Sünnetsiz penis size göre i̇tici midir?

26 yaşındayım ve sünnet olmadım, çocukken ilk başlarda korkudan, sünnet olmaktan kaçtım. Yaş ilerleyince de ssünnet olmak istemedim.
Penisim 21 cm uzunluğunda, kalınlığı 16 cm ve sünnetsizim. 6 aylık bir ilişkim vardı kız arkadaşım sünnetsiz olduğumu görünce benden ayrıldı.
Ya sünnet ol ya da beni unut deyip çekip gitti.
Siz bir erkeğin sünnetli mi sünnetsiz mi diye sorun eder misiniz?
Size itici gelir mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar sunnet olmaya karar verdim. Doktordan randevu aldim haftaya sunnet oluyorum :D asddfjhdght

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok garip... Biraz araştır istersen Sünnet neden oluyo Müslümanlar? Gerçi Müslüman olduğundan da şüpheliyim yoksa bu yaşa kadar sünnetsiz nasıl kalınır... gerçekten araştır Sünnet niye olunuyo? Yani kızlar ister ya da istemez diye değil bil istedim!

0|3
    0|0
    • Tebrik ederim seni her turlu destekliyorum :)

• Bende teşekkür ederim

• Ne yani sünnet olmadık diye müslüman olamıyor muyuz?
      Niye sünnet oluyoruz, sağlık açısından anladım, müslümanlarla ne alakası var.

Kızlar Ne Diyor 4

• Annen baban yok mu senin?

0|0
    0|0
    • Ne alaka be? Hayret birşey yahu.

• giyme canım sende şart mı o :D

• Şart değil ama kaç günde eski halime dönerim bilmiyorum. Badi badi yürürüm artık. Ya da hamile kadınlar gibi :D

• çok iğrenç
    niye bu yaşına kadar olmadın?

0|0
    0|0
    • Çocukken hep kaçardım, yaş ilerleyince de olmak istemedim. Sıkıntı görmedim yani.
      Ama cinselliğimi etkilemeye başladı. Bıçak altına yatacam galiba.

• düğün yapalım filan dedin ya hani ceyrek altın filan da alalım demek istedim

• Offff utandım :( farklı anladım çeyrek kesilsin sandım. Özür dilerim.
      Ama cumhuriyet yakışır bana :D

• Yemediqim icin bilemiycem.. ayrildiqina qore demkki iyi deqilmiss...

0|2
    0|1
  • One mk tavuk kanadı gibi.. Iğrenç

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kabuklu mu la :d

0|0
    0|0
    • Yok soyuyorum kabuğunu öyle ele veriyorum :)

• Saglik acisindanda sikintili bisi git ameliyat ol derim

0|1
    0|0
    • şu an kadar bir sıkıntısını görmedim ama

• sünnet olmak sünnetir

0|0
    0|0
  • hemen ol

0|0
    0|0
  • Hayret birşey! Namaz kılmayan, oruç tutmayan, zekat vermeyenin müslümanlığını sorgulamıyoruz da, sünnet olmayana bu nasıl müslüman diyoruz. Sünnet olmayanın müslümanlığına laf etmek müslümanlık anlayışımızın biçimseelliğe doğru nasıl kaydığının göstergesi.

1|0
    0|0
  • Dikdörtgen yrrk

0|0
    0|1
  • Ya kardeş sünnet ol eğer müslüman isen. Git araştırmada yap istiyorsan kızlara en çok o baş kısmı et dokusu her zaman haz vermiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...