Yahu bu zencilerinki daha buyuk olduguna inanan kac kisi var?

Yuzyilin yalani. Cok net ve basit.. Nedenimi? Dunyada 1 milyar zenci geriye kalan 6 milyar beyaz. Genelde parada beyaz insanlarda.

Zencilerinki daha buyuk dediler, hemen bir kac gun mu haftami... Penis buyutucu, 7 cm'e kadar buyut. Hedef penis buyutucu satmak ve bunun patlamasi icindi. Simdi son yillardaki arastirmalarda geri cevirmeye calisiyorlar. Yok avrupalininki buyukmus ama en cok gordugum ve en mantikli gelen... Iklim degisikligine gore uyumus halinin boyutlari degisiktir ama ereksiyon hali tum irklarda aynidir (hemen hemen)

Hadi neyse dediginiz gibi olsa bile. Bu 25 cm olayi nereden cikti hepinizin agzinda:D
Ikisinin arasindaki dunya ortalamasindaki fark sadece 0,4/0,5 cm
Yani heyecan yapmayin.

p*rno endustriside bunun uzerine gitti. Tabiki buyuk zencileri bulacaklar bunu ornek vermenize gerek yok. Parmagim kadar yaragi olan zencilerde gorduk "amator" filmlerde.

Yani inanmayin boyle seylere, ne irk ne boy ne pos hic bir yerden anlayamazsiniz kizlar sizde bacaginin arasindakini artik sansiniza.

Turk erkeginin ortalamasi 14,11 mis bilmem nereninki sukadarmis hayatta inanmam abi. Kac kisiyi olctuler ulkenin neresini olctuler? Ben kondom satislarindan hesapliyorlar diyr okumustum bir yerde. Yaw bu normal boy tum dunyada 52 mm degil mi? Erkeklerin cogu bunu kullanmiyor mu?:D
Hadi havami atim ben 69mm kullaniyorum.

Güncellemeler:
..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben asdsadasd

0|0
    0|0
    • Okuman gerekiyordu once:D senin gibileri icin yazdim zaten. Adamlar haketmeden unvan kazandilar kendi kendine

• Fark etmez benim ki büyük zaten :dddd

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hem boyu hem işlevi önemli.

0|0
    0|0
  • Geleceğin haydar dümeni :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...