Lutfen yargilamayin :(?

Herkezin hatalari olabilir benimde hatam 17 yasinda oldu cok asik oldugumu dusunerek sevdigimi, kaybetmemek icin onunla beraber oldum yanlizca bir kez şu an 22 yasindayim birini seviyorum ve o bekarete cok onem veriyor cok, kez soylemeyi dusundum yapamadim onu kandirmak istemiyorum AMA soyliyemiyorumda ilk gece anlar mi? Aradan 5 yil gecti hic kimseyle birlikte olmadim sadece bir, kez

Güncellemeler:
Arkadaslar soyledım hıc sesı cıkmadı ne kotu bırsey dedı ne de bırsey ınanırmısınız duymazdan geldı

0|2
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsa anlayacaktır ama daha önce kimseyle yapmadıysa, bir süre sonra içine sindiremeyip gidip başkasıyla olabilir.
    Samimice yazdığını düşünüyorum, ben de kendimle ilgili şunu söyliyeyim, 23 yaşıma kadar hiçbir kızla çıkmadım, çok çekingendim. Tüm çevrem yakışıklısın diyordu ama bir kıza baksam kan tepeme fırlıyordu. Sonra cesaret edip bir kızla çıktım, 20 yaşındaydı, bakire değildi, yine evlilik öncesi yapmak istemiyorum dedi yani başkasıyla yaptı, benimle istemedi. Sonra başkasyla çıktım o da bakire değildi, fazla ileri gitmedim, daha önce 5-6 kişiyle çıktığını öğrendim, midem kaldırmadı, ayrıldım.. üçüncüde muhafazakar olan ve üstelik 19 yaşında kızla çıktım o da bakire değildi. Onunla 7-8 ay sürdü, maddi durumum o yıllar da kötüydü o da hep maddiyattan vurdu beni... Ondan da ayrıldım ve sonra param da oldu işim de..
    Ama aşk insanı, utangaç, bakir adam gitti! Şimdi zaman zaman oynaklarla eğleniyorum, çok etkileneceğim ve beni sevecek biri olmadıkça artık evlenmek de istemiyorum.
    Yanlış anlama lütfen sen reşit bile değilken bir kere birlikte olmuşsun ama bu zamanda çokça ilişkiye giren kızlar artık çevremizi sarmış durumda ve iddiaya girerim ( ama ispatlayamam :) hiç yapmamış erkeklerin sayısı hiç yapmamış kızlardan fazladır, işte ben bunu sindiremedim. Ne yani onca kişinin dövdüğü rahme ben mi tohum bırakıcam? Beni öncekilerle kıyaslamayacaklar mı? İlk aşk çok kıymetlidir, ben nispeten değersiz mi olcam? Başkası eğlenecek ben on binlerce lira masraf yapıp üstüme mi alıcam? gibi sorularla çıldırdım.
    Ben de dürüstlükten yanayım ama kendi çektiğim sıkıntıyı düşündüğümde hiç söylemeyip, ona hayat boyu sadık bir eş olsan, kısa sürede çoluk çocuğa karışsanız, daha iyi olmaz mı diye düşündüm bir an...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Geçmişte yaşadığınız bu olay aldatma değildir. Ancak yaşamadığınızı söylemek veya yaşamadığınızı ispatlar nitelikli bir takım girişimlerde bulunmak hem kendinizi hem de onu aldatmaktır. Yaşananlar için kendinizi suçlamayın bir defa. Yaşanmış, olmuş ve bitmiş. Unutmayın ki şu an sizi siz yapanların içinde hata olarak nitelendirdiğiniz konular da var. Arkadaşınız şuanki sizi seviyorsa mesele yok. Kendi adıma sonuçları ne olursa olsun söylerdim. Karşımda ki insandan da bunu beklerim. Ha oldu size anlayış göstermedi. Bunda da vardır bir hayır der geçerim.

0|0
    0|0
  • Seni bekaret nedeni ile almıyorsa zaten onla evlenme. Seni değil, kuralları seviyordur. Aileyi falan da senden üstün tutar. Zaten seni bakir olarak alsaydı 10 sene sonra başka bir adamın, boynuz takan evli kadın fantezilerinden birini gerçekleştirirdin.

4|0
    0|0
  • Once onun seni iyi tanimasini saglamalisin, cunku bu durumu ona direkt soylersen suanki dusuncesi dogrultusunda senden vazgecebilir. Belki birbiriniz icin yaratilmissinizdir, cok iyi anlasiyorsunuzdur ama oncelikle onun da boyle dusundugunden emin olmalisin. Yoksa suanki gorusu yuzunden sen durumunu ona acikladiginda seni bir kefeye koyabilir. Ancak gercekten birbirinizi seviyorsaniz ve o da bunu fark etmisse o zaman dogru anda dogru kelimelerle durumunu anlatabilirsin, hatta belki onun kendi dusuncesini sorgulayip bu konu hakkindaki fikrini degistirmesi bile mumkun olabilir. Bunun icin dogru adimlari atman, dogru zamanlamayla hareket etmen gerekiyor...

