Böyle fantazimi olur?

Erkek arkadaşım etek manyağı ya etek olucak ya da elbise giymeden seks yapmiyor oralda olsa eteğin üzerinden yaliyor yalatiyor
Eteği penisine doluyor mast yapiyor sanki elbiselerimle seks yapiyor bundan zevk duyduğunu söylüyor
Bunu nasıl vazgeçirebilirim

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Fetişin de b. oku çıktı... İlk defa böyle bir fetiş duyuyorum...

0|0
    0|1
    • Odami fetis oluyor

• Onu seviyorum ya o birakmasi lazim bu huyunu ya da benimde ayni şekilde yapmam lazim ama erkekde nasil bir kiyafet olursa onun gibi yapabilirim

• :)) Arkadaşım senin kıyafetlerle ilgili bir saplantın yoksa nasıl seni saplantılı hale getirelim :D
      Mesela seks sırasında belki çok istediğin halde çişini yapmıyorsundur, o içindeyken çişini yap, belki bu da senin fetişindir :D
      Kendi fetişini keşfetmen lazım, sevgilinden utanmadan yapmak istediğin şeyi yap, ne olduğunun bir önemi yok...

Erkekler Ne Diyor 24

• vazgeçmez. en iyisi sen ondan vazgeç. daha bilmediğin sapıkça şeyler çıkar sıkıntıya girersin

0|0
    0|0
  • Oyle fantazimi olurmus :)

0|0
    0|0
  • Bu bir fantezi ama etege karsi davranisi garip. Etekle gormek etek varken ki pozisyonlar vs tamam hos ama yaptiklari garip.

0|0
    0|0
  • ya etek sevilir tamam. etekle fantazi de yapılır da kılıfsızı dururken ya da hediyeyi gizleyen kutuyu kaldırmak dururken böyle yapmak biraz fazla abes bence bu arkadaş seninle uğraşacağına etek koleksiyonu yapsa daha makbule geçer gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • Evet etek fantezisi var aşırı derecede

• fanteziyi aşmış gibi bence olay hiç konuştunuz mu bu durumu rahatsızlığını bildirdin mi?

• Bu kadar etekle ilişkiye girme derecesinde değil de, bu olay bende de var. Etek ve elbise kadınlığın sembolü, sen de kadınlığını gösterince azıyor adam haliyle.

0|0
    0|0
    • Tamamda benden çok etegi beceriyor

• seninki bildiğin sapık layn

0|0
    0|0
  • ne manyaklar var memlekette

0|0
    0|0
  • Ama kızlar eşşeklerle seks yapmayın diye söylemediler mi

0|0
    0|0
  • fantazı olabılır ama bırşeşmede çıkarması gerek vucudun bırbırıne değmesı şartt

0|0
    0|0
    • Oda öyle olsun diyor bende elbiseyle rahat edemiyirorum

• sevışme anınız bıttıkten sonra çıkarsın fazlada abartmasın senıde duşunmelı kendını duşunmesın sadece

• Liseli fantezisi var belli :)))

0|0
    0|0
  • arkadaşınla bunları nasıl yaşıyorsun yaa
    bunlar koca ile yaşanır ne kadar geniş bir yapın var

0|0
    0|0
  • etek candır.

0|0
    0|0
    • Sendemi

• yaş 30 bir sorun var mı yaşla ilgili ben memnunum o açıdan

• afedersisn haklısın.

• Etek herzaman güzeldir kadını seksi yapar
    Eğer fiziğin güzelse eteğide giydiginde kalçalarin güzel gözüküyorsa erkek arkadaşında o yüzden sevmiştir etekli sevişmeyi
    bide iyi tarafından düşün böyle bişeyde olmasa başka yerde seks aramazmi başka biriyle sende ona ayak uydur
    eteğin üzerinden oral yapiyor yazmışsın olsun nolcak insanlarin öyle fantazileri varki seninki onlarinda yaninda belli bile olmaz iğrenç olanlari var

0|0
    0|0
  • Saçma sapan hakaretler var ama seninki etekten etkilenmiş, bir başkası kombinezondan, bir başkası jartiyerden.. bundan normali olamaz. Ama obje senin önüne geçiyorsa buna fetiş deniyor, yani doğrudan cinsellik özelliği taşımayan organ veya nesnelere cinsel tutkuyla bağlanma olayı. Organlardan ayak fetişi, eşyalardan külotlu çorap ve etek fetişizmi yaygındır. Başka bir gariplik veya seni istemediğin şeylere zorlama yoksa sorun yok, sen de eteğini giy işte :)

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin

0|0
    0|1
    • Senin versin ne belasi okuyisn

• Etegi ona giydir aynanin karsisinda oynasin kendisiyle

0|0
    0|0
  • Etek hele liseli eteği mümkünse Hımmm :)

0|0
    0|0
  • bendede balıdara kadar corap olck kızda duramıyorum :D

0|0
    0|0
  • Baskan hersey guzel tamam. Yorumlara bakdim attin cevaplarda iyi hosda. Etege dolayip mastürbasyon nedir arkadas. :) herseyi cozdum burada tikandim. Nasil bir ruh halidir ki. :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum zevkli oluyormuş

• Nssil zevkdir cozemedim baskan. ;)

• etek olursa çok sert davranırım kendimi tutamam :)

0|0
    0|0
    • Senidemi azdiriyor

• evet ama bu bir tek yatakta azdırır. ilgimi de eteğe değil sevgilime yoğunlaştırırım. o sadece bir giysi beni etkileyen onun bedenidir.

• cok garıp eteklı guzel ama ıcıne sokarken ıyı

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• Etek olcak üstünde ama kilot olmayacak içine giricem muthıs

• Etek ve Elbise daha feminen geliyor bana. Tayt ve kot itici mesela.
    Ben de sevisirken etek ya da elbise olsun istiyorum üstünde. Ama etek üstünden öpme pipiyi eteğe dolama... Bunu normal bulmam. Haa Tamam üstünden kalça falan oksanir o ayrı da penisi dolamak ne laaaa:)

0|0
    0|0
    • Etek üzerinden sürtünmelerde yapiyor ama hoşuma gidiyor ya ayakta ya da domalir vaziyette kalcalarimin arasina etek varken surtuyor

• Konuşalım

• Açtım @soran

• Etek diyince akan sular durur ya ;)

0|0
    0|0
    • Ooo herkes ayni ozaman sendemi çıkarmadan

• Ozaman sokarm gotune oklavayi it

• Sok sok anlarim yine de hobi olarak sok ahahahah ;)
      Sokarsan oyle oklavayi falan
      Cüküm kopana kadar birakmam seni ;)

• Al sikim kalktı.. nereye sokucam ben simdi bunu?

0|1
    1|0
    • Geri çevir oraya sok edepsiz

• Gordunuz mü azkadaşlar erkek arkadaşiyla neler yapıyor edepli oluyor, benim sadece sikim kalkınca edepsiz oluyorum.. vay beeee..

Kızlar Ne Diyor 1

• daha kötüsü de olabilirdi bu iyidir yine bence

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ilk teselli veren sizsiniz

• rica ederim ama gerçek bu
      yani daha kötüleri iğrençleri de var bu pek bişey değil onların yanında
      bence sen de onun bu yönünü lehine kullanmalısın biraz onun istediği gibi olup çileden çıkartabilirsin

Yükleniyor...