Sevgilimin göğsüme dokunmaya çalışması?

3,5 aya kadad yakın çıkıyoruz bana bu zamana kadar hiçbir yanlışı olmadı hep bana karşı nazik saygılı kibardı çokta korumacı bana karşı ama bugün öpüşürken ilk defa göğsüme dokunmaya çalıştı yatıyorduk üstümdeydi sol eli belimdeydi sarılıyordu sağ elini de karnımın üstüne koydu yavaşça göğsüme doğru yaklaştı değdi eli bende çektim elini hafiften işte neden böyle yaptı bu çocuk şimdi erken değil mi ya?

Güncellemeler:
Konuya şöyle Açıklık getireyim üstümdeydi ama abanmadı üstüme aramızda Boşluk vardı Sürtünme veya şeyi değmedi

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yatiyonuz ustunde ve takildigin konu gogsune dokunmasi vay arkadas altinda ne isin var

0|2
    0|0
    • La yatıyo dedikde çocuk üstüme abanmadı şeyi bile değmedi

• Fark edermi gogsumu elledidiye bu yaygarayi koparan hic girmicek altina sorun sende madem bu kadat mutavazisin pozisyonlari oba göre sec

Erkekler Ne Diyor 17

• Turşusunu kur istersen göğüslerinin... Ne erkeni yaa.. Ben barda yeni tanıştığım hatunu o gece evde düdükledim sen daha neden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • bian içinden gelmiş yapmış cocuk ne var bunda sana göre erken olabilir ama o artık zamanın geldiğini düşünüyor demekki

0|0
    0|0
  • Yatakta sarmaş dolaş öpüşüyon elinin memeye gitmesini garipsiyorsun. İlginç cidden.

1|1
    0|0
  • Konuyu nereden ele alırsan al memesine dokunması yanlışsa o çocukla öpüşmen de yanlış. hatta beraber yalnız kalmanız da yanlış...

0|0
    0|0
  • çocuk dokunmazsa bir problem var derdim ben :D

1|1
    0|0
  • erken evet :)

0|0
    0|1
  • adamın altına yatıyorsun sonra niye göğsümü elledi :)) erkense eğer ne diye altına yatıyorsun... bizim memlekette bir özlü söz vardır şöyle:

*Biliyorsun g. tünün huyunu niye içiyorsun yahninin suyunu...

yani istemiyorsan altına yatmayacaksın...

0|0
    0|0
  • Bize soracağına ona söyle erken daha vermem de :D

1|0
    0|0
  • Ne kıymetli memeleriniz varmış salya sümük öpüşüyonuz ama

0|0
    0|0
  • üst üste alt alta göğsümü elledi hakim amca

0|0
    0|0
  • Bise olmaz

0|0
    0|0
  • 3.5 ay iyi kahrini cekmis senin 2 hafta takil vermiyosa ayril muhabbeti var bizde :D

0|0
    0|0
  • yazdıklarını okuduktan sonra içim ürperdi ben fena oldum ona olmamışsa sorunlu demek ki :)))

0|0
    0|0
  • zaten ustunde ellese ne farkedecek yatıyosunuz

0|0
    0|0
  • Artık zamanı geldi yavaş yavaş seni zikmenin pesinde. Meryem ana seni korusun.

0|1
    0|0
  • üstündeyse memeni eller güzelim. sen de üstünde olmasından rahatsız olmadıysan ellemesinden de rahatsız olma.

0|0
    0|0
  • senin üstüne çıkmasına müsade ettin de göğsünü ellemesi mi sorun oldu? (!)

0|0
    0|0
    • Üstümde olunca ne oluyorda sürtmedi bir şey yapmadı çocuk

• öyle olsun bakalımda sürtünsün sürtünmesin abansın abanmasın kusara bakma ama üstünde olmasına müsade verirsen ona bu cesareti vermiş olursun daha ilerisini de yapabilirdi

Kızlar Ne Diyor 8

• Senle yatma çabası 3.5ayda ne öpüşme si ya abartılı ice ayıp yahu

0|0
    0|0
    • Öpüştükte 3,5 ay sonuçta öpüşmek içinde mi erken ya

• Evet erken seni basit görür görmüşte artık sana bunları yapması onun için NORMAL sen kolay lokma gibi görünüyosun

• Koy tekmeyi kıçına bide yolla bana bir sopadan geçirmek lazım.

0|0
    0|0
  • Gec bile kalmış yavrucumm şimdikilerin hepsi sapık oldugu için

0|0
    0|0
    • Aynen doğru erkek bulmak zor

• aynı yatağa girmişsiniz üstüne çıkmış dokundu diye laf etmişsin bu nasıl mezheptir anlamadım :D

0|0
    0|0
  • mal mısın kızım yatmışsınız öpüsmüssünüz ellesin bir zahmet :D

0|0
    0|0
  • Bnce bu kadar yakınlaşmışsın seviyorsan izin ver. Senin de çok Hoşuns gidecek biraz kendini ona bırak

0|0
    0|0
  • Sen göğsünü ellemesini bırak öpüşmenize bile erken be kardeşim

0|0
    0|0
  • yatıyorduk derken? hem ellemesin diyorsun hem yatıyorduk diyosun

2|0
    0|0
    • Ya üstümdeydi sadece ama aramızda Boşluk vardı üstüme yattı demiyorum ya sürtmedi bir şey yapmadı

• üstünde olması normal de göğüsünü ellemesi mi anormal.

Yükleniyor...