Gecenlerde vajina yaladım bakın ne oldu?

Kadın bana oral yaptı sıra bana geldi tam başlayacaktım ki vajinada sarı sarı böyle minik top seklinde ama sünen parcacıklar vardi birazda kokuyordu neyse bozuntuya vermedim yaladım.. o hafif sümuk kivaminda olan parcacıklarıda yaladım iki gün sonra agzım yüzum kabardı.. neydi o parcacıklar zehirli biseymiydide agzımın her tarafını kabarttı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadın mikrop almış enfeksiyon oluşmuş yani vajenit olmuş. o sarımsı akıntı da iltahap. yani irin. sen iltahaplı a. mı yalamışsın. sana da mikrop bulaşmış.
    ula madem bilmiyorsunuz bu boku neden yemeye kalkarsınız. pis koku varsa yalama. sana zorla yalatan mı var.
    kadında iki akıntı olur. bir normal fiziksel akıntı. o doğaldır pis değildir. diğeri de patolojik akıntı yani mikroptan hastalıktan akan akıntı. o zaman pis kokar zaten.
    normal fiziksel akıntı kokmaz. enfeksiyon kokar.
    kokan a. ma bırak dil değmeyi zik bile sokulmaz.

0|0
    0|0
    • :-) :-) :-) yokluk iste reis ne yaparsın..

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantar ve enfeksiyon

0|0
    0|0
    • Ölecekmiyim doktor?:-) :-)

• Popo derken,, kaka ederken mi?

• Kaka ederken sart degil. normal zamanlardada

• Igrenç

0|0
    0|0
    • Görün iste sizin icin nelere katlanıyoz:-) :-)

• Mantardır muhtemelen, enfeksiyon da olabilir. Doktora görünmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Valla gecti kendi kendine.. :-)

• mantar ya da enfeksiyon.

0|0
    0|0
    • Tvöbe etmedim ama cok igrendim.

• sanaldan neyin ne olduğu hiç belli olmaz şapka kullan bundan sonra :)

• :-) :-) tamam tesekkur ederim.

• Hpvden korkmuyor musun yalarken?

0|0
    0|0
    • Kirk yılda bir oldu.. hicbisey aklıma gelmedi. Yalamaylada mı bulasıyor oo

• elisa testi aids için, hpv kontrolu için hpv -RNA testi yapılır , kadında siğil tarzı et beni şeklinde kabartılar yoksa hpv düşük bir ıhtımal zaten, ama yınede yaptırman lazım başka kadınların sağlığı için, çünkü erkek sadece tasıyıcı, bulaşmışssa testte cıkar, dıkatlı olman gerek, masum bır kadına kanser bulaştrabılırsın farkında olmadan

• Tamam cok tesekkür ederim @tersimpistir

Erkekler Ne Diyor 7

• Gözümü kaparim, vazifemi yaparim diyorsun yani. Bir daha ki sefere dikkat et

0|0
    0|0
    • :-) :-) :-) tamam reis.

• İlk duşa sok, duş fantazim var de sonra bak bakalim hala üzerinde biseyler var mı yoksa sikinti yok ye bitir 😃😃

• Kanki sanaldan ayarlamıstım oldu bitti. Baska birini ayarlarsam. bidakine öyle yaparım..

• Mantar heralde :)

0|0
    0|0
  • iğrenç kardeş ve öyle bir ilişki durumunda sexs yapmayı keserimm ve yüzüne karşı söylerim kardeş

0|0
    0|0
  • igrencsin

0|0
    0|0
    • Yokluk kanki ne yaparsın:-) :-) :-)

• Herkesin girip çıkış yaptığı yeri, hee?

0|0
    0|0
    • Yok valla ondan degildi.. normal ev kadinı.

• temiz hatuna yap kardeşim bir abide yapmış böylede onunda hep yara olmuş ağızları

0|0
    0|0
  • yıllardır vajina yalarım ; ben böyle yalan görmedim :D yok kardeş onlar patlayan sakız dı

yedin patladı :D

image.haber7.com/.../mm1611423923.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...