Vajina'daki karartiyi nasil yok edebilirim?

Baya jilet kullaniyordum ve karardi :( artik agda yapiyorum ama hep kararti var:( nasil yok olur? Limon surunce karartilar yok olurmus dogru mu? Ustelik beyaz tenliyim ve bu kararti cok rahatsiz edici esmer olsam yine fark edilmezdi cok

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• şu saçma sapan görsellik huyunuzdan vaz geçin. ortalıkta donsuz gezmiyorsunuz. herkese göstermiyorsunuz bu neyin çabası
    hiç korkma hiç bir erkek beğenmem demez. adamlara baksana "delik olsun, taştan az yumuşak olsun "diyorlar.
    limon asitli ne limon ne başka şey uygulama delimisin

bir kere teşhisiniz yanlış. ciltte kararma yok. kıl kökleri güçleniyor ve deri altındaki kılın dışa renk tonu görünüyor. yani cildiniz kararmıyor sadece deri altından kıl görünüyor. boşa uğraşmayın. her şey doğal kimse de buna laf etmez.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşım merhaba,

Genital bölge kararması normaldir ve doğal olarak bazı kadınlarda (ki bu çoğunluktur) kararma kaçınılmazdır...

Beyazlatma diye bir tekniği de yoktur maalesef...

1|0
    1|1
  • Krem var onu kullan işe yarıyor genital bölge beyazlatma kremi diye ordaki olu hucre ve deriyi yokediyor al sana link www.dogadanderman.com/.../dermosin-genital.html bu işe yarıyor bir kızda gormuştum sormuştum yani kadınların nefret ettiği trzda kızlardan birinde gormuştum o solemişti.. işe yarıyo diye..

0|0
    1|0
  • hep Abaza lar burada

0|0
    0|0
  • ne yazıkkı gecmez bence

0|0
    0|0
  • Sen o limonu sürde nasıl yanıyon bak :))

0|0
    0|0
  • durumun kötü gerçekten. hem beyaz tenli olman hemde oranın siyah olması çok kötü bir durum. çokmu ped kullanıyosun o da yapar. bence çok kötü bir görüntü kesinlikle oral yapılamaz

0|0
    2|0
  • internete bak yani kötü biraz görüntüsü ne diyelim yalan atmak olmaz

0|0
    0|0
  • kafanı taktığın şeye bak.
    karartı olabilir. bu sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • Degil mi ama ben rahatsiz oluyorum

• Sevmiyorum ve beyaz tenimizi bozuyor

• benimki de tenimden biraz daha esmer bunu hiç sorun yapmadım hiç.
      iş görüyo mu ona bakıyorum. :)

• Liman degil kanki, legene camaşir suyu doldurum icne oturuyosun:-) :-) beyazdan dsha beyaz oluyor.

0|0
    1|0
  • Beyaz ten ve vajinadaki karartı bir kızla yapmadan bir bahaneyle uzaklaştığımı bilirim

0|0
    0|1
    • Yuh hic sevgilim olmadi su an ama oldugunda dusunemiyorum :( elimden geleni yapicam gidermek icin bunu

• Yani ne kadar guzel olursam olayim vajina oyle ise sogar benden oyle mi:(

• Kumral mavi gözlü beyaz tenki 1.74 boyunda bir kızdı bu birde oral yapmadan direkt seks yapmayıda istemedim sonuçta soracaktı neden yapmadın diye bende onu kırmamak için bir bahane bulup kaçtım oradan seni çok seviyorsa belki o kişi ses çıkarmaz sana ama rahatsız olur

• Bepantane beyazlatıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pirinç unu maskesi yap ben yüzüme yaptm beyazladi (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...