Kız olsam lezbiyen olurdum...

bence çok erkekte vardır bu düşünce:) kimler aynı fikirde?

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• kız olsan ve hala erkeksi hislerin olsa evet lezbiyen olurdun :) ama hislerinde kıza dönüşseydi erkeklerden hoşlanırdın tabikideeeee :)) çünkü zaten sende olan şeyler karşı tarafta da var.hem insan zıttını ister.erkeklerde kadınların zıttıdır sonuçta :)

1|0
    0|0
    • Katılıyorum...

• melissasatta bu konuda çok bilgili bir duayen gibi konusunun uzmanı

sahi sen lez misin melis hanım

• @kanuni bu bi tercih değildir.dogmatiktir.

@matrax ne yapçaksın öyle ya da değil bu kimseyi ilgilendirmez.

Kızlar Ne Diyor 12

• bay-bayan olsun %99 unuz lezbiyen bir tercihin ne oldugunu bile bilmiyorsunuz... bazen gülüyorum yapılan yorumlara, bazen de üzülüyorum bu kadar cahil insan olduguna (sözüm meclisten dışarı)

1|2
    0|0
    • sen biliyorsan söyle bakalım neymiş lezbiyenlik?

• fetişçi olan kız var mı

• lafı burda soktuğuna göre algılar meclis içeri gibi geldi bana avatarından da analaşılacağı üzere sen lez sin hiç lez arkadaşım olmadı şu sitede ilk defa birine teklif ediyorum arkadaşım olurmusun

• Erkekler isyan etmezmiydi :D

0|0
    0|0
  • 2 meme mi senı bu olaya surukluyor..

asdsdfw3dadscqwed

1|4
    0|1
  • Onlar genelliklr kiz olsam verirdm diyor

3|1
    0|2
  • erkek olarak dusundugun icin boyle dusunuyosun.. yoksa lezbiyenlik cok igrenc

0|1
    0|1
    • iğrenç diye tanımlıyorsun iyi güzel de ne kadar bilgin var ki bu konuda?

• karsımda bir bayan varsa oda bu tür şeylerin ne oldugunu anlamalı ... bırakın lezbiyenligi çağımız degişiyor diyemi bunları yapıyorsunuz bizim dünyamızda lezbiyenlik diye birşey yok sen ırkını lezbiyenliklemi sürdürcen saçma sapan şeyler bunlar

• evolution-g katılıyorum çok hklısın

• ben kiz oldugum halde lazbiyen olsam mi diyorum :)

1|1
    0|2
  • duygusal olarak değil ama cinsellik açısından bu deneyimi yaşamayı çok isterdim. yine de erkek arkadaşım başka <3

0|0
    0|0
  • Kızların çoğunun içinde de az olsa lezbiyenlik vardır zaten merak etme :p

0|0
    0|0
  • Bizde erkek olsam gay olurdum diye düşünüyoruz ne tesadüf değil mi :D

1|1
    1|0
  • erkek olsam gay olurdum diyorum bende,güzel bir p*nisi olsun yeterki ölünür be zaten gaylerde hep yakışıklı oluyor adonisli kaslı maslıı

0|1
    0|2
  • insan kendinde olmayani ister zittini bu boyledir

0|1
    0|0
  • neden lez olurdun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ya aga sen şimdi erkeksi duygularınla bunu istiyosn çünkü erkeksn ve canın normal olarak karsi cinsi çekiyor. Onu bilemezsn yani kiz olsaydin belki de hiç bu işlerle uğraşmıcaktin yani o da olabilir :)

0|0
    0|0
  • bu lez olma işi erkek için gay olma gibi birşey ben kız olsaydım olmazdım.

1|0
    0|0
  • hacı kız olsam lezmi olurdum bilmem ama erkek halimle ilişkisiz sevgililiğim olmadığını baz alarak söylüyorum balkona otururdum evin önünden geçen erkeğe hayrına bi kere verirdim :)

ßakalım yorum tepkilerine şimdi .d

0|0
    0|0
  • sen erkek olduğun için öyle diyorsun, ama kız olunca duygularda değişiyor, ilgi erkeklere oluyor

2|0
    0|0
  • kesinlikle bende

0|0
    0|0
  • Bu böyle değil sen erkekle birlikte olmak ister miydin ? hayır değil mi ?

ama seni lezbiyen P*rnoları daha tahrik ediyor değil mi bu bütün erkeklerde aynı merak etme yani lezbiyen olmakla alakası yok ;)

0|0
    0|0
  • ya bu işler hep karşı cinse ilgidir . kız olsan bu sefer top olasınmı gelecekdi erkek olsam top olurdum anlamı cıkıyor degilmi . senin canın waşhina cekiyor hatta burnunda tütüyor dimi . tutu birini kolundan cek içeri :)))

0|0
    0|0
  • aslında böyle diyerek topluğa ilgim var diyorsun

1|0
    0|0
  • Arkadaş bu ne böyle her gün böyle konular yok bi günlük kadın olsan yok bi günlük karşı cinse geçmek yok kız olsam lezbiyen olurdum arkadaş vermeye ne kadar meraklısınız ... Vermek içinde kız olmanıza gerek yok rahat takılın ...

0|0
    0|0
    • s*ker misin sabaha mı bıkarırsın? bu söz senin için söylenmiş olmalı.

• kız olsam lez olurum cümlesinden nasıl gay olmak anlamı çıkardın sormak istiyorum. bunun kız olsam bile feminen cinsten yani pasif cinsten hoşlanacağım anlamanı geldiğini ya anlamak istemiyosun yada kendi hissettiklerini bilinç altından bana yüklemeye calısıyosun.

• hayatım boyunca hep yanlız oldum o yüzden hani gay olsam veya ne bilim tercihlerimde bi farklılık olsa bunu rahatlıkla yaşabilecek bi insanım daha milli bile olmadım inan düşüncesini saklayacak biri değilim hem gay olmanında kötü bi tarafı olduğunu düşünmüyorum herkes istedigi hayatı yaşamakda özgür ... Günde 4 tane konu açılıyor 1 günlük 1 haftalık 1 saatlik karşı cins olsanız ne yapardınız hani ne gerek var karşı cinsde olmanın bunu niye bu kadar sorarsın niye kız olmak gibi bi duygu var içnde

• Ben aynı fikirdeyim...

0|0
    0|0
  • Bennnnnnnnnnnn=))

0|0
    0|0
  • lezbiyenler candır, hele hatunlar güzelse eyvah eyvah...

1|0
    1|0
  • kızlar da erkek olsaydı gay olmak isterlermiydi :D

0|0
    0|0
  • +1

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim. Kız olsam ilk sana tövbe tövbe neyse şaka yapmıyım.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu soruda tam bana göre bi malzeme var ama neyse kullanmak istemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bazılarındada "hayvan olsam her gördüğüm dişiyi tuttuğum yerde yapardım" düşüncesi mevcuttur :)

0|0
    0|0
  • bu nedir abi ya :D kız olsam neden lezbiyen olayım herkese verirdim :D

0|0
    1|0
  • Salakça ve gereksiz şeyler düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kız olsam ayrım yapmazdım

0|0
    1|0
Yükleniyor...