Cınsel ılıskı sırasında kanamadı.. Acaba? ?

Arkadaslar merhaba.. Yargılayacaklar lütfen cevap vermesın hıc bırbırımızn gunahını almaya lüzum yok..

Olay şu.. . .
Ben 1 senelık ılskı yasadgm adamla cınsel bırlıktelgm oldu.. Fakat benden kan gelmedı.. Canım cok yandı ama kanama olmadı.. Onun harıcınde 1 ay boyunca adet görms gibi kan geldı doktora gittm ve içimin zedelendıgını bu yuzdende süreklı kanama yaptgnı söyledı. antibiyotik ve ilaçlarla atlattm.. Sevgılım ınanmadı bakıre oldgma. halbukı o kdr kızla yatıp kalkmıs bırı. Sadece ılk defa bakıre bı kızla yatmıs oda benım.. Herkes yalan konusms bakıreyım demısler sonra bakıre olmadıklarını ıtıraf etmısler falan güvenemedı o yuzden.. e doktora gidip 1 aydır ılıskıye giriorum kanamam var dedgmde benı o masaya yatırdı ve kontrol etti fakat kızlıgın duruyo demedı.. bende sormadım kanamam olmadı kızlıgım duruomu acaba dıye.. Size soruyorum.. Sizce kızlıgım duruyomudur.. Yanı esnekmıdır.. ya da kanadıda 1 damlaydı zevk suyuna karışıp mı anlayamadık.. ya da ben kucuklugumde falan mı kaybettm acaba.. spor yapan bırıydım cunku.. ya da dıyorum ki acaba sürtünmeyle kızlıgım gıtmısmıdır.. ama o zmnlarda sürtünmelerden hiç kan görmedım.. var mı başına böle bişe gelen..
Kızlık zarım duruyormudur. Yanı gidip baktırsam rapor alsam diye diyorum.. eger durmuyo derlerse şok olrm cunku kan gelmedı..

Rica ediyorum lütfen güzel cevap verın.. Kınamanızı görmek istesem açık yüreklılıkle soru sormam.. Yardımcı olmak isteyen söylesın..

YARDIMCI OLMAK ICIN CEVAPLAYAN HERKESE +1
Teşekkürler, saygılar

Güncellemeler:
ARKADASLAR TAM ILISKIYE GİRDİM KAN GELMEDI..

ESKIDEN SURTUNME YOLUYLA GİRDİGİM İLİŞKİDE BOZULMUS OLMA IHTIMALI VARMIDIR DIYE BIR SEÇENEK SUNDUM SADECE

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek oldugu icn kan gelmemis

1|0
    0|0
    • Umarım öyledir.. Teşekkürederm

• Teşekkürederim :)

• Rica :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak arkadaşım zarın esnek olabilir ama bu kadar zaman 1 ay kan geldiyse bence zarın gitmiştir, doktora git rapor al için rahat etsin geçmiş olsun adamla bir gelecek düşünüyormusunuz peki, hamilelik falan var mı ilişki sırasında içeri boşaldıysa diye dedim

1|0
    0|0
    • 1senedır ılıskımız suruyor.. evlenmeyı dusunuyoruz.. Lafta ınanıyo ama benım ıcım ıcımı yıyo sonucta bakireyım diye bu işe buyuk bı gururla kalkıştım ama kan gelmedı.. ilişkiye 6-7 aydır giriyoruz ztn yeni olan bı olay değil.. ve hala kan yok :S

• Benim cvbım pek iyi değildi kusura bakma

• Deger bindirip cevaplaman ytr teşekkür ederm tekrar

• Şimdi doktor açıp bakıp bişi diyemiyor

Bizim profesörler burdaki yazı ile anlayamaz bence

1|1
    0|0
    • Doktora ılıskıye girdim kanamam var adet gibi dedim oda öyle baktı.. Yanı acaba dıyorum ki kızlıgım duruyo olsaydı doktor demezmıydı ılıskıye girmssn ama kızlıgın duruyo dıye.. Belkıde gerek mı duymadısöylemeye acaba dıye dusunuyorm

• Neden cıkayım? Korkaklıkla alakası yok bu durumun :) Gizliden sordum begenmıosan defolgit. Senın keyfıne göre hareket etmem ben

• Yemedi di mi :D

• En iyi cevabı hastanede ala bilirsin. Raporu da sevgiline verirsin

1|0
    0|0
    • Sanrım öyle olucak.. Basınıza geldıyse bılırsınız dıye sordm :(

• kişiyi nakadar iyi tanıdığıma bağlı

• Sen olsan ne yaparsın? Nasıl bir tepki verirsin?
      Aslında merak etiğim şey bir kız için bunun ne anlama geldiğini ve nakadar önemli olduğu.
      Fakat herşeyde sorulmuyor malesef, sorsan da samimi cevap veren yok

• Şöyle bir durum var.

