• Sor
  • Bence

Kızlık zarı tam olarak nerde?

arada bi mast yapıyorm ve şimdi korku bastı beni ya kızlık zarıma bişy olduysa .. kızlık zarı tam olarak nerde hemen giriştemi arkadaşlar ? yani hafif bi girme bile olsa bozulurmu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hemen girişte sağdaKısa ve öz anlatayımÜç çeşit kızlık zarı vardır1- Hassas; Bu türler genelde uçlara yakın oldukça hassastır, içeri girebilecek ufak bir darbede yırtılacak şekildedir. 2- Elastik, Vajina'nın orta veya biraz gerisinde yer alır ve genelde esnektir. içine girecek bir cismin zorlamasıyla yırtılacak türdedir. BU türler bazen ilişki esnasında bir kaç kez zorlamadan sonra yırtılabilir. 3- Ancak doğumda yırtılan ise ister ilişkiye gir ister girme böyle bir zarın varsa ancak ve ancak doğum esnasında yırtılma gerçekleşir. Yada Bir Dr tarafından yırtıla bilinir.Şimdi bunlardan hangisi seninki si, bunu bilmenin öğrenmenin tek bir yolu var denemen ?Şaka sakın deneme mast. yon yaparken dikkatli ol ve mümkün olduğunca parmağını içine sokmamaya özen göster.

• hemen girişte sağda :D güzel cevap :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Tam olarak şöyle açıklıyım.Dış dudakları ayırdıktan sonra 1-1.5 cm kadar vaijna deliğinden içerideki kısımda.İçine birşey sokmamalısın yani.

• 1 metre git sağa dön sonra düz git yol çatal olacak sen sağa döneceksin 2 metre daha git sola dön aha tam karşında duruyo :))))

• bu kızların kızlık zarı derdi bitmez arkadaş size benden tavsiye vajinanına sensör koyun :D zara yaklasınca dit dit dit dit daha yaklasınca ditditiditiditiditiditidity :D

• İç dudakların başlangıç noktasının hemen altında,yani sizinde dediğiniz gibi tam vagina girişinde sayılır.Hafif bir girme ile bozulabilir yada zedelenebilir,o yüzden çok dikkatli olmalısın.Bazı kızlarda kızlık zarı esnek olabilir o zaman ilişkide dahi bozulmayabilir.Ama esnek olup olmadığını ilişki yaşamadan asla bilemeyeceğine ve esnek olma ihtimali çok düşük olduguna göre bence sadece klitoral orgazmla yetinmelisin.Yani masturbasyon yaparken sadece klitorisini uyararak orgazma ulaşmalısın.

• vajina girişinden 3-4 cm içeridedir. hafif girme olsa bozulmam çok esnek bi yapıya sahip bi zardır ama sen yinede 4 cm den içeri girme garantiye al derim ;)

• google denen birşey var hiç mi haberin yok...binlerce resim bulabilirsin...buradan tariften bin kaç daha yararlı olur..insnaalrımız bilgiye ulaşmayı bilemeyecek kadar cahil..yada hazıra konmayı istiyor...google görsellere kızlık zarı yaz bir sürü resim cıkar...

• haklısın dostum..kızlar tam kaşar olmuş...abaza hepsi...

• bozulmaz bozulmaz rahat ol , üstten okşa içeri dalış yapma yeter

• herkesin kendine göre bi stili vardır sen her şeye turşu oluyorsunya mesela , oda senin stilin ve kimse bişey demiyor demi ama:):)

• resimli anlatım mı? lazım. buradan nasıl anlatacaklar ki?

• 15gün

vajinanın 1 cm içerisinde

• bozulmaz

• bozulmadı merak etme

• sağdaki parkı dönünce 3 metre ilerdeki okulun dibinde

Kızlar Ne Diyor 6

• 4 cm içeride

• 3 cm pay vardır canım yani parmağını yarıya kadar sokarsan zarı selamlarsın :))

• baktığımızda orda et parçası gözüküyor o mu zar ?

• Öncekileri Göster
    • korkma o zaman sağlamdır :)) mast yaparken parmağınıda sokma içeri... klitorsisinin olduğu yere bas parmağını en zevklisi bu bence :))

• ayrıca neden çokkötü bi duygu dedin anlamadın demin.

• kan gelmedgı sureecek problem yok :P

• Odanın kapısı gibi giriştedir kızım. -Haydar Dümen

• Vajina girişine birşey sokmadığın sürece bozulmaz. Klitoral mast. neyinize yetmiyor anlamıyorum ki. illa tehlike yaratacaksınız

• vajina girişinin 1-2 cm içindedir.içine birşey girmedikçe kızlığın bozulmaz.

• girmedi ama düşmüştm 15 16 yaşlarında sonra kan gelmişti .. ben bakıyorm ve bişey gözükmüyo karanlık bi delik :( doktora gitmek en iyisi sanırım

• evet canım en iyisi doktora gitmek bizim buradan bişi söylememiz doğru olmaz seni yanıltmış oluruz

Yükleniyor...