet kokumdan rahatsiz oluyorum?

Bugün adetimin ilk günü ve daha kucuk leke gibi gelmesine ramen igrenc geliyor kokusu bana
Bunu önlemenin bir yolu yok mu kizlar sizdede oluyormu
Cok rahatsiz oluyorum bu durumdan

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende nefret ediyorum o konudan otobüste falan sanki bazı kızların hissedebiliyorum

1|0
    0|0
  • kim olmuyorki :)

0|0
    0|0
    • Rahatsiz oluyor Ama Insan bilerek yapdimiz birsey deyil Yani Ama her erkek anlayisla karsilamaz

• Erkegi bosver Ben bile rahatsiz oluyorum
      Ah bir caresi bulunsa

• Vajinada oluşan kokuyu önlemek için bol kıyafetler giymelisiniz. Eğer regl döneminde değilseniz altınıza bir şey giymeden uyuyabilirsiniz, böylece genital bölgeniz hava alabilir. Bu yolla ayrıca kaşıntılarınızdan da kurtulabilirsiniz. Pamuklu kıyafetler ve iç çamaşırları tercih etmelisiniz. Tampon kullanıyorsanız tamponunuzu sık sık değiştirmeyi ihmal etmeyin. Eğer cinsel hayatınız aktifse, her ilişkiden sonra idrara çıkmayı unutmayın. Bu yöntem vajinanızdaki bakterilerin dışarı atılmasını sağlar. Bu yolla vajinal kanalın dışındaki bakterilerden de kurtulabilir ve bakterilerin idrar yoluna girmesini önleyebilirsiniz. bana mantıklı geliyor bir dene :)

• Kızların işi de zor :)

0|0
    0|0
  • Sorun olduğunu düşünüyorsanız doktora gidin, kimyasal içerikli temizleyici herhangi bir ürün kullanmayın!!!

0|0
    0|0
    • Dus jeli ile temizliyorum

• Vajinanın kendisini dış etmenlere ve enfeksiyon riskine karşı koruma amaçlı salgıladığı olağan günlük akıntısı var zaten biliyorsunuz, sadece duş alırken kullanın ve içeri fazla sokmayın, normalde de sadece su ile temizleneniz yeterli olur, bölgeyi her dal. Kuru ve hijyenin tutmanız enfeksiyon riskini minimuma indirir. Kaliteli günlük ped ve pamuklu iç çamaşırı kullanın ve sürekli değiştirin...

Kızlar Ne Diyor 2

• Pedini sık sık değiştir ve peçeteyle değil suyla temizle.

1|0
    0|0
  • Gayet normal birsey. Yapicak birsey yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...