Bazı kişilerde kanama olmaya bilir çünkü kızlık zarına penis ulaşmamış olabilir bu bir. İkincisi eğer gecçliğinde veya şimdi (senin için geçerli olmayabilir) düşersen sert veya spor yaparsan hızlı bir şekilde, veya esnek ise kanama olmaya bilir. Kana olmadı ise bu demek değildirki sen ondan önce bir başkası ile yattın.

0|0
    0|0
    • Cocukken 7 yıl boyunca savunma sporu yaptım. Esneme hareketlerı ya da maçta darbeler vs yuzunden kızlıgım gıtmıs olablr dıe dusunuyrm.. ya da esnek ya da en kötü ihtimal kanadı ve cok az oldugu ıcın farkedılmedı.. esnek olsun dıye dua edıyorm cunku raprumu alıp karşısına ckmak ıstıyorum :(

• teşekkürederim

• Rica ederim

• Kan gelmemesi normal ama bakire degilse adam neden bakire ariyor

0|0
    0|0
    • Yok onun bekaretle derdı yok. Ben bakireyım ama kanamadı bu moralımı bozdu.. Cunku bekaretle cok gururlanan bırıydım ılıskı sırasında kanamayınca apışıp kaldım :)

• tam anlamam ama esanek olmayabilir yaş kaç bu arada

0|0
    0|0
  • Yalanda olsa güzeldi.

0|0
    0|0
    • Vallahı yalan degıl.. Yalan olsa bu kadar ayrıntılımı yazarım.. Gerçekten 7aydır bu konuyu dusunuyorum.. cıkamıyorum işin içinden.. canımı sıkıyo. neden bakireyım diye hava atarken bı anda kan bile gelmedı

• esnek olabilir

1|0
    0|0
  • Yargilayacaklar yorum yapmasın, kimse namus bekciligi yapmasin sorudan once bunlarida yazmak moda oldu.. offf yarabbi artık kopsun şü kıyamet...

0|0
    1|0
    • Aslında öyle bır moda yoktu kardeşim.. Ama sizin gibi cahil ve kendını bılmezler yuzunden bu sekılde önceden hakkımızı savunur olduk.. Kötü düşünenlerın umarım karısına kızına bacısına gelır böyle şeyler basına da kınamanın cezasını çekmıs olurlar

• Kımın hangi kuyuyo düşecegını Rabbım bilir.. Sen kendı gunahlarınla kibrinle ilgilen.. Ben gunahımıda sevabımıda ıyılıgımıde kötülügümüde bılıyorum..

• Peki..

• Zedelenmiştir. Zar gitse anlarsın seks esnasında.

1|0
    0|0
    • Tam ılıskıye girdm.. 6-7 aydır bu böyle gidiyo ılıskıye giriyorz ama ne kan ne zar yok :/

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlık zarın esnek
    imza haydar dümen :D

1|1
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir

1|0
    0|0
  • Kızlıgının hala var oldugunu düşünmüyorum takma kafana diktirirsin kendini iyi hissetmezsenn

0|0
    0|0
    • Canım diktirmeye lüzum yok ki evlenıcez zaten yakında.. İlişkimiz ciddi bızım. O ilkim oldgna inandı fakat ben dusunmeden edemıyorum.. Ayrıca Allah göstermesın bı sekılde biterse bu ılıskı karşıma cıkan insana bakıre olmadgmı söylerm. Yalan dolanla gemi yürümez..

• kızlık zarın çok geride olabilir erkeğinde penisi o kadar ileri gitmemiş olabilir boyutu ufaktır. ama benim ablam da bakireydi evlendiğinde kan yerine sarı su mu ne gelmiş ama eşi anlamış kız oldugunu sonucta erkekler anlıyor. kan gelmez bazzılarında nadir kişilerden birisindir. ilişkye girdgn adam anlamalı seni

1|0
    0|0
    • Valla dibine kdr giriyo.. Sıvı falanda hissetmedım.. acaba dıyorum eskıden bı şekılde kaybettımde kızlıgımı farketmedım mı.. Sonucta bu tür şeyler oluymus.. ya da sadece dogumda patlayanlardanmı bendekı :S

• anladım o zaman farklı doktora git. rapor al. guvenini kaybetmesin sevgiln.

• teşekkür ederim canım

Yükleniyor...