Erkeklerde ne buluyorsunuz kızlar ?

Şimdi ben gay olmadığım için kız da olmadığım için empati kuramıyorm ama bana şu olay garip geliyor.

Kadınların ayakları daha kibar ve bakımlı bizimkiler toynak gibi. Kadınların bacakları pürüzsüz ve yumuşacık. Bizimkiler kıllı. Kadınların elleri daha kibar bizimkiler kaba. Kalça kısmı vs de öyle. Yani bir kadını sevmemek için neden yok ama bir kadın nasıl bir erkeği sever :). Bakıyorum çoğunun sevgilisi de kıllı göbekli falan :)

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin büyük oranda görsel olduklarının en büyük kanıtısın . Kadınlarında büyük çoğunluğunun duygusal olduğunu söylediklerine göreee iki yarim elma etti mi bir elma?

2|0
    0|1
    • Evet erkekler gorsel bakar. Yani bakiyorum bir kiz bakimli olursa harika bir vucudu oluyor. Ama cogu erkek killi ve hafif gobekli.

• Bi kızın bakımlı olması senin için ne kadar önemliyse benim içinde erkeğin sahiplenici,duygularıma değer veren ve beni önemseyen biri olması önemli.Her insan farklı oldugu için farklı fikirleri olanlarla çelişmemek adına iki somut örnek seçtim:Bu kişiler sen ve ben.

Kızlar Ne Diyor 12

• :) dediklerin çok doğru hatta ben de çoğu zaman bunu kendime soruyorum ama bunun estetikle çok da ilgisi yok aslında.kadınlar erkekler kadar görsel olmadıkları için duygularına hitap eden kişileri secerler çoğunlukla.çok yakışıklı olmasına gerek yok ruhuna dokunsun yeter.bakmayın öyle şeytan göründüğümüze falan birkaç güzel söze kanacak kadar aptal yaratıklarız.

0|2
    0|1
  • Aşk işte.

0|0
    0|0
  • Haha cok dogru bi noktaya deginmissin soruya 5 yildiz benden.

Ama soyle diyim bi mantigi yok tamamen duygusal, ask bu en cirkini de sevdiriyor sana en odunu da

0|0
    0|1
  • çünkü bizden farklısınız :))) zıt kutup olayı budur işte :)

0|0
    0|1
    • Yahu onu biliyorum biz + kutup siz - . Zaten o sekilde tam bir birlesme oluyor ama ne biliyim mesela killi bir erkek gogsu yalamayi nasil buluyorsunuz ? Biz fistik gibi kilsiz bir kadin vucudu ile karsi karsiyayiz siz baska bir seyle :D

• benimle birlikte olacak erkeğin göğüs kılları olmamalı mesela nefret ederim uzak dururum :)) her türlü tercihe göre her türlü insan bulunabilir :) mesela kıllı bıyıklı sakallı kadında var istersen onlada olursun.dedim ya tercih meselesi :))

• Aklımızı bulandırmak için mi açtın başlığı? :)

0|0
    0|0
  • Yaratılış ... Belki de bize o seksi geliyordur.Allah aşkına hangi kadın kibar ve narin kolların arasında olmak ister ?

0|0
    0|0
  • yazacagim soz verin silmeyeceksiniz. penis iste. ondan hicbir kadinda yok misal.

0|2
    0|2
    • Tamam da kadinda da vajina var ama demek istedigim su sizde vajina+gogus+kalca var. ayak fetisiti olanlar icin guzel ayaklariniz var. diz kapaklarinizin arka kismi guzel. Kilsizsiniz. Teniniz yumsacik vsvs. Bizde sadece penis var. ha bir de calisirsan kas.

• aynen katılıyorum

• büyüqü var bende .. ama aslında sen türlü türlü şeyleri kendine koyabilirsin mesela .. ama erkeler vajina bulamz

• Aşık olunca göz kıl mıl görmüyo

0|1
    0|1
  • sorma ya.gobekli killi milli erkekler ıygk.bide kadınlara bak el kol felan estetik yani. bu yuzden ısrarla diyorum erkekler giyinikken guzel :)

0|0
    0|2
  • Cük.

0|1
    1|0
  • Kıllı göbekli sertten hoşlanmasak lez olurduk yanii bizimde ilgimizi kıllı göbekli çekiyo napalm

0|1
    0|1
  • Kilsiz purussuz olanlari erkektenmi sayiyon

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Amacın ne lezbiyen mi yapacan kızları gdfklgfdfdsfd

1|0
    0|0
  • Herşey mevcuttur, fiyatıma kdv dahildir. dsa

0|0
    0|0
  • Hormonel bi durumda söz konusu burda erkeğin kokusu dişileri,dişinin kokusuda erkekleri çeker hayvanlarda olduğu gibi insanlardada bu durum söz konusu iki cins birbiri için yaratılmış tek olay bu:)

0|1
    0|1
  • Kardeşim benim canım benim bak,

senin canın nasıl vajinal çekiyosa onlarında penis çekiyo anladın işte açamıyorum konuyu acelem var :p

0|1
    0|1
  • Kızlar odunlardan hoşlanır niye ben de bilmiyorum :) Allahin işine karisilmaz ama belki kızlar farklı gözle görüyordur dünyayi hem önemli olan iç güzelliği :)

0|1
    0|1
  • sen sende olmayan birşey için seviyorsun o da öyle..

0|0
    0|0
  • Harbiden yaa.

davar gibi adamlar armut un iyisini yiyor

0|2
    0|1
  • Ağır sapık vakası

0|1
    0|1
Yükleniyor...