İlk Defa Böyle Bişeyle Karşılarştım?

Oral sekste penisim setleşti ve partnerime vajinal yoldan girdim, fakat bir iki git gelden sonra sertleşme durdu bu bel soğuklumudur? Neden olabilir bu ilk defa oluyor?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kendi kendine doktorculuk oynama. bel soğukluğu, zührevi hastalık olup enfeksiyonel bir hastalıktır. penis şişer sürekli akıntı gelir. kafadan yorum yapma kendini kasma

arkadaşım cinsellik beyinde olan ve orada devam eden bir olay. vücut sadece beyne uyan bir araç. o anki durumuna yani psikolojik durumuna göre başarısız olabilirsin. bunu sorun etme. aşırı heyecan, uzun süreli ereksiyon hali, aşırı stres, aşırı düşüce... bir çok sebep olabilir. sevişmeyi çok uzatırsan ereksiyon kaybı olabilir. o an kafana bir şey takılır o da engeller.
    bir olumsuz durumda hemen ilk karşılaşmada telaş etmeyin. sürekli yaşıyorsan sorun var demektir.

0|0
    0|0
    • ilk defa yaşadığımı yazmışım sorunun başlığı o

• ilk olunca telaş yok yazmıştım bende

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir şey konsantrasyonu nu bozmuştur o kadar dert etme, koku , fizik , herhangi bir söz

0|0
    0|0
    • sanmıyorum ama sağol cevabın için

• bu dolmuş orala gidermi ben yabancısıyımda oral neresi gardaş

0|0
    0|0
  • ben karşılaşmadım öyle

0|0
    0|0
  • İKTİDARSIZLIK denilen EREKTİL DİSFONKSİYON rahatsızlığı.
    Psikolojik etmenler varlıgında olur, ilk ilişkinse normaldir.
    Birlikte oldukça azalır, Azalmazsa VİEGRA alacaksın pampa
    ... kuvvet :P

0|0
    0|0
    • psikooijk bir durum yoktu neyse olabilirde

• Bel soguklugu bir hastalıktır, ayrı bir klinik tablosu vardır.
      Niesseria gonore etkendir. MİKROP yani, o daha çok erkekte prostatit yapar, sende işeme sıkıntılarıyla doktor amcaya gidersin.

Yükleniyor...