Kızlar bu mümkün mü?

Erkeklerden nefret ettiği için ömür boyu bakire hayatı yaşayabilecek bi kadın olabilir mi? Sevgili olmadan, birlikte olmadan, evlenmeden vs.vs...

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle mümkün. Evlenmeyi bırak bir erkeğe dokunmaktan tiksinen var. Benim arkadaşım öpüşen birini gördüğünde hemen kafasını çevirir. Mide bulantısı yaşıyor. Aklına hemen bakteriler virüsler geliyormuş. O yüzden erkeklerden uzak duruyor. Çok güzel bir kız inş. üstesinden gelir.

Ne kadar erkeklerden nefret etsekte bazen erkeğin dokunuşuna hissine sesine sevgisine hiçbirşeye olmadığımız kadar muhtacız. Kötü bir durum onunkisi.

1|3
    0|0
    • Ya ben çok açık söylüyorum, ben kadın olsaydım kesin lezbiyen olurdum. Ya da şöyle anlatayım, 3. bir cinsiyet daha olsaydı erkekler açıkta kalırdı kesinlikle :) maalesef durum bu...

• Haydaaa, ben de insanlara soruyorum "bana beni tarif eder misiniz" diye. Meğer ön yargılı, edepsizin tekiymişim :( Bugün öğrenmiş oldum bunu da... Gördün mü haklı çıkmaya başladım erkekler hakkındaki düşüncelerimde :)

• Haha :D Sen haklı kabul et kendini öyle olsun :)

Kızlar Ne Diyor 11

• ben bazen istiyorum incinmekten üzülmekten korktuğum için ama ağır valizimi eşyamı vs taşımaya çalışırken bu düşünceden hemen vazgeçiyorum:)) şaka bir yana hayatta yeri doldurulamayacak şeylerden biri de çocuk sahibi olmak ve birine ait olma, korunma ihtiyacı. evlilik bu yüzden elzem.

0|0
    0|0
  • mümkün.

0|0
    0|0
  • mümkün değil evde kalan biri söylemiştir bunu sana kesin

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Ben de nefret etmek,aşık olmamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Benim DNA'mda öyle bir şey yok açıkçası başkasını bilemem ama :)

0|0
    0|0
  • Rahibe terasa mesela. gerçi o erkeklerden nefret ettiği için değil insanlık için evlenmemiş ama :D

0|0
    0|0
  • Feministler yapıyor ya işte cok var aslında oyle insan.

0|0
    0|0
  • evet mumkun

0|0
    0|0
  • hormonlarına bağlı birşey .. ama olabilir rahibeler yaşıyorsa erkeklerden nefret edende yaşar

0|0
    0|0
  • mümkün bir aday da benim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Emin ol çok var öylelerinden, bir yandan yaşadığı hayal kırıklıkları sebebiyle erkeklerden nefret ediyor, ben kendime yeterim diyor, bir yandan da bir erkeğin şefkatini, sıcaklığını hayal ederek uyuyor geceleri.

0|0
    0|0
  • O zaman yine kendine bir erkek kopek edinir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...