0|0
    0|0
  • elbette anlar. dürüzt ol açıkça konuş. daha sonra farkettiğinde kandırılmış olacağından daha kötü sonuçlar çıkar. bu kez eşinle birlikte ailene de mahçup olursun.
    yalan üzerine evlilik gibi bir ciddi kurum oluşturulmaz

0|0
    0|0
  • Eger gercegi durustce dersen ve gercekten de pisman oldigunu soylersen ki pisman gibi duruosun ve bunu soyluosun takilmamali bu olaya ama takiliosa ve senden ayriliorsa da demek ki dogru kisi degilmis de zamana birak cunku herkes ki bence bu bir hata degil ama bu hatayi yapabilir ilk bas kirilip uzulebilir ama dogru kisiyse affeder ciddi bir iliskiyi belkide bir aileyi yalan uzerine kurulu bir temellemi olusturacaksin ileride cocugun olursa nasil yalan soyleme diceksin bence durustce soyle affederse ne ala ayrilirsa o dogru kisi degilmis demek ki cunku bu olay oldu alacagi varmis kaderinde seni oldugun gibi kabul edecek birisi vardir

0|0
    0|0
  • anlamasa da söyle canım, sevdiğine yapma bunu, bilerek devam etsin etcekse

0|0
    0|0
  • Anlamasa bile senin vicdanın rahat edicek mi söyleyip kaybetmek mi daha kolay geliyor yoksa söylemeyip anlamadıgını dusun bir ömür boyu o yalanla yasamak mı

0|0
    0|0
  • Herseyin bir bedeli vardir ve cekmeni tercih ederim gidipte diktirme insanlara uyup seviyorsan durust ol derim genede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Söyle. Çocuğun geleceğiyle oynama !!

0|0
    0|0
  • Dürüst ol çek konuş ayrilcaksada ayrilir en son raddede bitirmek daha kotu olur

0|0
    0|0
  • allah kimsenin başına vermesinde size de sanki müstehak gibi yaw

0|0
    0|0
  • Anlayisli biriyse söyle

0|0
    0|0
  • Dürüst ol bence.

0|0
    0|0
  • Iyi olmuş inşallah terk eder.

0|0
    2|1
  • O kadar samimiyetine inandım ki nedense, oturdum bir sigara yaktım şu anda, düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bir kez ya da 10 kez ne farkeder bakire değilsin artık
    Mal değilse anlar

0|0
    0|0
  • ona söyle şimdiden seviyorsa bu sebeple ayrılmaz.

0|0
    0|0
  • anlayaacak soylemelısın

0|0
    0|0
  • Bir ömür bu sekillde yasayamazsın.. söyle bence.. o degilde bu sevdigin kisiyle evlenme garantin var mı?

0|0
    0|0
    • Ever ailelerimiz aile dostu ve dugun konusuldu gibi Ben cidden istiyorum, soylemek AMA o an gelince yapamiyorum

• Zamanında saçma saçma isler yapıyonuz sonra cık isin icinden..

• o son yarrağı yemeyecektın :D

0|0
    0|1
  • Unutma biz zari goremiyoruz bir damla kan gormemiz bile yeterli bilmem anladinmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaybetmemek icin birlikte olmussun hata diyorsun yine kaybetmemek icin söylememen aynı duruma sokuyor durumu karsindaki insan icin bu kadar kendini parçalama emin ol hep seni ezerler özellikle bakirelik vs. Konularinda ve kendine bu konularda toz kondurma bırak ayrilacaksa ayrilsin direnci bırak

0|0
    0|0
  • Uzuldum senin adına. Ama unutma bizi yaradan tövbe kapısını sonuna kadar açık bırakmıştır o affetmişse varsın o çocuk affetmesin. Sen söyle gerisini rabbine bırak.. Gençlerimiz bilinçlensin ve evlenmeden önce hatalar yapmasın cidden sonuçları ağır oluyor.

0|0
    0|0
  • Peki söyledin ya daha sonra bişey dedi mi? Aynı sey benimde basıma geldi söylesem mi söylemesem mi bilmiyorum cogu kişi diktir diyolar

0|0
    0|0
  • Anlar ona gerçekleri söyle karşim.

0|0
    0|0
  • Bilmem soyle derim ama sonu kötü olabilir diktirilioms oyle duydum araştır bir

0|0
    0|0
Yükleniyor...